Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Pisze z telefonu, chciałam się zalogować ale już byłam zalogowana , easy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - tak, wiem, ja nie pisałam, ale ta osoba albo zwęszyła okazję albo nie wiem, albo jest jedną z nas - bez jaj... Tak czy inaczej źle się z tym czuję, mogłam nie wyskakiwać jak jakaś naiwna z tematem o pocztę, byłybyśmy bardziej bezpieczne :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam na chwile,ide sie kapac.Bede pozniej zeby zobaczyc co sie dzieje dalej.A Wy jak macie czas przeanalizujcie sobie pewne wpisy i najbardziej te pomaranczowe,jak sie cieszyla ze Pysiuleczke znalazla.Pewnie zapomniala zmienic nick i sie wystraszyla wiec pozniej juz wrzuty byly z innego nicku-numeru.Ja mam podejrzenia ale nie bede o nich pisac.Za malo jeszcze tu sie udzielam i nie chce wystawiac komus zlej opinii bo moge sie mylic.Bede pozniej,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko nie rozumiem dlaczego ktoś miałby to robić:-( Mam nadzieje ze mimo to zostaniecie tutaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam spac. Wam życzę spokojnej nocki i do jutra (mam nadzieje). buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu i tak by to w koncu wyszlo..nie przejmuj sie.Przeciez to nie Ty dalas nasze zdj na maila itd. to kazda z nas swiadomie sie zdecydowala pokazac.no juz mycha..nosek do góry Dziewczyny ide sie umyc..jak mo zasnie to ja do Was wpadne na pewnio. Pysiuleczka jesli nas czytasz-to masz nasze wsparcie w swoich dzialaniach!!!!!!! usmiechnij sie,choc na chwile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy28 "dziewczyny przecież po lekturze kilku ostatnich postów dla każdego debila jest jasne ze pomarancza to jedna z was , nie ma co się oszukiwać :/" Judy28 "załóżcie sobie na fora.pl" rozumiem Judy, że ty do nas nie należysz ?? że piszesz jedna z WAS, ZAŁÓŻCIE SOBIE ?? hmm my sobie świenie poradzimy tutaj bez ciebie.. sorkii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps ma ktoras w planach wpasc tu jeszcze dzis??nie wiem tak za 1-1.5 h? ja moge dzis posiedziec dluzej,do pracy ide na 2 zmiane jutro(chyba ze nie zostanie to potwierdzone w 100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam.. w internecie nikt nie jest aninimowy..pamiętajcie.:) koniec tematu- jak ktoś chce niech odchodzi.. jutro odezwe się z pracy.. papap buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko, ja niestety lecę zaraz spać. Wstaję o 5.40, więc nie mogę sobie pozwolić na nocne siedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Uciekacie z tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę się myć, będę potem, chyba że zasnę. Migotka podaj str proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 942- weź się ogarni dziewczyno bo zaczyna mnie to lekko irytować.. czytaj ze zrozumieniem dobrze bo potem zaśmiecamy forum, żeby jeszcze raz ci wytłumaczyć.. sorkii za ton.. uciekają bo idą spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka Dlaczego na mnie krzyczysz.Czytałam 4 strony i wiem o co chodzi.Wiem że pomarańczka zepsuła.Po prostu jak ktoś napisał ignorowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Tylko się zapytałam.:(Więcej się nie będę pytac i chyba mało odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita, witam! Czytam codziennie Was. Chyba ma owulacje -podbrzusze tragicznie mnie boli.....;( kurcze w sumie to juz 2 tygodnie mnie boli...ale te 2 dni to bardzo......co to moze byc? Czytalam cos o mailu ze zdjecia wysalacie. Na jaki adres trzeba wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem monika 942
To jakis projekt znudzonej lub znudzonego kogos. Nie wiem czy ktos moze byc taki glupi I nie kumac czaczy jak ta Monika 942. I jeszcze pisze , ze stara sie juz tyle miesiecy o dziecko , a ze swoim facetem gada raz na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku...a nie moge ktos skasowal te wpisy byly jeszcze jak pisalam o nich a teraz juz ich nie ma.Chcialam Ci podac Lilu strone,przeszukalam 2 razy to bylo cos w tym czasie jak sie wymienialyscie zdjeciami.A wpisy pomaranczowe w stylu.Wlasnie znalazlam Pysiuleczke na nk...i usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu patrz strona 89.odpowiedz pomaranczki na pytanie,pare postow nizej juz wrzuty.Sorrry ale to jest ktoras z nas:/Bo nagle teraz wpisy sie skasowaly???Jak o nich napisalam??Was bylo duzo rano napewno ktoras zauwazyla pomaranczowe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo rzadko do Was pisze ale staram sie czytac systematycznie ... jezeli mozna to tez poprosze o namiary na mejla. Moj adres : barbara.siwak.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomarańczko odwal się i ode mnie.Jak nie pysiuleczka to teraz ja.Chyba sama jesteś znudzona.Widac nie czytałaś dobrze. Przeszkadza ci jak tak to nieczytaj.Po co wchodzisz.Żegnam. Dziewczyny ja tez przepuszczam że to któraś z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pokaż się a nie na pomarańczowo piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nie mam siły, oczy mi się zamykają, idę spać, dziś i tak nic się nie wyjaśni :(:(:( Iwo oraz Nina86 - przeczytajcie o naszych komplikacjach i wybaczcie, ale przez to zamieszanie nie możemy podać maila, musi wszystko się wyjaśnić. Cierpliwości. Monika - nie odpisuj pomarańczkom. Pysiuleczka - mam nadzieję, że do nas wrócisz, życzę spokoju Tobie, a sobie Twojego powrotu. Przepraszam, z tą pocztą był kiepski pomysł :( Pysiulka jeśli już miałybyśmy nigdy do siebie nie napisać to z całego serca życzę Ci żebyś urodziła pięknego, różowego bobasa, żebyś była szczęśliwa i spełniona zawodowo. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIGOTKO proszę napisz o swoich podejrzeniach!!! Przecież chcemy wszystko wyjaśnić, jeśli możesz proszę pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Pysiulka chciała zwróci
na siebie uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana! Wracajac do naszego probelmu to ...to jest jakiees dziwne....:) Bo o co tej pomaranczy chodzi? Zeby Pysiulka sie przyznala do tego kim jest? Po to forum jest anonimowe noe? Jakbysmy chcialy wiedziec kto jest kim to bysmy mogly pisac na nk czy fejsie. Ja proponuje wykasowac z tab. Miejscowosci w ktorej mieszkamy... Po co nam to? Od czasu do czasu ktos.napisze jkais szczegolik i starczy... Ja mysle ze ta pomqrancza musi znac skads Pysiulke bo zdj. bylo z daleka... wiec nie widac wyraznie twarzy... takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. ta minka u gory miala byc taka :( za czesto robie inna :/ A co u mnie? hmm.... Wczoraj strasznie bolal mnie zoladek chyba od tych przeciwbolowych zazytych dzien wczesniej :) ... wiecie co mi pomoglo??? Hehe Krople zoladkowe :) dzis nic mnie nie boli ani zoladek ani brzusio :) Ogladal ktos moze Moje wielkie greckie wesele? Ten ojciec jak ktos mial cos chorego to kazal pryskac jakims srodkiem cos jak np. Ajax??? No i to wedlug niego pomagalo na wszystko od dzis takim srodkiem dla mnie beda krople zoladkowe heheheheh Dziewczynki mam nadzieje ze zostanieci i Pysiulek tez do nas wroci... nie pozwolmy zeby pomaranczki zepsuly te forum jak inne co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)u mnie do d...y wszystko:(mój skarb idzie dziś do szpitala:(crp rośnie:(a lekarze nie wiedza co jest:(ma tylko gorączke...no ale mam nadzieje ze mu pomogą:(dziewczyny jak nic wśród nas jest dwulicowy gad:(sama sie nie przyzna....a my tylko mozemy snuć domysły...niewiem co z tym dalej robić...wogóle niewiem co będzie dalej:(człowiek w zyciu ma pod górkę to jeszcze taka frańca na forum musi mieszać:(skad tacy ludzie sie biorą...nigdy tego nie zrozumiem:( zeście pousuwały zdjęcia z poczty a nie wszystkie widziałam...wczoraj nie miałam kiedy wejść...no ale trudno się mówi:)miłego dnia kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×