Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

dzieczyny, nie kasujmy tych maili na naszej poczcie chociaz przez jeden dzień niech te nieobecne tez zobaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaAcka ja na siłę napewno nie.Z chęcią.Wie że chcę i sam mówi że chce dziecko.Zawsze było bez zabezpieczenia.Raz co w gumce ale ja dziwno się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zachować zdrowy rozsądek.. ale jest mi ciężko nie myśleć o tym.. i pewnie tym razem się rozczaruje i nic z tego nie będzie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w Anglii dokladnie Bolton Abbey :) A co do maili to jestem ciekawa kto i po co je kasuje.Jak dostalam haslo do babinca bo chcialam zobaczyc zdjecia Dzidziusia Bornitroe to juz ich nie bylo :/Po co ktos to kasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaveta ja napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja na 100% nie zobaczę II kreski na teście ciążowym, znów coś pójdzie nie tak.. już tracę nadziej.. zaraz idę spać żeby o tym nie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez już się odmeldowuję. Buziaki i słodkich słodziutkich snów:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta prosze nie doluj sie!!Wiem ze latwo sie mowi a ciezej zrobic ale wiem przez co przechodzisz bardzo dobrze.Musisz miec sile,wierzyc ze w koncu sie uda.Jesli bedziesz myslec o tym tylko i wylacznie zablokujesz sie i bedzie jeszcze gorzej zajsc.Nie wiem moze wyjedzcie gdzies,spedzcie jakos fajnie czas a zobaczysz ze pojdzie Ci to na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka teraz na pewno nie bede o tym myśleć bo szkoła będzie i nauki masę więc o czym innym bedzie trzeba myśleć, o naucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja też idę jak już nikt nie odpisuje. Życze dobrej nocy wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscie juz poszli.. kurcze dziewczynki powiem Wam ze sie nawet oplaliłam:)) moze jutro tez pogoda bedzie taka piekna..:)) u mnie małpy nadal brak..z praca lipa jak nie wiem..bede miala 2 dni w tyg tylko przez najbl 3 tyg...z nowa praca zobaczymy,oby poszlo ok bo zaczynam panikowac. Sublima kochana kiedy powinnas dostac wieloryba?moze nie przyplynie?? Lisaveta widzialam test. wg mnie pozytywny:) działaj działaj;)) Zona matko kochana Ty ostatnio ciagle pijesz( tak samo jak ja zreszta..)ihi Malinka Sis jak minal weekendzik? Lilu..ja dzis w nocy mialam identyczny sen...ze mi pozytwne testy wychodzily..ale bylam szcesliwa...co do spraw damsko meskich...nie chce mi sie nawet wracac do tego co zle..od sob jest ok. nawet bardzo ok.. Kropelka..misiek mow co sie dzieje!! po to am sie kafe przyjaciolki zeby sie moc w kazdej chwili wygadac. niewazne jaki masz nastroj..my bedziemy Cie wspierac!!!! Born..mycha moze nie myj sie na stojaco jakis czas ,co?zebys nie zasłabła znów..tak poza tym incydentem to jak sie czujesz?? widac juz coc troszke brzuszek? Sabrinka jak malenka sie czujesz??? Ninus a u Ciebie co sie dzialo w weekend?poimprezowalas moze tez? Monika942..ja sie w 100 % zgadzam z Zona ... Doremika a jak Twoj dzidzius kochana?co do okresu...ja wciaz czekam. mam nadzieje ze tera zpo tej luteinie juz bedzie.. piszesz ze 5 lat jestescie razem...Monika ja Ci nie chce sprawic przykrosci,ale inaczej juz napisac nie umiem. Kobieto Ty siebie czytasz????????5 lat z facetem przy spotkaniach raz na 3 miesiace...(sory ale to daje 4 razy do roku...20 razy w ciagu 5 lat) Ty nazywasz to zwiazkiem???wiem ze kto jak kto ale ja nie jestem moze osoba ktora ma prawo pisac takie rzeczy bo u mnie ostatnio byla mega hujnia ,zarlismy sie tak ze sie o malo nie pozaabijalismy .. wez zrob cos z tym bo ja nie wierze w to ze facet majacy laske raz na 3 mies...(odlicz sobie dni kiedy mialas @ albo sie nie kochaliscie) nie pojdzie na lewo...jak ja konczylam studia(ost sem) to on byl w uk ja w pl. ale ja co 3 tyg ,przez 5 miesiecy bylam na tydzien z nim. Monika ja nie wiem jak mozna robic sobie dziecko z kims o kim nawet nie wiesz tylu waznych rzeczy. z kims z kim nigdy nie mieszkalas(ok ..nasza nowa kolezanka tez nie mieszka ze swoim ale ich dzieli 1 pietro w bloku) opamietaj sie dziewczyno bo to juz jest nienormalne. .. a to co napisalas mi na maila..to napisz to jakims normalbym jezykiem bo czytalam 5 razy i nic nie rozumiem. nie mzoesz mu postawic warunku: albo mieszkasz ze mna i tworzymy normalny zwiazek albo get it fuck? czlowiek ktory kocha drugioego czlowieka by nie zniosl tego zeby byc osobno..ogarnij sie Monika ,z calym szacunkiem ale nie znajdujesz sie w normalnej sytuacji. Migotka u mnie ponad 20kilka bylo,ile dokl nie wiem bo termometru nie mam ale oplalam sie w ogrodeczku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
a czy to normalne że w dniu dostania okresu temp. w pochwie mi nie spadła tylko nadal się utrzymuje ponad 37 a mianowicie 37.1 stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
rano jak się tylko przebudzę.. jednak mierzę dopiero od 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze musisz miec termometr,ktory pokazuje 2miejsca po przecinku,moze masz niewielkie skoki temp. czytalam tez ze sa kobiety u ktorych npr w ogole nie ma sensu,bo nie wystepuja spadki i wzrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - ja też objawy zwalałam na luteina. Mówiłam mojemu M piersi mi urosły to pewnie luteina, boli mnie brzuch - pewnie luteina działa. A to fasolka działała. Lenka - u mnie dobrze:) Jutro idę na bete, wszystkie dragi już dziś wziełam. Duzo ich jest :) Monika- głowa do góry to TYLKO facet i to jeszcze taki, który zdradza swoją dziewczynę z którą się stara o dziecko. Malimowa jak tam ?? Pozostałe ciążówki co tam u Was? Staraczki ?? Kto testuje pierwszy. ahh termin porodu mam na urodziny mojej siostry 18.11.20102( oby moje dziecko charakteru nie odziedziczyło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przez brata najmłodzszego tak wychodzi to wszystko.Każdy się brata boi.Nikt nie może przyjść bo to jego podwórko itd.A niechcę tutaj pisać różni tu wchodzą i czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jeszcze ktoś jest.. Już myślałam, że wszystkie pouciekałyście.. Nie mogę coś spać, a rano bedę do szkoły musiała wstać i będę miała problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liv- a potem masz jakieś plany ? MONIKA- właśnie odebrałam wiadomość od Ciebie i powiem tak. Sorry za słowinictwo. Weś tego chuja sobie odpuść. Odpuść i to definitywnie. Nie ważnie czy pijany czy nie ale NIKT powtarzam NIKT nie ma prawa się tal do Ciebie odzywać. NIE JEST CIEBIE WART!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W 100% dołaczam sie do tego co lena napisała! Nie ma do Ciebie ten chłopak za grosz szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nad studniami grafiki komputerowej. Aktualnie jestem w 3 klasie technikum informatycznego. Ale okażę się wszystko za rok. Lepiej nic nie planować, bo może się nie udac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jeszcze dam ostatnią szansę.Jak zmarnuje to będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika to twoja decyzja.. obyś jej nie żałowała.. dobra kobitki ja idę spać.. życzę udanej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×