Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Migotka ja kocham brokuły:-) zwłaszcza z makaronem i masą czosnku:-) jak robisz sałatkę, szukam fajnego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja nie testuje póki co:(juz wiem ze jutro @..w sumie juz mam dośc duze plamienia....ale boje sie ze i w marcu nie bedzie starań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdzielam brokule na male nozki.Nastepnie gotuje w osolonej wodzie,ale tak zeby sie nie rozgotowaly.Kroje pomidory,cebule i odcedzone brokuly.Na malej patelni lekko zarumieniam slonecznik,b bardzo prosta i smaczna.Bez tluszczu.Tez dodaje.Do tego scieram ser zolty na tarce i przyprawiam.Majonez,pieprz ziolowy sol.Inni robia z serem feta ale ja nie lubie i zamiast majonezu robia jakis sos z kefirem i majonezem.Ja wole moja wersje.Kiedy pierwszy raz sprobowalam tez mi nie bardzo smakowalo bo wydawalo mi sie dziwne polaczenie,ale teraz robie ja bardzo czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Migotka:-) Malinowa zerknę ciekawam ile popłyniemy w wielką i cudowną Portugalią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie zglaszam :) Klocki lego- witaj kochana! :) Ja dzis milam duzo lekcji i jeszce gosci dopiero teraz mam troszke czasu :) Starraczka monisia- trzymam kciuki zeby z twoim m bylo lepiej... :) hmm.... ciasteczka :) a ja jablko wcinam i 3 dzien bez slodyczy :( a jeszcze znajomi przyjda w sobote na karty to pewnie cos wypije i jakies chipsiki itd :/ no ale do konca tyg. nie jem adnych slodyczy :) U mnie WIELORYB :) :p trwa :) .... jeszcze ok 2 dni :) Jutro mam w szkole rozprawke o homseksualizmie :) Ja jestem za a moja przeciwniczka przeciw....: wiecie jakie ona bzdury napisala ze np: 1. homoseksualisci psuja nam ekonomi bo pieniadze jakie zarobia wydadza na seks z ta sama plcia!!!! -:/ 2. Homo....- roznaosza choroby(wedlug niej jakies specjalne ktore TYLKO oni moga wyprodukowac) -normalnie zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczyny ja koncze,musze jeszcze do sklepu podjechac bo moj M wlasnie zaczyna mecz ogladac i powiedzial ze on nigdzie sie nie rusza.Ja bede robic salatke i tez jednym okiem spogladac na nasz piekny stadion:) OKi to trzymajcie sie i pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze moge tu jeszcze pisać. Wczoraj po prostu poczułam się odrzucona z tymi mailami itp. Więc nie chciałam się wam wcinac w prywatne forum... A chciałam dać radę :) Skoro zostajecie tu to może będę zaglądać co? :) Oglądam mecz :) Obstawiamy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z pracy miałąm mieć wycieczke do Paryża..ale sie przesi romyślili i nie będzie:(szkoda..ale za to moze na majówkę pojade do rodzinki:)dawno nie byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja leżę wyję z bólu.Boli albo kręgosłup albo płuca. Żadna pozzycja niepomaga.Próbowałam na płasko i nic. Chyba wezmę apap.A tak ja meczu nie lubię.Piszę 1 ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monika połóż się moze na czymś twardym np na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
myślisz że podłoga pomoże niż leżenie na płasko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miękkie podłoże poddaje się kregosłupowi , połóż się na twardym i nogi połóż wyżej.... to da odpocząć kręgosłupowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, no nie obrazaj sie:) Przepraszam, ja w biegu wszystko robie - przed chwila skonczylam piec ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×