Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

sublima - zapędź męża do lekarza, albo zadzwoń do lekarza i zamów wizytę domową, wiesz na swoją drugą połówkę lepiej jest "dmuchać". Przykro mi, że @ przyszła, do mnie też wczoraj, ale zobaczysz w nast cyklu się uda (: Dziewczyny czy uważacie że to dobry pomysł kupić dla męża witaminki, które poprawiają jakość nasienia Androvit? Wasi mężowie/partnerzy biorą jakieś wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, historia wygląda tak, że wypadek miał miejsce we wrześniu po kilku dniach usuneli mu nerkę rozcinając brzuch - bo chcieli przy okazji przyjrzec się innym narządom (np. rozcinali otrzewną). cud ze wogóle to przeżył i to tak na start naszej wspólnej drogi. potem lezał w szpitalu troszkę, zdjęli szwy (moim zdaniem o tydzień za wczesnie) i od tej pory mu się goi. Do pracy wrócił w styczniu, ale pobolewa go często, wokół szfów ma martwą skóre bez czucia (jak mówi) .ostatnio coś mu się zaczęło sączyć. prosze go błagam grożę nic - uparty osioł twierdzi ze jeszcze wytrzyma. temperatury na szczeście nie zauwazyłam po prostu gorzej niż dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima bede z Toba szczrea..nie brzmi za ciekawie to co mowisz..jesli cos saczy sie z rany to samo dezynfekowanie jej z zewnatrz nie pomoze. dobrze by bylo zebys sprawdzila jak to wyglada(na gaziku widac dobrze) nagadaj mu co sie moze stac kak to zaniedba(jak jest uczulony na swoj wyglad owiedz mu ze moze pozniej zostac wieksza blizna )albo ryzyko ponownego otwarcia rany,oczyszczenia,saczkow itd.. mi ciezko jest powiedziec nie widzac tego(mozesz poslac zdj jesli chcesz)..ale lepiej isc do lek i wrocic wiedzac ze sie nic jednak nie dzieje niz zaniedbac.. Lilu moj je magnez i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili ja swojemu kupilam Androvit miesiac temu, ale nie dalam, bo nie chcialam, zeby bral to przed badaniami. Bierze od wczoraj. Jest jeszcze Salfazin, tez polecany. Daje tez mojemu Rycerzowi kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ratowniczka ze to nie wygląda za dobrze W sumie o estetyczny wygląd to raczej nie ma już się co martwić - gorzej wyglądać nie może. Wystarczy ten szef przez pół tułowia. Jakoś go w końcu przymuszę, sama zemdleję może czy cóś.... Właśnie zastanawiałm się czy mu tego Salfazinu nie kupić .... i jakoś przemycać do zupy:-) jest wybitnie uczulony na wszelkie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kolezanki...pomozcie bo chwilowo nie wiem co o tym myslec. wlasnie przyszly moje testy owu..wiec tak z ciekmawosci sobie jeden zrobilam. i jest pozytywny!kreska jest moze minimalnie jasniejsza od kontrolnej..ale ta roznice widac jak sie bardzoo czliowiek dopatrzy...o co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobilam ciazowy..bo mi jeden zostal Ps ja Was bardzo przepraszam za ta panike...ale ja na prawde nie wiem co sie dzieje..czekam na okres,okresu ni ma,test owu pozytywny...a ciazowy z tego co widze raczej tez neg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny cos mi sie powaznie poprzestawialo... Malinowa nie nie kochana owu pozytywny (okres mial byc 19.02 )i to jest dziwne,temp rano 37.1..ale ciazowy neg..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride niepamiętam dokładnie co na badaniu pisało echo serca.Wiem że pisało nieznaczne wypadanie segemntu. Jak zobaczyłam wyraz segemnt to zaraz chciało mi się śmiac. ratowniczka_medyczna.Teraz zmierzyłam przed chwilą ciśnienie i jest 113 na 88 puls 87.A nadal słabo się czuję. Chyba bez lekarza się nie obędzie.I tak mam zamiar iśc pokazac te wyniki.Może ten podwyższony limfocyty tak się czuję nie mam apetytu jem bo jem.A nie raz gadałam i twierdzi nadal że zdrowy.Jak teraz będę na święta to pogadam jeszcze raz na ten temat. malinowa1986 to jest coś podobengo jak pobierają glukozę.Też się czeka 2h.A jakie podstawowe badania bym musiała zrobic? Morfoligia,tsh,cytologia,usg miałam w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wskazuje na to, ze masz owulację w najbliższym czasie - czy tego chcesz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy owulka może się AŻ TAK opóźnić, żeby kilka dni po terminie @ miała 2 kreski? Ratowniczka, ja bym też na Twoim miejscu była zszokowana. Podobno ciężarnym testy owu wychodzą pozytywne. Tylko zastanawiający jest negatywny wynik testu ciążowego. A jaki masz test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa taki najtanszy,dalam za niego funta( z ta mysla ze jak zrobie po terminie okr to nawet i taki tani wyjdzie..) nazywa sie true line. na prawde nie badzcie na mnie zle ze tak panikuje..ale na prawde to dla mnie strasznie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to ciekawa sprawa. Wychodziłoby na to, że dopiero teraz masz owu, dobrze zrozumiałam ?? Kurcze, a może faktycznie zaciążyłaś ? Też słyszałam że testy owu w ciązy pozytywne wychodzą. Tylko że ciążowy też chyba pozytywny powinien juz wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, pls leć po jakiś droższy teścior i sprawdź. Bo może Ty w ciąży jesteś i o tym nie wiesz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, u niektórych testy ciążowe wychodzą negatywnie nawet tydzień po @ Musisz kupić ten najczulszy 10 cos tam, standartowo wiekszość ma 25. tylko przy ciąży tempka utrzymuję się cały czas na jednym poziomie przez min 16 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jeny za kazdym razem musze nadrabia c z jakies 5 str :) Sublima; czekamy na wyniki testu oczywiscie tego nowego. Ja wlasnie wrocilam ze szkoly a teraz sobie zjadlam flaczki mmmmm.... lubi ktoras? Ja czekam na @ juz sie zaczyna pobolewanie brzucha... bol sutkow... hmm.. chyba moja dietke szlak trafi :( zawsze jak dostaje okres lub sie zbliza to jem co chce... tyle cierpienia to tez mi sie cos od zycia nalezy :) :p Mam pytanko.... jak wy nas wszystkie zapamietujecie? Zapisujecie sobie cos na kartce ktora co napisala czy jak? Ja za chiny nie nadarzam.... jak wiem cos konkretnego do konkretnej osoby to wtedy pisze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, przy zagnieżdżaniu się zarodka temp spada na 1-2 dni. U Ciebie też spadła - na długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - przydałaby się tutaj opcja cytowania poszczególnych wypowiedzi, byłoby łatwiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×