Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Sabrina dziwne,ze lekarz nic nie widzial.Tak jak piszesz powinno byc widac chociaz jakies resztki po pecherzyku,tymbardziej ze testy byly pozytywne.Moze sie udalo a jeszcze jest za wczesnie zeby zobaczyc.Kiedy powinnas miec " ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Malinowa nie miała owu to by było widać pęcherzyk graffa lub coś podobnego. A jak by pęknął to by coś było widać, a skoro nie wiadać to może się malinwej udało a pęcherzyk ciążowy widać dopiero po terminie okresu tak z 5 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale dużo napisałyście 3 strony.Napiszę za chwilę co u mnie.Pierw przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Obserwuję Wasze dyskusje od kilku dni i też mam ochotę się przyłączyć :-) Staramy się z mężem o dzidzie już czwarty cykl, ale na razie nic nie wychodzi. Rok temu udało nam się dość szybko, ale niestety poroniłam. Może dzięki temu forum się jakoś odblokuję i wreszcie się uda. Przyjmiecie mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Widzę że nikt o mnie się nie pytał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mulwika oczywiście.Napisz coś o sobie.Skąd jesteś,ile masz lat,mąż,jak długo się staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A u mnie tak.Była 13:10 jeszcze nie spał.Ubrałam poszłam do wc. Tata ubierał małego patrzę a ten śpi.Wyprowadziłam wózek i poszliśmy na spacer.Spał do 16:14.Zjadł obiadek później ja.Tata poszedł po jabłka jeszcze się zagadał a my tu z mamą czekamy.Mały zjadł deserek i rybkę.Potem wykąpałam trochę zabawy i po 22 poszedł spac.Więc dopiero piszę.No i dużo kilometrów zrobiłam aż nogi bolą napewno 6 km jak nie więcej.Jutro pewnie będę odczuwac. I zauważyłam że teraz kują jajniki i że śmiesznie pipka.Tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, dzięki :) ja i mój M mamy po 29 lat :-) mieszkamy w woj. dolnośląskim a staramy się jak już pisałam 4 miesiące. Niby nie tak długo, ale pojawiają się czasem chwile zwątpienia i zniecierpliwienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mulwika zapraszamy serdecznie:) Monika to troche pochodzilas dzisiaj,dobrze Ci pojdzie na figure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Tylko bym musiała codziennie tak chodzic lub brzuszki cwiczyc z powrotem bo ostatnio przestałam robic już 7 dni.Dlatego widzę że brzuszek znów urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety zeby bylo widac efekty trzeba cwiczyc systematycznie.Warto sie troche pomeczyc.Niedlugo wiosna i lato czyli motywacja powinna byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka masz test? jaki wynik? Mam nadzieję że nie 1 kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Północ duchy ału.Żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry. Malinka..kochana dziekuje za Takie Słowa..jej az mi sie na serduszko cieplo zrobiło..:*:*:*:*:*:*:*:*jakie to super uczucie dowiedziec sie ze KTOS mnie kosia,nie wiem tylko czym sobie zasluzylam na to..:*:*:*:*:*:* Sublima to prawda z tym seksem p bolowym-jak powiedziala Nina:)zamiast mowic :kochanie ,nie dzis ,boli mnie głowa,mowi sie :kochanie oć no tu,głowa mi peka;)Endorfiny dobre na wszystko!!! Nina..kurcze Wy wszystkie małpiszona macie tylko nie ja ..hmm.Kolezanko -to kiedy zaczynasz nowe starania?wspomagasz sie testami owu ? Klocki-no ja jestem...ale troche po czasie,zaliczylam dzis impreze u kolegi..ja wrocilam bo juz mi sie spanie wlaczylo ,moj został.. .Migotka nie denerwuj sie slonce..wszystkie wiemy jak takie czekanie jednoczesnie wykancza ale z drugiej strony daje nadzieje i pozytywne emocje z nia zwiazane,to nie jest latwe ale moze sprobuj sie tym wlasnie cieszyc,ze oczekujesz na chwile,ktora zapamietasz do konca zycia:))oczekujesz na cos pieknego,a co za tym idzie i to czekanie staje sie piekne:*:*:*:* Mulwika-witam Cie cieplutko,ciesze sie ze mamy nowa kolezanke w naszym gronie.Chabź na przywitanie ----> 🌻 Monika942 a jak samopoczucie ?lepiej sie juz czujesz?i co tam nowego?Ten maluszek o ktorym piszesz to dlugo jeszcze bedzie u Ciebie? w sumie fajnie masz,wesolo na pewno ,taki 10 miesieczny bandyta zawsze zrobi cos smiesznego:)) Staraczka Monisia-jak sie Twoj mezczyzna czuje? Sabrina...w sumie lekarz tez czlowiek,bywa zawodny..mam nadzieje ze w przypadku Malinki sie po prostu nie dopatrzył.Ps na gg wejde juz jutro,zapisze numer:)) Sublima a jak Twój dzien minal? Osa jak w szkole?ochota na pieguski minela?(jesli minela..i za sprawa mojego postu wrocila...to plasiam.. Pysia..ja wiem ze to przeczytasz.wracaj do nas ,tesknimy:(( tak w ogole nabawilam sie siniora na łydce.(dostalam od jakiejs angielki w dziwnym bezowym berecie łyzwa po łydce. znajomi wparowali mi dzis do domu i dali 3 min na zebranie sie,po czym pojechalismy na lodowisko. Mowie Wam ,jaka wiocha: ja tam na poczatku ledwie stalam na nogach..a kolo mnie kilkuletnie dzieci zapierdzialay z predkoscia strusia pedziwiatra.:P no i najwazniejsze...test.zapomniał kupic.(nie krzyczcie na mnie...pleaseeee) Pewnie Wszystkie juz smacznie spicie (albo i nie:P) .Zatem i ja sie pojde polozyc.troche tak dziwnie ,smutno ,nie lubie sama zasypiac..tylko sie nie smiejcie ,ale jak zasypiam sama to nie czuje sie jakos tak..bezpiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuje Wam, ze wierzycie, buziaki dla Was. Ale jesli chodzi o ten cykl to ja juz nie wierze:) Wierze za to, ze uda sie przy stymulacji. Wlasnie wracamy od znajomych, czekamy na metro, troche sobie jeszcze poczekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam was w słoneczny dzień. ratowniczka ja jeszcze @ niemam.Więc nie wszyscy.Samopoczucie takie średnie.Trochę zgaga piecze,nogi bolą wiadomo po wczorajszym. A tak zaraz muszę wziąśc inhalator bo mnie kaszel dusi.Wczoraj po 22 jak mały usnął a juz było późno żeby brac.Dzisiaj wyjątkowo usnął wcześnie po 10 a obudził się o 7.Wczoraj też się obudził o 7 ale do 13 niechciał spac a dopiero 10 miesięcy.Za 3 dni 11.A ja niedługo urodziny.Jeszcze wspomnę o małym nalepiej chce się śmiac jak chińczyka robi.Nosek przymarszczy,oczy małe jeszcze mam zdjęcie. No małym narazie my się opiekujemu ja,mama i tata.Rodzice pracują za granicą i nam pomagają. Temp dzisiaj 36,8 spada więc @ się zbliża.Niedługo obiad zrobic. Pisac nie mogę bo słoneczko razi w oczy.Chyba sobie spuszczę roletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki.Witam w ten deszczowy dzien.Jeju co za pogoda!!!!Caly tydzien slonce jak ja w pracy musze siedziec caly dzien.A w sobote leje:/ Standardowa pogoda w Angli. Ratowniczko dziekuje za cieple slowa:)Tylko ze problem w tym ze u mnie bardzo ciezko powstrzymac mysli.Myslalam,ze latwo zajde po poronieniu,bo z tego co sie naczytalam to dziewczyny zachodza czasem przed pierwsza miesiaczka jeszcze albo w pierwszym,drugim miesiacu.A teraz mi nie wychodzi i mnie to strasznie irytuje :( Poza tym u mnie w pracy pelno dziewczyn w ciazy.Jedna zaszla w tym samym czasie co ja tylko,ze wszyscy sie dowiedzieli moze w 3 mc.Termin porodu ma 4 dni przed moim.Juz wie,ze bedzie dziewczynka.Druga poronila przede mna i po 2 mc juz znowu jest.I jeszcze kilka innych.Ciesze sie ich szczesciem,ale gdzies tak w srodku jest mi przykro,ze to nie ja jestem w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Sluchajcie dzis mi sie snilo,ze moj maz mnie zdradza no i teraz sprawdzam znaczenie tego snu a tu pisze tak:zakończą się Twoje smutki i wszystko ułoży sie dobrze....Poczekamy,zobaczymy czy sny sie sprawdzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
U mnie tydzień było pochmurno bez słońca i wczoraj do 9 a później powoli zaczeło się przejaśniac i słoneczko wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) piękne słońce za oknem! Zaraz zabieram się za mycie okien. Czekają już na to od kilku miesięcy ;-) Śniło mi się dzisiaj, że liczyłam dni płodne i kiedy ma wystąpić owulacja. Chyba zdecydowanie za dużo o tym ostatnio myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka jakaś imprezka była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 942 jaki masz iloraz
inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Malinowa wytrzezwiec trzeba,zdecydowanie :).U mnie wczoraj spokojnie dzis pewnie gdzie wyjdziemy do znajomych.Teraz musze sie wziasc troszke za porzadki,nie chce mi sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ujawnij się na czarno nie to ktoś to zrobi mądra się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK!mulwika-witaJ za Ciebie też będę trzymała kciukasy aby staranka się powiodly:) Au mnie od rana taka piękna pogoda aż się żyć chce,i humor od razu lepszy.Biore się za porządki sobotnie i pewnie wlecę wieczorkiem.Miłego południa dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A co cię to obchodzi zajmij się sobą.I nieczepiaj się dziewczyn. Mam przeczucie dziewczyny kto to może byc.Napiszę na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×