Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość arkada
Szukam nietypowych i autorskich butików, te ciuchy z reguły sa bardzo dobrej jakości o fajnych, ciekawych krojach. Młodzi projektanci mają wiele do zaoferowania, ale butów jakos nie robią.. więc jakościowych butów szukam na Luxusowych, już niejedne szpilki tam kupilam i jakieś buty garniturowe dla faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka390
Zdarzało mi się kupować od projektantów.Ceny sa wyższe ale ubrania są dobrej jakości. Sieciówki Reserved oraz Hm nie oferują takich dobrych jakosciowo ciuchów. Wprawdzie ceny sa bardzo niskie ale z jakością może byc bardzo różnie. Nie powala na kolana ;) Bardzo dobre jakościowo ubrania oferuje Roxy albo Quicksilver. Ciuchy nie są tam tanie ale świetnie się noszą. Możesz ich poszukać na przykład tutaj: http://www.brandsplanet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale teraz trzeba naprawdę naszukać się, aby znaleźć wartościowe ubrania. Ja znalazłam całkiem niedawno bardzo fajny sklep z ekskluzywną odzieżą damską - http://www.ankarfashion.pl/ i moim zdaniem z pewnością to Cię zainteresuje. Ubrania są prosto od producenta i trzymają wysoki poziom. Nie to co sieciówkowe łachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaska90
Ja najczęściej robię zakupy w sklepie internetowym www.lejdi-sklep.pl Mają bardzo duży wybór sukienek, biżuterii i torebek w najwyższej jakości. Błyskawiczna wysyłka, zakupiony towar otrzymałam na następny dzień roboczy. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem - a trochę mam doświadczenia w kwestii mniej popularnych marek, to na pewno trzeba wyróżnić łódzkiego producenta Fly or Die. Co jak co, ale to naprawdę dobra marka, całkowicie polska, a to jednak ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luszi
tak potwierdzam - mają dobrej jakości ubrania... i ciekawe wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię dobre jakościowo ubrania. Nie lubię tandety i ubrań z Chin. Faktem jest, że w dobrej jakości ubraniach czy butach chodzimy dużo dłużej i jesteśmy z nich zadowoleni. Wolę zapłacić więcej i chodzić w czymś dłużej. Ostatnio staram się kupować rzeczy wyprodukowane w Polsce w ten sposób daję pracę rodakom. Polecam wszystkim. Znalazłam fajny sklep internetowy http://modana.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również lubię nosić wysokiej jakości ubrania, dlatego ubieram się w ubrania marki Cipo&Baxx: https://cbj-wawa.pl/ Jest to ostatnio mój ulubiony sklep internetowy z ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochodzę z Poznania i najczęściej wybieram te ekskluzywne marki takie jak Zara. Jeśli chodzi o ubrania od projektantów to również je kupuje, mam taką możliwość w Galerii Malta. W centrum znajduje się sklep 3 STOPNIE - ubrania pochodzą od polskich projektantów i są naprawdę szyte z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość72
W http://lilywhite.pl/ mają ekstra ubrania porządne marki i różnych projektantów, co zapewnia, że materiałów i wykonanie jest dobrej jakości i moim zdaniem warto inwestować w takie właśnie ubrania i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam parę ciuchów z www.saltykarrot.com wygodne i porządne, nawet kolorów nie traci mimo prań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w Poznaniu to najczęściej ubrania dobrego gatunku kupuję w Galerii Malta. Lista sklepów z ubraniami z wyższej półki jest naprawdę duża. Każdy coś tam dla siebie wynajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za butami najczęściej rozglądam się na Eobuwie. Mają tam naprawdę dużo ciekawych marek butów. A poza tym fasony tak różne, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dziedzinie spodni męskich zdecydowanie Benevento, firma skupia się tylko na tym od kilkunastu lat, można dobrać indywidualnie fason i wszystkie dodatki, mają rozmiar praktycznie dla każdego. Mój facet chodzi w niektórych ich rzeczach od lat i dalej wyglądają dobrze , także spokojnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli zapłacimy dużo za ubrania z jakiejś sieciówki to nie będą dobrej jakości, bo to wszystko kiepskie materiały szyte na końcu świata. Dlatego lepiej zdecydować się na polskich projektantów, którzy przywiązują większą wagę do wyboru tkanin i nadzorują szycie swoich projektów w Polsce. Zobacz tą stronę - http://luxusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/noble-place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajzi12
jeśli chodzi o bieliznę to alles, co prawda kupiłam na razie jeden stanik, ale naprawde swietna jakosć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam spódnice z atelier Skirt Story. Szyją tylko spódnice, ceny są niższe niż w dobrych markowych sklepach a wykonanie bardzo porządne. Chyba nie mają strony www ale widziałam ich na facebooku, tu: https://www.facebook.com/SkirtStory.MyOwn/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaki mają sztruksy z Benevento, a mąż spodnie do biura - nie do zdarcia nawet jak na takich rozrabiaków , w sensie dzieci , nie męża :) spokojnie mogę polecić. Ze Skirt Story mam 2 spódnice, rzeczywiście dobry stosunek ceny do jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrej jakości są ubrania które kupuję w Kappalh mają jeden minus są trochę za drogie ale polecam.Od niedawna można kupić je online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beja06
Ładne, eleganckie i właśnie bardzo dobrej jakości ubrania ma w swej ofercie https://emanzana.pl/. Często kupuję u nich sukienki, których chodzę nawet do biura i jestem zadowolona, ta jakość materiałów i wykonanie to, to czego próżno szukać w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezelu chodzi o naprawde wysoką jakość ubran to ze swojej strony mogę polecic www.gaba-fashion.pl . Od dłuższego czasu kupuje u nich ubrania i nosza się swietnie, a co sezon nie musze ich wymianiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Poznania i koło nas w Swadzmiu jest sklep nico. Ogromny sklep z ubraniami i butami tylko najlepszych marek. Cenie ten sklep za ciszę i dużo milszą atmosferę niż w galerii. Dodatkowo dużo łatwiej zaparkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez znam Nico. Maja wiele ubrań znanych włoski i światowych marek. Ja bardzo lubie obsługe w tym sklepie, zawsze miła i chętna do pomocy. Tak powinno być też w sieciówkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że od zawsze stawiam na jakość i pewni nie ja jedna to z czystym sumieniem mogę polecić sklep Spilliaert.com :) Szyją koszule, garnitury i buty na miarę, które jak się okazuje wykonywane są z materiałów najwyższej jakości ;) Warto tam zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej jakości ubrania można znaleźć w Mosquito. Ja tam bardzo lubię robić zakupy. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje, na pewno ta lista się przyda, ja teraz jestem pod dużym wrażeniem nowej marki ubrań just Your story, która powstała dzięki książce najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Kto by pomyślał, że historia bohaterki będzie motorem do działania dla młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×