Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

born ,mamuska - slodziutkie te body:))) jej...ja tez tak chce kupowac juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born fajne:-)) Nina to jakieś super czaary mary z tym włosem muszę kiedys wypróbować:-) Lisa powodzenia:-) Ja siedze sobie w domku i staram sie coś czytać, ale weź i czytaj czasu coraz mniej niewiedzy coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka witaj 🌻 Ninka ja wyślę Ci e-booka na pocztę naszą :-) 🌻 Born ale śpioszki fajne, ja też chcę takie kupować 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima nie dziekuje.. ale cos mi sie wydaje ze slabo napisze.. jaka pogode macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu ktoś (a raczej Ktosia) pousuwała wiadomości, mnie to wkurza wiecie, nie po to siedziałam zakładałam pocztę, żeby jakaś zołza kasowała wiadomości. Apel do tej dziewczyny: Jak Ci tak bardzo przeszkadza ta poczta TO NIE KORZYSTAJ Z NIEJ A ZAŁÓŻ SWOJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurwicy można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło:) LENA Jutro będe dzwoniła do gina to sie zapytam co na to narazie czosnek. Ja słyszłam, że jest niebezpiczena ale na ginetaliach opryszczka. Spokojnie bez paniki będzie dobrze, może sam czosenk wystaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenuś lenuś. widziałam Twoj pikny obrazek dziewczyno niewątpliwie masz talent:-))) Lilu zgłosiłam wczoraj ten błąd na wp mogę ci podesłać co napisali:-*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina nutka bardzo wesoła taka pozytywna :) E-booka już wysłałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umre dzis.. mam dosyć dzisiejszego dnia.. jest jakis taki odropny.. usne na stojacej.. nie mam sily na nic.. a glowa to mi pęknie.. czuje sie jak bym miala podwzyszona temperature..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lenka :-) Ja też widziałam obrazek, masz wrodzony talent ;-) Born, śliczne to ubranko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Wam coś napiszę na pocztę co mnie wkurza, a może tylko przesadzam... Same zobaczycie, a tutaj nie chcę pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocztę wysłał ktoś pustego maila? Sublima napisz co Ci odpisali. Born czekamy :) Wiecie co ja szczerze wątpie, żeby to był problem z wp, bo moja działa bez zarzutów i nic się samo nie kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu poslałam na naszego maila :-) ja i tak nic zniego nie rozumiem ten pusty to był mój nie tu wkleiłam treść:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że ktoś kasuje, wp napisała możliwe przyczyny, ale u nich jest wszystko ok, nie ma żadnego błędu. Ktosia kasuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po klucz do śmietnika dzwoniłam do administracji, pan mi przygotuje;-)) kurcze chyba doczepię do kluczy od mieszkania jest szansa ze ich nie zgubie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc Sabrinko: Ty masz, Ja mam Born Sublima Lenka monika942 Pysiuleczka Malinowa Reszty nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka ta bakteria to urosepsa..na szczęscie wykryli ja we wczesnym stadium bo nie było jej jeszce duzo:)ale skubana trzynma sie bo crp nie dużo spadło...no ale najważniejsze ze m sie lepiej czuje i jutro juz będzie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka teraz jest wszystko, ale od wczoraj wiadomości były pokasowane, np. Born musiała kilka razy wysyłać swoje usg, bo w niewyjaśnionych okolicznościach znikało (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×