Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Pysiulka, już poszła na szczęście. No cóż, nie każdej jest dane miec fajną teściową. Ja mam pecha, że mieszka blisko 2 ulice dalej. Dobra dziewczynki,uciekam spac bo padam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, na pewno nie kochana. Bo dzisiaj robiłam test i już jest jedna kreska, i nawet nie widać tyćki tej drugiej, a wczoraj ta druga była jaśniutka, przed wczoraj test pozytywny. Na pewno miałam wczesną owulację, bo poprzedni cykl był bezowulacyjny. Nawet o tych rzeczach nigdy nie wiedziałam, ale "musiałam" się dowiedzieć jaka to przyczyna wczesnej owulki. Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam po lekarzach to teraz wiem ze nie ma co czasu marnowac trzeba do specjalistuw sie udac wiem ze to prywatne ale co zrobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie jestem w stanie wyobrazić sobie rakcji w mojej firmie:-) moze się jeszcze zawałem skonczyc :-( Ja zapodam swojem ten Andovit od piątku. od razu jak przyjedzie hihi. Czemu nie zamierzam testować? Bo i tak wiem ze nic z tego. Ten Dupaston tak miesza w organizmie ze ma sie wszystkie objwy ciązy. Bole piersi, podbrzusza, ciagniecie.... jedynie ten dzisiejszy zawrót glowy był potworny, cały świat mi zawirował przeszlo po kilkunastu sekundach... nie wiem w sumie co robić. moze się po prostu od razu na poniedzialek 19 marca umwoie do niego. to były 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima... Hmmm... W sumie lepiej mile być zaskoczoną niż niemile rozczarowaną :). Ale i tak będę mocno kciuki trzymać za Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka ja oglądałam na wspólnej i chyba zaraz idę spać się ziewa.Czuję się osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po Pierwszej Miłości zasiadłam na kompa, ale i tak już muszę lecieć, bo muszę poprasować gałgany :P. A później spać. Buziaki dziewczyny :) :* Dobranoc :). Będę jutro raczej wieczorem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuurcze oczywiscie. pierwsze bedziecie wiedzieć;-) niezaleznie od wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez ide chyba spac bo jutro trzeba wstac o 5 do pracy fajnie z wami jest czlowiek wie ze nie jest sam lepsze od psychologa jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej:)
kochane jestem jedna z Was ale nie moge sie ujawnić..prosze zajrzyjcie na naszego maila:)napisałam wiadomośc:)i jak moge prosić nie odpisujcie tu:)na forum ok:)jak zajrzycie na maila bedziecie wiedzieć czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
do hej hej.wiem już kto pisze.Ok nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la bienvenida a las nias ;] ❤️🌻😴 wieczorny buziak dla Wszystkich dziewczynek:*:*:*:*:*:*:*:*:* a dla tych podwójnych buziaki podwójne:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*: Orzeszku po to jestesmy wlasnie zeby sobie dawac wzajemnie wsparcie:* Zonka misia obys franco-malpa nie przyszla,:*:*:*::* bedziesz jutro rano testowac? Sis..jezuusicku jak ja Ci kiedys wleje po tej chudej dupie!!malo sie nie posikalam z wrazenia jak zaobzcylam pierwsza czesc postu.ale wracajac do sikania...dzis to nie jutro i moze sie okazac ze tekst o tamponach puscisz za jakies...10 miesiecy.:P :classic_cool: ale tekstem ze sie tarliscie to mnie zabiłas po prostu:D hehehe ciekawe jaki nastepny tekscior poleci:D moze "parzyć sie" ahahahahaha-tak moj dziadek mowil jak sie kroliczki bzykały:D:D:D:D:Dale sie Ciebie hasła dzis trzymaja ,co jedno to lepsze.hahahahaha A ostatnia bede ja .w sumie zawsze jakis plus-bede sama w tabelce..jaki luz bedzie:P Sabrinka dokaldnie ,jedz dla dwojga ,nie za dwoje.małego głoda masz w brzuszki hihii. moze Danio??kochana bete to masz wysoka jak mount blanc:* przy takich objawach:))))):* Klocuszki jak minal dzionek?? Sublima Tobie tez wpier...po dupce jak i Malince. dopoki zmora francowata nie zaatakuje -wszystko jest mozliwe.ja Ci pisalam ze moja kolezanka jedyny obja jaki miala to zawroty głowy a teraz mały ssak 6 miesieczny plywa w brzuszku. poslij nam zdjecie wisiorka jutro:))) co do zascianków..heheh a no sie zdarzalo..ale ja dziekuje za taki stres...hehehe i te pytania: co ty tak dziecko kaszlesz???chora ty bedziesz???ja ci dam tabl....albo "a cos ty taka czerwona..chodz no tu..goraczke masz?? Zuziu witaj,tradycyjnie chabz dla Ciebie 🌻.kochana to fakt dlugo sie staracie. a u Ciebie z badaniami wszystko ok i u meza??obys nie byla na tym forum juz dlugo staraczka:))) zycze zeby sie jak najszybciej pojawil mały ssaczek w brzuszku:*mam nadzieje ze w novum sie szybciutko uda.Ps kochana ale masz Szatanonik:P hihihi zartuje kochana:* Pysiu gwiazdko kochana;] pamietaj do dzidki wystarczy jeden admirał-ile kobiet zalicza wpadke choc bzykaly sie tylko q raz w danym miesiacu..Wam sie tez uda niunia:*co do tabletek-moze tak byc ze podrazniaja ju zoladek.na niektorych tak oslonka z tabl moze dzialac. Mulwika a jak Twoje staranka myszko? Lilus robaczku moze cos jest na rzeczy??skoro nigdy tak nie mialas??oby kochana:* Lisaveta..jesli sa takie same kreseczki to od dzis staranka?;)))ja tez Cie podziwiam ze w tak mlodym wieku zdecydowaliscie sie na malenstwo. ale i tak zycze powodzenia!! Zonka a kiedy ma byc @? napisz to Ci powiem o terminie.bardzo prosto sie go oblicza: Termin porodu = pierwszy dzień ostatniej miesiączki + 7 dni - 3 miesiące + 1 rok. ale tylko przy cyklach regularnych sie sprawdza. Ninuś a co u Ciebie Ziabko mała?no ja bym tez sie krepowala "trzeć" (hhahaha Malinka ja to zapamietam na dllluuugoo) jakby za sciana mama byla:P Born slodka ta animacja ktora masz w linku:))))) jak sie czujecie?wspolczuje stresu z powodu tesciowej..jak ja sie ciesze ze moja mieszka we włoszech;];];];] hej hej ,:* buziak ogromny dla Ciebie :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* bedzie ok malenka!!!!!! Migotka no to najwazniejsze ze wiadomosc przyjeta dobrze, ale w uk zazwyczaj jest ok z tym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to umówmy się tak, jak się okaze ze to jest to stawiam Ci jakiś dobry alkohol:-) jaki sobie tam Pani wymyśli :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka i jak @ jest?Luteina pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lenka:)akurat sobie myślałam o Tobie gdzie się podziewasz,i chyba przyciągłam Cię telepatycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Wkońcu do Was dotarłam. Jesteście niemożliwe z tym skrobaniem:) mam troche zaległości w czytaniu, ale to fajnie. Gorzej jakby nic nie bylo do poczytania. Ja chyba sie dopisze do tabelki wkońcu. Wiecie co kochane? Nigdy nie sądzilam, że można się tak z kimś zżyc wirtualnie, chcieć zaglądać na temat i poczytać takie szalone wariatki jak wy. A teraz ide se zrobic kisiel slodką chwile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimaaaaaaa bozeeee swiety przeciez ja alkoholiczka zostane:P ledwo co sie z imprezowo-alkoholowego-kilkudniowego ciagu wyrwalam:P moze mnie po prostu zaoaptrzysz w luteine:D? hihihihi Monika-wlasnie kolejna tabl skonczyla sie rozpuszczac pod jezykiem..masakra ten smak.cycki mnie bola jak nie wiem;/;/;/;/pewnie ta zdzira małpa sie pojawi niedlugo:) Klocuszki no widzisz,ja sie pol dnia wybyczylam na sloncu ktore od poludnia zaczelo znow grzac;]i tak odpisywalam piate przez dziesiate.masz dar ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przeczytałam Lenka, że nie dostałaś! hłehłe obyś bestyjo zaciążyła. tego Ci życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia hej.Cieszę się że jesteś.Co u ciebie? Jak tam twój mężulek się czuje? Miał bakterię.Jaka to była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia!!!!!!!! normalnie jak zawsze daje po chabziu na przywitanie to Ci dzis dwa dam 🌻🌻 hihihi ps. mam stan głupawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane🌻 alee się rozpisałyście:P Widzę, że kilka stron pod tytułem " Pomaranczowe dyskusje"?:) Chciałam Wam tylko zyczyć słodkich snów, owocnego przytulanka;) Monika - dla Ciebie🌻 urodzinowy:) Leenkaaa - dawaj to słonkooooooo, choć ze dwa promyczkiii:* Sublima - niedługo testowanko, zaciskam już kciukasy, ja dziś mam już cieniejszą kreskę owu, mysle, że będzie jutro, max pojutrze, a po owu, jadę z dupkiem:D AA sublima , mam pytanko do Ciebie, wiesz może czy alko + dupek to wybuchowa mieszanka?? Mam w weekend imprezkę i się tak zastanawiam, czy być kierowcą, czy coś mogę drinknąć?;) Mój M zakupił dziś ACEROLĘ:D Poleciła mu znajoma farmaceutka zamiast Witaminki C:) Lepsze wchłanianie, działanie itp (podobno;) ) Od jutra próbujemy:D kurcze z tym mailem;/ nie zdazylam nawet ani nic przeczytać, ani obejrzec:( NIE KASUJCIE PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!! Pysiuleczka - buziak:* ja też ostatnio mam dołki, na przemian z euforią, zwariować można;/ I objadam się slodyczami tylko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×