Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

zonka no tak..zapomnialam;;];];];] ee to Ty kochana ekorte z domu Eska zaliczysz zamiast taksowki i meza szukajacego w pospiechu kluczykow ktore ma w rece:) a i pomoze Ci duzo,w koncu ma juz wprawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam spać, chyba jeszcze czuję weekend w kościach, dwie nocki średnio przespane i dwa dni dyżuru w pałacu za koleżankę. wczoraj będąc uu rodziców na obiadku kimnęłam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima no to slodkich snów o Ktosiu malym:)) buzka i do jutra!!! haloo jetescie laseczki??:) Monia a moze popilas na tych urodzinach i zaszkodzilo stad teraz masz biegunke(ja np zawsze na kacu mam) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka spi.zonka tez.i sublima. Osa sie nie odzywa..:((haloo misiaaaa!!! Staraczki moniki nie ma,klockow tez nie ani migotki ani born..(kogo nie napisalam to przepraszam) Monika 942 byla ale tez ją wcielo...choc moze na kibelku siedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - i na Ciebie przyjdzie pora, jeszcze Ci się znudzi. W sumie lepsze staranka niż kibelek co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Ty to najbardziej wyposzczona z nas wszystikich hihihi:P ojj juz wspolczuje temu Twojemu mezczzynie jak sie do niego dorwiesz:P ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A mały jeszcze nie śpi.Między 18 a 21 był spiący.Marudził oczka tarł a tera sobie jedzie wali przez ścianę normalnie wariuje.Od mamy dostał klapsa.Ja poczekam 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No jak narazie nie siedzę na kibelku ale coś jeździ mi w żołądku buzuje. Chyba jeszcze będzie kibelek może nie.Moja siostra która miała dzisiaj urodziny ma na imię Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to juz mama malego jest wczesniej ? kurcze ale takiemu maluchowi klapsa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zalozyc profil na nk i mi nie dziala.. no szlag mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No właśnie ja nic nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ze stresu albo przed malpa. ja mam przed malpa i w 1 dniu za przeprszeniem takie s....ie ze az mi sie chce plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogule nie pijasz alkocholu nawet lampki wina ?? Widze ze powaznie podchodzisz do starania. Lenka - wchodziłam na nk i faktycznie cos ta strona nie działa. Monika a tobie działa czy to mój net zas nawala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina ,Monika...wiecie co ja przeczytalam hahahahaha zamiast starania to sr...nia. hahahahaahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahah i sobie mysle ..o co kaman:D hahaha ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika znow Cie bidulko przypililo?? Sabrinka nie spij bo Ci dziecko podrzuca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a chętnie poproszę sztuk jedna dziewczynka w różowych śpioszkach. Podać adres?? Monika jestes? Oj chyba zostałyśmy tylko we dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×