Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Hahaha :D. Fajnie by było jakbyśmy się wyszukały, tylko dziwnie tutaj podawać swoje namiary :). Chyba że na meila tego "tlenowego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłybyśmy się odszukać na nk, ale może wcześniej założymy wspólna pocztę, bo tu raczej takich info nie podam ;P Też jestem ciekawa jak wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, bo po co mamy być niepotrzebnie osaczone ;). Mi możecie wysłać jakikolwiek cynk, nie mówię że imię i nazwisko od razu, ale jakiś cynk, spróbuję Was znaleźć :) i się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja pierwsza - myślę, że jest w naszym gronie - Ania, Ewelina, Agnieszka (?) Oczywiście są to zgadywanki, wybrałam najpopularniejsze imiona. Jednak nie potrafiłabym utożsamić imion z poszczególnymi osobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka lepiej założyć pocztę do której każda będzie miała dostęp (hasło), a potem możemy się odnaleźć na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka ja nie podałam swojego imiona, tylko Wasze strzelałam. U Ciebie stawiam na Magdę (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka hasło trzeba będzie podawac na nasze osobiste maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka ja założe maila i odezwę sie do Ciebie na Twoje maila ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja już mam dawno założonego email.Już rok jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka mogę podać Twój mail jako mail pomocniczy (w razie odzyskiwania maila)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myśle i myśle, jak tu go przeknać do łykania tabletki.... kurcze juz weim co powie, prawie słyszę go:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka i Sublima wysłałam Wam maila z Naszej Poczty, oczywiście proszę o dyskrecję i nie pisanie tutaj o naszym loginie a tym bardziej o haśle. Sublima a dla męża powiedz jakie to ważne, że bardzo chciałabyś żeby je łykał, a jeśli nie chce zrobić tego dla siebie to nie zrobi to dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×