Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Witaj Osa Kurcze nigdy nie miałam tego badanego, ale gdzieś czytałam ze nadczynność tarczycy (to wysoki poziom tsh) może być utrudnieniem w staraniu się o dzidziusia. http://kobieta.wp.pl/kat,48756,title,Prolaktyna-klopotliwy-hormon,wid,13272084,wiadomosc.html?ticaid=1df88 na szybko znalazłam taki artykuł. na drugiej stronie pisze, ze prolaktyna powiązana jest z niedoczynnością tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- ja wedlug tego kalkul. powinnam wazyc 65 - ale jak sie odchudzam do za chiny nie chce przebic tych 66 :( koszmar czyli waze jakies 8 kg wiecej niz powinnam a tak jakos brak mi motywacji na odchudzanie :( A tym ze waga ci sie tak wacha to sie nie przejmuj bo jak sie cwiczy to spalasz tluszcz i wyrabiasz miesnie wiec na poczatku tak bedzie :) Wez jeden dzien odpusc cwiczenia i tylko uwazaj na to co jesz. Zeby ladnie wyrzezbic cialo trzeba najpierw stracic tluszczyk. I wazna rzecz jak robisz brzuszki to nie pelne.... robi sie lzej ale nie forsujesz kregoslupa - ma te same wlasciwosci wiec po co sie meczyc :) Chyba przylacze sie do ciebie -moze uda mi sie schudnac. Myslalam ze jak zaczne brrac euthyrox to schudne a ja jeszcze przytylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzy lata temu wzięłam się ostro za zrzucenie kilogramów. dobijałam już do 44 rozmiaru. Po kilku miesiącach intensywnej pracy zeszłam do 36. etraz utrzymuję twardo 38 rozmiar:-) I w końcu po zdaniu egzaminów zamierzam wrócić na aerobik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- ja mam niedoczynnosc le przez to ze tarczyce mam mniesza niz powinnam. Prolaktyna w normie a lekarz sie wypytywal czy mam regularnie okres itd. No i mialam do czasu az wzielam euthyrox i mi przesunelo o 5 dni- juz sie cieszylam ze sie udalo ale niestety... :( Teraz @ mam dostac ok 28 mam nadzieje ze sie nie przesunie.. .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- gratulacje.Ja w Pl wazylammax 58 kg przy wzroscie 172 wiec bylam szczupla a czasem mialam nawet 53,5 kg to wtedy normalny wieszak. A jak wyjechalam do Szwecji- koszmar ale to jest ich jedzenie :( Choc gotuje polskie potrawy to jednak... W 2008 w lato nie pracowalam i tez zrobilam sobie dietke #Kopenhaska# :) Koszmar w mc schudlam 8kg ale .... dostalam takiej anemi ze.lekzr powiedziala ze wyglada jakbym jakies krwotoki miala... zapisala mi czyste zelazo.Musialam lykac chyba 3 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSa ja do zeszłej jesieni miałam wszystko jak w zegarku. Potem zwaliło mi się milion kłopotów na trzy miesiace życia i wszystko poszło w diabły.... dostawałam @ dwa razy w miesiacu. rekord to chyba tydzień przerwy. Poszłam do jednego lekarza, który mi dowalił taką dawkę progesteronu, ze myślałam ze mi piersi wyskoczą ze skóry. wyłam z bólu. zmieniłam lekarza i teraz powoli wszystko normujemy. Nigdy zadnych badań nie robiłam:-((( ale chyba mnie to czeka w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobiety! Melduje, ze Warszawa takze w deszczu. Jade wlasnie do pracy i juz czuje, ze to bedzie tragiczny dzien (bede zasypiac przy biurku i poza nim). Ja juz poprosze o wiosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również witam z rana:)pysiuleczka jeszzce jedno mam pytanie:)Ty ja kupujesz wiecej rzeczy:)to wszystkie przez kup teraz czy dodajesz do koszyka??:)zielona jestem w tym temacie....bo niby do kazdej rzeczy jest cena z przesyłka...wiec jak to będzie zeby przesyłka jedna była??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na podkarpaciu piękne słoneczko:)aż chyba rolety opuszcze :)świeci mi prosto w oczy:)normalnie czuję wiosne:)a wiecie ze to dobre dla nas staraczek??:)wyczytałam ze wiosna to najlepszy moment na poczęcie:)kobiety są wtedy najbardziej płodne:)bo słoneczko sprzyja produkcji naszych hormonów:)jest ich więcej:)wiec i szanse są większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa- u mnie wlasnie slonce wschodzi :) : ) : ) Niebo wydaje sie czyste... Zaskakujace jest to jak czlowiek czuje sie lepiej, pelen energii i czeka na wiosne.... Wtedy wydaje sie ze problemy nie sa juz tak duze jak byly i az sie chce.skakakac z radosci.Ah!!!! Ja chce.wiosne!!!! :) Dla mnie mogloby byc tak : 2 tyg zimy(na swieta i ferie) , 3mc lata ( cieplutkie ale bez przesady) a reszta to WIOSNA !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy. Kurcze a moj książe nie dalej jak w sobotę mówi Poczekaj niedługo będzie wiosna, wszystko budzi sie do życia. i u nas sie coś obudzi:-) To ja juz chcę wiosny! Cwierkania ptaszków! Kolorowych kwiatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia:-) Ja jak kupuję od jednego sprzedawcy to się dogaduję z nim później ile mam za wszystko razem zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sublima:)nigdy nie kupowałam kilku rzeczy naraz...to będzie mój pierwszy raz:)dlatego mam obawy...żeby czegoś źle nie zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :). Już siedzę w pracy, na Śląsku u nas szaro, ponuro, i do d... :P (mowa o okolicach Rybnika-Gliwic). Niby temperatura na plusie czyli 3,5 a ślisko było, jak wychodziłam z domu, to czułam wiosenne powietrze :). Aż marzę o niej... :). Staraczka Monisia - jeśli chcesz kupić przez opcję "Kup Teraz" - to dajesz "Kup Teraz". I możesz też licytować - czyli dawać najwyższą kwotę jaką jesteś w stanie dać. Jeśli kupisz kilka ciuszków, to płacisz jedną przesyłkę - 20 zł (i to bez względu na ilość), a jak jedną rzecz kupisz - 15 zł. :) Monika942 - nie załamuj się że nie schudniesz, najgorsze są te pierwsze dni i musisz tu być najbardziej wytrwała. Potem będzie coraz lepiej a efekty będą murowane. Nigdy się niczego nie da od razu :). Pamiętam jak 5 lat temu chciałam schudnąć duużo i szybko, i wiem że pierwsze dni to była dla mnie rzeźnia. A później jakie efekty, a byłam pewna że nic na mnie nie zadziała :P. Wytrwałości :) Osa - dalej zła??? 🌼🌼🌼 Ratowniczka - wariatko Ty :P.... Hehe, humorek mi się poprawił jak przeczytałam Twoje wpisy :). Myślę że nerka Cię już nie boli :). Co u reszty? Born, Kropelka, Sabrina... :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któryś z Waszych mężów/narzeczonych/facetów miał robione badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa mój jeszzce przed:)ale się zastanawiamy nad badaniem:)zwłaszzca ze mógł sie zarazić ode mnie tą bakteria..:(wiec pasuje sprawdzić czy nie ma jej w nasieniu...niby ma antybiotyk na to:)coś właśnie ma gorączke i nie wiemy od czego:(moze od tego a moze od zęba bo go pobolewa:(a jest do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko delikatnie przebąknęłam mojemu..... czekam aż to przetrawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka- nie nie jestem zla :) bylo minelo ... za to jak widac(odpukac) nikt juz nie wypisuje bzdur! Oby tak dalej. Ja dzis podjelam decyzje ze zaczynam dietke owsiana! Wlasnie zjadlam jedna owsianke na sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie czeka pyszne ciacho francuskie z serem. Na dietkę czekam do wiosny, aż będzie więcej warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zamiar sie odchudzać dopiero po ciazy..o ile w nią zajdę;)wydaje mi się że przed nie ma sensu....bo i tak potem kg sie nabierze...mam zamiar zdrowo się odżywiac zeby przygotowac organizm do nowego lokatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zamiar sie odchudzać dopiero po ciazy..o ile w nią zajdę;)wydaje mi się że przed nie ma sensu....bo i tak potem kg sie nabierze...mam zamiar zdrowo się odżywiac zeby przygotowac organizm do nowego lokatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starazka Monisia- tylko jak wyglada sie jak ja .... to trzeba troszke zjechac bo strach pomyslec jak bede wygladac w ciazy jak przytyje.A te kg nabralam niedawno.... to moze szybciej je strace? Mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę iść spać? oczki mi sie same zamykają, główka zaraz uderzy w klawiature..... deszcz wciąż siąpi..... i jak tu mieć chęci do czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - dziękuję 🌼 :) :) :) Malinowa - póki co to na razie nie mamy zamiaru robić badania nasienia, bo dopiero 2 cykl się staramy, więc jeszcze za wczas na badanie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam też ten sam problem, czy przytyję, czy w jakąś depresję wpadnę przez swój wygląd. Boję się - nie ukrywam tego. Ale czego się nie zrobi dla maleństwa :). I wiem że nie jest dobrze odchudzać się przed ciążą, bo efekt jojo murowany. A w pracy się męczę strasznie w moim pokoju. Moje dwie koleżanki zaczęły dietę białkową i jedzą cały czas jajka, nie da się oddychać nawet, aż mi niedobrze :(... Dobrze że ja tą dietę mam za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
dzien dobry, dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bunt na statku. Ja nie chce dziś pracować Ja chcę do domu, do łóżeczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny ja też mam problem z wagą, ale odwrotny niż Wy, bo ja chciałabym przytyć, a nie mogę. W sumie od kiedy pamiętam byłam taka szczuplutka, i tak mi zostało, w sumie moja mama mówi, że teraz to i tak się poprawiłam, i wyglądam jak człowiek, bo kiedyś to masakra, takim chudzielcem byłam, i przez to rodzice robili mi wszystkie badania co pół roku czy jakaś choroba się nie przyplątała, a wyniki zawsze miałam książkowe, aż lekarze się dziwili. Z wiekiem trochę mi przeszło, ale nadal jestem szczuplas ;) Sasia - jak tam testowałaś? Julia - zaczernij nick, napisz coś o sobie :) Pysiuleczka - ja też nie cierpię zapachu jajek, odrzuca mnie, ale jajka jem normalnie, otwórz okno kochana, bo Cię tam zaczadują tym zapachem i nie będziesz mogła z nami pisać ;) Born - jak tam samopoczucie? Trzymaj się kochana :) Dziewczyny ja mam nadzieję, że wiosna która się zbliża będzie dla nas szczęśliwa i wszystkie zaciążymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×