Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Sabrinko zaczęłam testowac we wtorek. W czwartek zrobiłam ostatni test jednej firmy - były pikne dwie krechy - testowa baardzo wyraźna. W piątek robiłam testy nowe, innej firmy - zrobiłam 3. pierwszy wykazał bladą krechę testowa, drugi mocniejszą i trzeci bardzo mocną. robiłam je w odstępie kilkugodzinnym, ostatni koło 21. potem w nocy było staranko, rano drugie po południu - też małe conieco. wieczorem koło 18 zrobiłam test i krecha testowa była o wiele mocniejsza niż kontrolna. Dziś rano poprawiliśmy. a jak o 19 robiłam test to już testowa była bardzo blada. więc prawdopodobnie własnie w sobotę była owulka. jajniki mnie kłuły od srody i to jest dziwne bo wynika z tego ze owulke miałam kilka dni wcześniej - planowo powinnam mieć we wtorek. ale super ze się zgrała z moim kochanym bo to znaczy ze jakaś szansa jest:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, no no :). Musi się tym razem udać, nie dziwię się że było wyczerpująco :). Dobranoc kochana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam kobiety bo mi powieki juz spadają na klawiaturę Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczko witaj :)chyba nie miałyśmy okazji zamienić ze sobą kilku słów,ale pewnie będzie okazja:)Dziś rzeczywiście dzień super kolejna ciąża,za nią posypią się kolejne napewno,ach wiosna! wiosna! Miłych snów wszystkim:)p.s.nie mam namiarów na wspólnego meila,jeżeli chciałybyście mi podać login i hasło to mój adres;beata240@vp.pl.pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - u mnie nic, czekam, nie wkrecam sie na nic, nie szukam objawów i przede wszystkim nie testuje przed terminem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka na wszelki wypadek pójdę na usg piersi chyba że @ przyjdzie.Jeszcze czytam 3 strony jest napisane.Jest co czytać. Sabrina tak cały czas rozmawiamy o tym i jak się spotkamy to napewno będziemy się starać. A mnie jajniki mocno bolą @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj klocki lego :) Nio, nie miałyśmy okazji pogadać ;). Powiedz coś o sobie, od kiedy się starasz o dziecko? :) Dokładnie, myślę tak samo, wiosna idzie, i myślę że będzie bardzo nam sprzyjać :). Niech przylecą do nas bociany :D!!! Sabrina - i dobrze że nie nakręcasz się :). Będę czekać również na Twoje efekty. Coś czuję że uda Wam się i Tobie i Sublimie :). Ale by było fajnie :). Idę nyny kobitki :*. Słodkich snów życzę dobranoc :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dobranoc Wszystkim 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka wrocila jupi!!!!!!!!!!!!Wiedzialam,ze dlugo bez nas nie wytrzymasz,bedziesz tesknic i wrocisz:):) Ja powiedzialam Mezowi i cieszy sie oczywiscie przeogromnie:)Mamie jeszcze nie mowilam,mimo ze z nia gadalam.Teraz ide spac,jutro wieczorkiem sie odezwe oczywiscie:)I chcialam Wam bardzo podziekowac za gratulacje i za to jak fajnie przyjelyscie ta wiadomosc.Jestescie Kochane:****papa to jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to jo..ratowniczka .(napisze zaraz na klasowego maila )zmienilam sobie ubranko bo mi sie stare znudzilo:P ale tu pustki..buu..no w sumie u wiekszosci z Was juz po 1.. no nic to i ja ide :* buzki dla Waszystkich!!!!!!!!!słodkich snów kochane!!i do jutra a dla Born i Migotki całuski podwójne:*:* :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeen dobry Dziewczynki:) Pysiu - super, ze wrocilas, czekalysmy na Ciebie:) Migotka - jak powiedzialas o tym swojemu mezowi? Ja juz mam od wielu miesiecy ustalone jak powiem to swojemu i mojej najblizszej rodzinie:) Tylko jak na razie nie ma o czym mowic :P Lena - w koncu, "Ratowniczka" to za dlugi wyraz:):) Sublimka - trzymam kciukasy za to, zeby szalenstwa weekendowe sie oplacily:):) Ninko, 2 lata staran to dos sporo - mialas moze monitorowana owu? Zebys nie skonczyla tak jak ja - 11 cykli staran, testy owu pozytywne, a owu brak. Twoj Maz sie badal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień pora zacząć:-) Cześć dziewczyny. U mnie słoneczko świeci jak szalona, chociaż ja jak szalona rano skrobałam szyby:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinowa :-)) po prostu, nie ma jak to wypić poranną kawę w dorbym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ja tylko na chwile..pysia super że wróciłaś:)a ja muszę sobie chwilowo forum odpuscić:(płakać mi się chce jak czytam o Waszych staraniach ...i wogóle...migotka gratuluje..nawet nie wiesz jak bym chciała być na Twoim miejscu..mnie też starania i w tym miesiacu ominą..:(m nie wyjdzie ze szpitala:(znowu gorączka:(mam juz dosc tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia Będzie dobrze. podleczą go w tym szpitalu, wyjdzie jak nowo narodzony z milionem naładowanych plemników. I od razu się wstrzeli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu kochanie, tak mi przykro. Ale mysle, ze powinnas sie teraz skupic na M, a nie na "straconym miesiacu staran". Wiesz, w koncu "na dobre i zle" do czegos zobowiazuje:) Rozumiem Twoje wkurzenie, smutek, rozgoryczenie, bo mialam to samo w piatek jak dowiedzialam sie, ze znow nie bylo owu i nasze starania diabli wzieli. Nie mam tez pewnosci, ze po lekach tak po prostu od razu owu wystapi. Ba! Nawet nie mam pewnosci, ze te leki dostane juz teraz. Misiu, nie odpuszczaj sobie forum, bo my tu jestesmy - gotowe w kazdej chwili Cie pocieszyc, zrozumiec, ale tez ustawic do pionu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Staraczka Monisia może lepiej żeby twój M został 2-3dni dłużej wszpitalu niż jakby mieli go za szybko wypuścić i coś przeoczyć,a tak porobią badania będzie ok,nie martw się :)Najważniejsze zdrówko,jak to dopisze to wszystko się uda:) Pysiulka,ja tak oficjalnie się nie staram,wcześniej pisałam,że raczej jak już to jak będzie wpadka,bo nam trudno się zdecydować bo mieliśmy trochę przejśc,ale niczego niewykluczam.Atu jestem żeby Was wspierać,bo wiem jak to jest,jak chce sie dzidzi a tu same kłody,ale będzie dobrze,wiosna idzie, a za nią nowe życie:)Ratowniczka-Lena fajna zmiana! Miłego poniedziałku!-,będę póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Hej dziewczyny.Ale mi gorąco.Strasznie duszno.Przeczytałam co znów rząd wymyślił że nie będzie pilotów.Że my będziemy pilotami. Macie tu link. http://tech.wp.pl/kat,130040,title,Koniec-pilotow-do-TV-Porozmawiaj-z-telewizorem,wid,14299176,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka zmieniłaś nick? patrzę lenka sobie myślę nowa osoba do nas dołączyła a tu ratowniczka. Będę musiała się przyzwyczaic.Mam nadzieję że się nie pomylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja niedługo wstaję zjeść śniadanko i się szykowac na te usg piersi chyba że @ przyjdzie.Ale i tak jadę bo siostra ma dzisiaj urodziny. Myślę na życzeniami. Ale mnie jajniki bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pysiuleczka cieszę się że jesteś.Witaj staraczka monisia nieopuszczaj forum.Z twoim M będzie wszystko dobrze. Jak ktoś wspomniał niech będzie 2-3 w szpitalu dłużej niż ma wyjść i coś się stac. Dobrze że słoneczko świeci.Ale mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - mailam monitorowane 2 cykle w tym jeden bez OWU a drugi juz Z ... lekarz powiedzial ze raczej wiekszosc mam bez wiec trzeba trafic ... mialam takze robione badania hormonow i wszystkie wyszly w normie. Moj M robil badania i wszystko z nim w porzadku. Wiec problem napewno lerzy po mojej stronie. Ale wedlog lekarza najwiekszy problem miesci sie w mojej glowie :) i mowil zebym zmienila nastawienie ... chcialabym zeby to byla wlasnie przyczyna bo poki co to mieszkam w UK i nie znam jezyka zeby isc do lekarza i zaczac wszystko od nowa (badania i leczenie) postanowilismy z moim M ze postaramy sie do lata a potem pomyslimy co dalej. prawdopodobnie bede musiala isc tu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma tak samo jak ja tylko ze ona stara sie juz okolo 8 lat. Obecnie mieszka we Wloszech i jest pod stala opieka lekarza. Bidulka juz 2 razy poronila i juz powiedziala ze dosc bo wiecej tego nie wytrzyma. Z medycznego pkt widzenia z nia i jej mezem wszystko jest w porzadku. Ona to miala robione juz chyba wszystkie mozliwe badania. Miala nawet wprowadzana kamerke droga ktora poruszaja sie plemniki ... ostatnio stwierdzilysmy ze poprostu ktos zucil na nas jakas klatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś, mi lekarz przy ostatnim usg (na którym wyszedł cykl bez owu powiedział, że powinnam byc stymulowana lekami, a nie bez sensu czekać na owu naturalną, jeśli staram się o dziecko. Zobaczymy, czy moja gin będzie takiego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×