Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość barbie:):):)
żadna nie udzieli mi odpowiedzi? proszę Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche przeczuwalam bo mialam juz od przeszlo tygodnia bole jak PMS.Dlatego wczoraj juz nie wytrzymalam i zrobilam ten owulacyjny bo czytalam kiedys duzo,ze jak sie jest w ciazy to test owulacyjny zawsze wychodzi w ciazy no i sie nie mylilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy gesty sluz jest oznaka ciazy ale moze wystepowac rowniez tuz przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie, to topic dla starających się, więc nie bardzo możemy Ci udzielić odpowiedzi na to pytanie. Może zapytaj na tematach dla ciążówek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie:):):)
Właśnie nigdy wcześniej tak nie miałam i do tego powiększyły mi się piersi (tak jak przed okresem) i strasznie mnie swędzi prawa pierś, mam jakby wzdęty brzuch od jakiegoś czasu choć wzdęć nie mam, ciągle chce mi sie siusiu i jestem bardzo rozdrażniona a okresu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
barbie jak jesteś rozdrażniona masz wzdęty brzuch.To @ przyjdzie. Ja mam teraz to samo co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie:):):)
Ale ja nigdy tak nie miałam... a czy taki śluz występuje w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka się nie trzęś wszystko będzie dobrze. barbie kiedy masz teraz miec @? bo jak po terminie to zrób test lub betę i będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
barbie z tego, co wiem, to ciężkko konkretnie określić, jaki jest śluz podczas ciązy, ponieważ u każdej dziewczyny wyglada on trochę inaczej. u większości sie jednak zagęszcza, jest mniej przezroczysty, bardziej biały lub jasnożółty. ale spotkałam się też z objawami, że dziewczyny miały bardzo sucho.A niektóre mają sporo i jest taki mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjezuuuu Migotka;];];];]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jak sie ciesze,gratuluje myszeczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* hihihi jednak moj sen sie sprawdzil..snilo mi sie cos i pisalam kilka stron temu i wyszlo w senniku ze znak macierzynstwa:P hihihihi:)))) Migotka bedzie miala malusie Migitkusiąteczko;];];];];];];];];];];];] Gratuluje takze wszystkim kafeciotkom;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy kolejne Babincowe Dzieciatko:) A ja dla odmiany znow czuje bol, wiec podejrzewam, ze malpa przyjdzie w zastraszajacym tempie ( przynajmniej taka mam nadzieje, bo jak mam sie tak jeszcze ponad tydzien meczyc, to dziekuje, postoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka i my wszystkie po kolei tak bedziemy mialy jak Migotka:))))) Sis,a moze wez pojedz do szpitala..jesli Ciebie tak boli to nie jest normalne,zwlaszcza jesli leki nie pomogly..jak myslisz? u mnie malpy dalej nie ma..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka jak @ jeszcze nie masz a już długo nie masz to idź do lekarza może coś z hormonami. Ja sama czekam na @.Tylko żeby nie przyszła bo jutro mam usg piersi na 12:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Miało być idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Slonce, juz raczej poczekam do srody i pojde do tej swojej gin. W tamtym cyklu tez mnie bolal jajnik i @ przyszla tydzien wczesniej. Mysle, ze nic tam sie zlego nie dzieje - wyszloby na badaniu (chyba:/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma usg piersi do okresu? ja mialam kilka razy robione bo mialam kiedys niegrozny guzek w prawe piersi i ani jeden lekarz nie pytal mnie czy jestem w trakcie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie teraz im szybciej przyjdzie @ tym lepiej:):):) Szybciej zaczne sie leczyc i szybciej bede miec te swoje Dwa Ktosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A u mnie pielęgniarka się pytała kiedy następną mam miec @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co powiedziala Ci zebys z okresem na badanie np nie przychodzila? w sumie przed okresem to tez mozna by powiedziec ze lipny termin bo raz ze piersi moga bolec a dwa ze niektore dziewczyny maja takie guzki,zgrubienia przed miesiaczka ..choc w sumie doswiadoczny lekarz bedzie umial stwierdzic co to za zmiana pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeee superrrrrr !!!!!!!!!!!! powiedz nam potem jak powiedziałas swojemu i rodzicom.. gratulacjeeeeee !!!!! to w którym cyklu zaszłaś ?? robiłas testy owulacyjne ?? Dziewczyny ja się zryczałam jak bóbr- siedze na youtube i oglądam filmiki jak dziewczyny mówią swoim facetą że są w ciąży albo dziadkom, potem znalazłam sie na stronie jak dzieci otwieraja prezenty a potem jak ojcowie przyjeżdzają z iraku i robią niespodzianki swoim dziecią.. macie jeden filmik a potem was przekieruje.. niesamowite jakie to uczucie musi być.. http://www.youtube.com/watch?v=uFLBR87naoU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sobie. Podobnie jak u Ciebie - najpierw klotnia z mezem, potem pojechalam do Ikea(i). Moglabym sie uzaleznic od tego sklepu, naprawde:) No i sie nalazlilam i jajnik zaczal bolec. Siedzialam przez moment w m1 i mialam wrazeenie, ze wszytkie kobiety wokol sa albo w ciazy albo maja dzieciaki przy boku. Popadam w jakas paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka..ja juz nawet nie patrze wokolo....ale mowie sobie to co Wam napisalam...to czekanie na cos cudownego... ja pojechalam do b&q(podony do ikeii) z moim..kupilismy kwiatka (juke) ale jakos i tak nie chce mi sie z nim gadac... Dziewczyny... kuzwa ja na prawde zaczynam myslec nad rozstaniem..tylko strasznie sie boje jak to wtedy bedzie ,tego jak sie bede czula..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wiem że pielęgniarka mówiła że w okresie usg piersi nie robią bo może byc inny wynik (fałszywy).Np że piersi są zdrowe a pokaże że guzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×