Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika- nie jestem dla Ciebie mie miła ale popatrz jak ty sie zachowujesz?? Kurcze albo jestesmy razem piszemy o różnych rzeczach. A ty jakieś tam gierki odstawiasz. Zastanów się troszkę nad sobą. Sublima dzis próbuje kapieli z oliwką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 jak chcesz to napiszę na email Sabrina no jesteśmy razem ale widać komuś to przeszkadza pisanie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina..kup lepiej olejek do kapieli.ja sie kiedys tak zalatwilam ze spłukac sie nie moglam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ale co spuchlo kochana bo ja chyba nie doczytalam czegos albo mi sie kafe wiesza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja swojego maila nie podam, bo mam z danymi osobowymi, chcesz to napisz na maila wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka aaa juz wiem ,mleczarnia. przepraszam ze zasmiecam ,po prostu kafe mi sie wiesza dzis i polowy nie odczyatalam...stad pozniej moja niewiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, ja Ci polecam ten olejek Babydream do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. On jest taki coś jak oliwka, tylko ma fajniejszą konsystencję nie jest taki gęsty i ciężki. Wiele dziewczyn go sobie chwali. ;) Ja juz przed ciąża go uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam i wklejam tabelkę, żeby potem nie trzeba było za długo szukać. I nas ustawiam chronologicznie według dat spodziewanego Wieloryba :) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22.03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03.......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27.03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36..............16-18.04 .......WLKP juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... ......... ??? Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................????? Juliajulia i Iwo uzupełnijcie swoje dane :) Staraczka Monisia wróć do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pochłonęłam całłą tubkę mleka słodzonego kakaowego, a co:D ! Tego mi trzeba było, troszkę hormonów szczęścia:P Monika - jak nie chcesz na forum pisać, to pisz na wspólnego maila o pewnych sprawach. Dzieki temu nie będzie zamieszania, bo tak każda się pyta, połowa nie wie o co chodzi;) Będzie łatwiej. napisz na wspólnego:) A wszystkie będziemy w temacie i będziemy mogły doradzić:) U kogo jest słoneczko? u mnie brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje brak słońca:-(( ale nie dobrego humoru:-) malinowa Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................????? Widzisz Monika kropelka rosy ma dobry pomysł i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie chcesz tu pisaac zeby ktos nie widzial boto intymne sprawy z facetem tak? ale jak piszesz ze masz narosl na pipce to jakos nie jest Ci wstyd...;/ Kropleka u mnie tez dzis nie ma slonka..chlodno jest w ogole. a mleka tez bym sie takiego napila;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam że nie ma w tabelce ŻonyĄckiej - kochana wpisuj się szybciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Lena rozwaliłaś mnie :D może to nie miało byc śmieszne, ale mnie rozśmieszylas. :D U mnie też słońca zero, do tego wiatr. I co z tą prawdziwą wiosną :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najmlodsza.. :-* Mam nadzieje. ze niebawem kazda z nas bedzie w grupie przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez bym chciala byc znow w tabelce. ale u mnie staranka odroczone na jakas chwile...tzn nie zabezpieczam sie i tak..ale takiego typowego starania nie ma. Born no fakt nie mialo byc smieszne...ale skoro sie posmialliscie z dzidziusiem to na zdrówko:) Dzidzia dostala troche endorfinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle nie będę testować - jutro mam termin @, wszystko mnie boli, więc sprawdzę rano temp i naszykuję tampony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ...jak ja zobacze ten tekst z tamponem jutro i temp to sie chyba posikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
dziewczyny może któras mnie oświeci 2 strony wcześniej była jakaś zadyma o pomarańczowa, przez to zwróciłam uwage ze moj nik tez jest pomaranczowy i nie rozumiem dlaczego, czego nie zrobiłam dobrze by sie zapisac do WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanita - to nie było o Tobie, ale może zaczernij się i dołącz do nas na stałe co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena chyba ten post cytowany przez ciebie to pisała ta druga ... no ja już sie pogubiłam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Liluś:P STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4................22.03 .......dolnośląskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............. 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........18.11.2012 Sabrina79127......25.............2 ..............................??? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jaki świat mój byłby obogi gdyby Was w nim nie było kochane babeczki:-)) Nie ma jak to poplotkowac przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×