Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tessa-1

Hipnoza-Artur Sołtys

Polecane posty

Gość gość
Wystarczy bardzo dobrze przeglądnąć internet i dowiecie się kim jest naprawdę ten człowiek i dziewczyna to nie jest żaden...... nie będę dokładnie pisać o co chodzi bo Oni sprawdzają kto pisze ani nie będę się rozpisywać tutaj. Oglądaliście film pt. Kumare-to tam znajdziecie odpowiedź na Wasze dręczące pytanie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On naprawdę pomaga ,przekonałam się na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę pomaga to napisz chociaż w 1 zdaniu jak pomógł bo jestem ciekawy.Może sam się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym roku na 2 wizytach w odstępie 1 miesiąca z problemem objadania się.problem znikł.schudłam 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze niesamowite, mnie wizyty nie pomogły ale może dlatego, że mój problem jest złożony-nerwica i tyle, szkoda, że nerwicy nie można tak sobie ot wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że nikt i nic mi nie pomoże.Gdybym w to nie wierzyła to nie pojechałabym na hipnozę.Z drugiej strony uważałam ,że to zbyt piękne żeby było prawdziwe.Wiem,że nie wszystkim to pomaga.Jestem szczęśliwa ,że uratowałam swoje małżeństwo przed rozpadem z powodu mojej otyłości.Gorąco polecam pana Artura wszystkim zdesperowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma być z kobietą do końca życia nawet w chorobie, to co to za mąż jak małżeństwo ma się rozpaść z powodu wagi, ciekawe jak On się rozchoruje to Ty wtedy go opuścisz, coś z tym małżeństwem jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę opisujcie wasze doświadczenia z hipnozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza wywołuje nerwicę jeszcze większą i dlatego ludzie tak chudną po hipnozie, nie polecam dla osób nerwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Òp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×