Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Czesc Dziewczyny.Jestem,ale tylko na chwile,chce troszke posprzatac.Napisze co u mnie:)No wiec tak-brzuch dalej pobolewa tak jak przy @ ale duzo,duzo slabiej.Piersi troche wieksze, lekko bola i swedza.W zeszlym tygodniu kiedy mialam owulke cale dnie moglam spac.Wracalam codziennie z pracy i nic nie robilam,chwile posiedzialam i spac.Ten tydzien mam bardzo dobry humor,nie jestem jakos bardzo spiaca ani razu jeszcze nie bylo drzemki w tym tyg:)W pracy sie wyglupiam caly czas.Nie mam apetytu tylko chce mi sie pic caly czas.Po tym co przeczytalyscie widac,ze juz jestem nastawiona na brak @.Boje sie,ze znowu bedzie zalamka jak mc temu:( Tylko wtedy bylo odwrotnie,piersi nie urosly,nie bolaly,zero PMS,nawet mi brzucha nie wydelo tylko byl plaski.JUz myslalam,ze jestem w ciazy,zaczelam robic test i @ w tym momencie przyszla.No i od drugiego dnia sie zaczelo,piersi i brzuch itd.Znowu sie nakrecila:(:( I znowu bedzie ryk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, i tak sie uda zobaczysz:-) Monisia kurcze może w tym miesiącu się uda:-) będziemy z moim księciem działać caaaaały weekend! a Twój ukochany jak wróci ze szpitalnej regeneracji bedzie silny i gotowy do działania:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje:)zastanawiam się tylkoj ak takie antybiotyki dożylne osłabaiają nasienie..i do tego m miał 2 razy rentgen:(ale mslę że upośledzone nie będą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu, nie zastanawiaj sie na antybiotykami, plemnikami itp. Lekarz powiedzial mojej siostrze, ze wystarczy jeden silny plemnik. A taki na pewno sie kiedys znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie nie nastawiam w zaden sposob. Jesli Dzidzius ma przyjsc, to zapewne przyjdzie niespodziewanie. A takie nakrecanie sie tylko poteguje smutek jak. przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem:)ja też sie staram:P)ale sama wiesz jak jest..nie zawsze wychodzi..żebym ja tak nie chiała jak chce..to może szybciej by się udało:) no ja już napisałam do pysiulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina86.nie martw się może niedługo @ cię opuści na 9-mcy:)sublima.to jutro będzie się działo ,!nomalnie ostro do dzieła,będę trzymała mocno kciukasy.staraczka .wierzę że samej smutno w domku ,ale szybko zleci do powrotu najważniejsze że już lepiej ,napewno będzie ok.Migotka80.pozytywne nastawienie to podstawa:) Malinowa1986.itakie nastawienie mi się podoba,ciąza napewno sie pojawi i was wszystkie zaskoczy ,więc glówki do góry:) życzę wszystkim spokojnej nocki uciekam na film pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No ja jeszcze @ nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie napracowalam jak cholera...az mi smutni ze jednak wczeniej skonczylam ale nie ma duzo roboty ,er puste praltycznie wiec odeslali mnie do domu..kurcze moze sie uda kiedys nie pracowac przez agencje..chce na nast tydzien zlozyc papiery,trzymajcie kciuki. Migotka-widze ze objawy sie nasilaja:)) cos czuje ze to maly lokator sie wprowadzil i sie mebluje:) z calego serduszka i Tobie i Wszystkim Wam tego zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Staraczka Monisia-mam takie samo zdanie jak dziewczyny-jeden admirał wystarczy ;) kobiety czasami zachodza biorac antybiotyki!! uda sie . a Powiedz jak sie Twoj czuje?jakies wyniki sa?czemu 2 razy RTG mial?i na co?i wiedza juz co mu dolega? u mnie chyba tez wileoryb nadpływa bo mnie cycuszki zaczely bolec.i jakas sie taka niefajna czuje,napompowana,no i te moje przedoreswe zachciewajki-prawie zawsze je mam.tym razem padlo na musztarde.(ale tylko fizycznie sie tak czuje,bo psych -wysmienicie,głupawka trwa.) Monika942.. z tego co widze(jesli sie myle to przepraszam ze nie doczytalam) nie pracujesz,wiec czemu nie spotykacie sie wczesniej?moglabys pojechac czesciej do niego?Mysle ze Wasz zwiazek tylko by na tym skorzystal. Ninka..oj szkoda:( ale zobaczysz uda sie w nowym cyklu:* nosek do góry.Dzieki kochana ze trzymasz kciuki ale ja na 99% nie jestem w ciazy klocki szkoda ze juz idziesz,jakos nie mialysmy okazji sie sotkac tu,ale wszystko do nadrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mykam... lulu.... muszę zbierać siły na weekendowy maraton:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka napisałam ci wiadomośc na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja jestem.Tylko od paru godzin boli brzuch okolice pępka i powyżej czuję że to jest refluks bo mi kwaśna treśc podrzuciła lub wrzody.Dobrze że mam jako tako apetyt.Teraz jem bułkę z jogurtem.A tak oprócz tego kuje w pochwie i jajniki teraz ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja też jestem ale idę już spac.Dobranoc [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Laseczki:) Witam z pieknej stolicy. Ja w drodze do pracy, siedze w metrze i niesamowicie mi goraco. Wiosna idzie:):) Za to moja temp nie drgnela. Ciagle 36,7. To chyba niezbyt dobrze. Jak do jutra sie nie podniesie to mam klopot - pozytywny test owu i brak skoku - cos tu nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 14 dc mialam 36,4, wtedy wyskoczyly mi 2 kreski na tescie. Wczoraj mialam 36,7 i dzisiaj tak samo. No coz. Dzisiaj mam usg, to moze lekarz mi powie, jesli owu nie bylo. Musze czekac do 16:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..ja dzis znow wolne,do pracy dopiero jutro na popoudnie. tez juz nie spie bo fatalnie sie czuje;/u mnie pogoda zapowiada sie sliczna,zobaczymy co z tego zapowiadania wyjdzie,u mnie temp 36.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×