Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczyny ale macie tempo ja was kręce ;) Nigdy nie nadrobie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - badał, wszystko ok. Sublima, słaba, ale jest. Pewnie się ładnie wyostrzy. Ja mam taką słabą w 13dc - a do @ zostało 14 dni (chyba, że przylezie i zaskoczy wcześniej). Jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa..z ta salata to byla przenosnia tylko:))w ogole zastanawiam sie nad tzw surowa dieta..ogladalam filmiki ponoc czyni cuda ludzie walczyli z otyloscia po 80!!kg nadwagi(tak tak..wazyli nawet po 80 kg za wiele)..i pochudli do 60-70 kg.. albo przemecze sie na kopenhaskiej..wiem ze na mnie dziala. Jutro jednak ide do pracy na 90%,jeszce maja i potwierdzic ale raczej tak,ciesze sie:) Dorcia.kochana jeszcze Ty sie nie pokazalas kochanie:))))) hmm ktora nastepna..mysle ze to bedzie zaskoczenie :) i pewnie zajdzie ta po ktorej sie najmniej spodziewamy:P ale i tak zycze wszystkim brzuszków:) Sabrina podaj tylko maila swojego:) Zona Acka hahahaha rozbroiliscie mnie tymi tekstami:D powiedz mu ze od przerywanego to sie zachodzi za pierwszym razem majac 15 lat hehe:P ale tekst ze sciekami mnie powalil na ziemie:D Pysiuleczka kochana obys miala w brzuszku Pysiulątko male juz:))) Dorcia nie martw sie kochana,a robilas jakies badania moze?a mzoe testy owu zobacz ? Sublima bo Ty mojego zada i brzucha nie widzialas..serio amm nadwage. po buzi mi nie widac,wszyscy to mowia..ale cyc,brzuch ,dupsko...aajjjj.. Sabrina wow...ciekawe czy golabki Twojej Mamy sa takiej samej wielkosci jak mojej:P(zwiznietej piesci meskiej hihi) .Jesli tak to ja wspolczuje Twojemu facetowi w nocy...no wiesz-kapusta:P moj na przerywany by sie nawet nie dal namowic..on lubi konczyc w srodku:P Born jak sie czujecie ?:) Sabrina to juz ide ogladac:) OSa mi ie Malinowej grzyweczka marzy i ciemny kolor ale sie boje..a i dziewcztny juz stwioerdzily ze chyba by mi nie bylo do twarzy:P Malinowa..kochanie tu kazda z nas ma takie chwile paniki...ze chyba sie nie uda ,ze nie bedzie dzidzi i w ogole...ale nie martw sie myszko na Ciebie tez przyjdzie kolej,zobaczysz i Ciebie czeka 12 godzinne sypanie kurwami na porodowce,wyzywanie meza od h...a ktory tak Cie zalatwil a pozniej przytulenie swojego Anioleczka..:* uszy do góry MAła!!!!!!!!!!!wokolo mnie tez wszystkoie kolezanki zachodza..ostatnio pisalam nawet ze jedna w nieplanowanej i mysli o usunieciu...MAlinowa doskonale Ciebie rozumiemy..wszystkie wiemy jaki to jest ból...ale pomsyl jak cudownie bedzie kiedys przytulic tak długo wyczekiwana i upragniona dzidke:))) pamietaj zawsze na nas mozesz liczyc..jesli jest Ci zle to wywal to z siebie:* Judy hej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Twoją wiadomość, trochę wkurzyło mnie to że ktoś nagle mnie znalazł i nie wiem jakim sposobem skoro usunęłam wszystkie dane. Ale trudno, bo ostatnio zaczęłam odbiegać od tej myśli że niekoniecznie któraś z nas nachodzi nasze forum, bo ostatnio cięłam się z jedną panną w innym forum za to że okres nazwałam małpą, i tak pancię to ruszyło, że zaczęła się jatka i miałam potem jednak przeczucia że ktoś spoza forum atakuje nas... Bardzo mi przykro z tego powodu, ktoś tu jest nie fair... :(. Lilu nie wiem czy był to dobry pomysł z wymianą zdjęć, chociaż bardzo chciałam wszystkie Was zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo, jeszcze raz mnie zaszantażujesz, to zgłoszę to na policję!!! I ja nie żartuję!!! A bez problemu cię znajdą, uwierz mi! I takich spraw nigdy nie będą bagatelizować, bo to jest zniesławienie drugiej osoby -> zobacz art. 212 Kodeksu Karnego. Dziewczyny to są już chyba jaja, ja stąd odchodzę, tylko jeszcze jeden znak znajdę na moj temat, to masz kanał życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczko, nie pokazałam się bo zastanawiam sie czy to zrobić. Nie mam nawet konta na NK ani fejsie musiałabym wyslać jakieś z prywatnej kolekcji. Przed chwilka przeglądałam fotki i znalazłam takie które ewentualnie mogłabym wysłać, ale jeszcze nie wiem. Co do diety, to jakoś nie mam przekonania do nichi do tego że ktoś mi z gory planuje co mam zjeść, ja poprostu musze jesc regularnie i mniej. Pysiuleczka, co to za pomarancza się do Ciebie przyczepiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka chodzilo mi o maila bo nie moge znalezc Twojego na naszym mailu..a chce cos Ci napisac.:)i nie mow nawet tak ze stad odchodzisz..ani sie waz.nie bedzie nikt tu nikogo zastraszał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny jestem:) i znowu widze ze tyle napisalyscie,ze szok!!!!Pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzis znowu brzuch bolal,nie moglam usiedziec w pracy ani sie schylac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka no właśnie sama się zastanawiam, pewnie mozn ale nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka mi się wydaje że to ktoś z zewnątrz jednak.. nie wiem jakim sposobem i skąd ma dane ale już zgłosiłam do usunięcia wszystkie wpisy pomarańczy.. dziewczyny nie potrzebnie dawałyście i zapraszaliście się na nk.. ale spokojnie zaraz sprawa ucichnie i będzie dobrze.. Pysiuleczka na twoim miejscu też bym się wkurzyła ale nie denerwuj się.. myślę, że ktoś cię chyba kojarzy i dlatego cię atakuje..a jak to któraś z nas to co z tego ? przecież nic nam nie zrobi i niech sobie pisze wredna sukkaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się zbyt często nie udzielam bonów mam czasu ale chyba macie jakiegoś kreta :( smutne to :( ciekawe która taka fałszywa ! Pozwólcie ze czasem z wami popisze ale nie chce zeby ktoś mnie obsmarowywal na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu sie dzieje:/ Nie rozumiem:( Piszemy sobie,zwierzamy sie nie robimy krzywdy to czemu ktos sie czepia??!!!Dobry pomysl z tym forum i haslem ale nawet nie wiem czy tak da sie zrobic.Po co ktos tu wchodzi nieproszony i czyta nasze posty.Sie pytam po co???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka, to się chyba zaczęło zanim wymieniłyśmy się zdjeciami.... zauwazyłam piewszy pomarańczowy wpis rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka, to się chyba zaczęło zanim wymieniłyśmy się zdjeciami.... zauwazyłam piewszy pomarańczowy wpis rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka zrobic sie na pewno da bo kilka razy jak szukalam czegos na necie i wlasnie chcialam wejsc na forum na wizau to bylo potrzebne haslo..ja szukam na necie wlasnie Pysiuleczka ..kochana jestes z nami jeszzcze???odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tez cos takiego jak Spikeria tam zaklada sie pokoj I mozna nawet rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×