Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje życie jest do kitu

Nie będę miał dziewczyny ani teraz ani nigdy

Polecane posty

Gość moje życie jest do kitu

Teraz nie mogę mieć bo dziewczyny w młodszym wieku szukają kogoś kto jest 'cool' a ja ewidentnie nie jestem cool. Koło 30-stki też nikogo nie znajdę bo nie będę był w stanie zapewnić bytu rodzinie, nikt takiego kogoś nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
oj poznasz jeszcze nie jedna nie dwie nie 1000 takiego kwiatu to pół swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
wszedzie duzo chetnych ;asek wiem bo widze.. spojrz na moja zone...ona napalona wszystko co chodzi a w szczegolnosci na kolege z pracy myslisz ze to jednyna taka? jest ich od groma i od chuja pełno wszwdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
wszedzie duzo chetnych ;asek wiem bo widze.. spojrz na moja zone...ona napalona wszystko co chodzi a w szczegolnosci na kolege z pracy myslisz ze to jednyna taka? jest ich od groma i od chuja pełno wszwdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarynowany
Poczekaj do 30 a nie będzie Ci żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarynowany
Może jest ich wszędzie ale nie dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób cos z soba
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
no własnie robie :) zcazynam szukac sobie nowej panny skoro moja obecna woli kolegów z pracy a pozostałe byle miały mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjkjkjkjjkj
skoro jesteś tego taki pewien to znajdź sobie jakieś hobby i zajmij sie czymś innym bo inaczej zbzikujesz:P poza tym dziewczyny maja rozne wymagania i wcale nie musisz być bogaty i cool, oczywiscie wtedy bedziesz miał szanse na niezbyt atrakcyjna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
"skoro jesteś tego taki pewien to znajdź sobie jakieś hobby i zajmij sie czymś innym bo inaczej zbzikujesz " MOJA ZONA MA JUZ HObby...kolege z pracy :) to całkiem niezłe hobby :) tez takie bede miec :) po za tym ona ma juz hobby a i tak nie urotowała ja to od zbzikowania na punkcie kogos zupełnie innego niz ja "poza tym dziewczyny maja rozne wymagania i wcale nie musisz być bogaty i cool, oczywiscie wtedy bedziesz miał szanse na niezbyt atrakcyjna dziewczyne" kazda potwora znajdzie swego amatora wiec miono wszysstko zawsze mam na cos szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
moze nie tyle na cos ale na KOGOS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×