Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Malinowa, to jak tylko wrócisz do domku, to bardzo Cię proszę, zrób teścik! :-) Bo ta niepewność i nas tu wykańcza. Sczerze Ci życzę, żeby się udało! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki i ja Was witam z poranną kawą 🌻 Malinowa ja czuję poprostu czuję, że do Ciebie okres przyjdzie gdzieś hmm... za 9 miesięcy, nie wcześniej :) I tak samo czuję w przypadku Sublimy 🌻🌻 W końcu miesięcznie muszą któreś dziewczyny się przenosić niżej w tabelce do mamusiek :) I teraz padło na Was :) Kurczę też bym chciała, żeby już nam się udało. Do @ jeszcze ok 10 dni :( A ja podświadomie czuję, że nie wyszło, bo przecież czemu miało by wyjść jak już tyle czasu klapa. Dla mnie zajście w ciążę to jak zdobycie Himalajów. Naprawdę coś cudownego, ale tak trudnego, że szok. Dziewczynki i ja mam pytanie co do owulacji, skoro testy owulacyjne wychodzą pozytywne, a cykl może być bezowulacyjny to jak jest z krwawieniem? Ja zawsze mam dosyć obfite miesiączki. Staraczka Monisia witaj kochana 🌻 od teraz będzie tylko lepiej, zobaczysz, wyleczysz męża a potem będzie dzidziuś piękny i różowy :) Pysiulka witaj Kochana 🌻 Stanowczo tutaj Ciebie za mało. Protestuję! :* Ciężaróweczki wysyłajcie dużo pozytywnych fluidków ciążowych, same zobaczcie ile tu babek czeka ;) kwiatki dla Was 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, chciałabym. Najgorsze jest to, że jak @ się spóźni i przyjdzie np jutro, to będę straszliwie zawiedziona, już to wiem. Więc staram się nie nakręcać, tym bardziej, że czuję się taka "ciężka, napuchnieta w podbrzuszu " no i te chwiowe skurcze, też nie dają mi myśleć "a może jednak?"... Ale chciałabym, pewnie jak każda z nas;) No nic, co ma być to będzie, jak nie teraz, to może w następnym cyklu z lekami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha polecam lekturę "Potęga podświadomości" Murphy Joseph Może uda nam się odblokować psychicznie :D:D:D Bo my to jakieś poblokowane psychopatki ciążowe, zdrowe itd a się nie udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdyby się okazało, że jednak... to ja już nawet wiem dlaczego - dlatego, że gin powiedział, ze nie było owu i odpuscilam sobie jakiekolwiek myślenie, bo cykl spisałam na straty. Ok, już się nakręcam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malimowa na wagary i po test albo na bete! tralalalala. Widzisz Lilu też ma takie przeczucie:) Jazu a ja się morduje z tym pomaranczem wrrr ja już chce truskawki, maliny, jagody itd to są owoce a nie te głupie pomarańcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mówiłam, że na pewno dostane wieloryba i w głowie kłębiła się myśl a może nie, jakoś dziwnie i u mnie tempka była niska przecierz 36,8 i co?? Malinowa tralala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, też nie mogę doczekac się lata - truskawek, cierpkich wiśni, słodkich czeresni... mmmm... narobiłaś mi smaka :) Jutro jak mi się temp utrzyma, to zrobię rano test. Jak nie wyjdzie, to moze pojadę na betę. A co mi tam.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i dziekuję, że trzymacie kciuki. Tak bardzo bym chciała, żeby to właśnie było teraz. Za 2 tyg mój M ma 26 urodziny. Przetrzymałabym Go jakoś i miałabym piękny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi dobre Sabrinka z tymi fluidami. jak okazą sie prawdą to okrzyknę się jasnowidzem! Lilu Twój tekst z Himalajami jest bombowy:-)) Malinowa ja w poprzednim miesiac mniej więcej od 13 dc jechałam na nospie zerzarłam prawie całe opakowanie takie skurcze miałam. teraz są o wiele mniejsze łyknełam moze dwie tabsy od początku cyklu Dziś jak tylko się obudziłam pobiegłam do sklepu po słodkie bułki:-)) hihi nie mam na szczescie daleko, bo za ścianę:-) już mi się sniły... zapodałam dwie: gniazdo i bułe francuską z budyniem. mniam mniam:-))) a na obiad moze będzie wątróbka, jak mi sie uda zmusić do zrobienia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 05-04 31 skończy i jak by się udało to już by było to może w świeta byśmy powiedzieli wszystkim to by był 9 tydz i wszyscy byli by happy. Bo u mnie już tak czekają na nasze dzidzi nam już w grudniu 4 rok będzie jak jesteśmy małżeństwem. A jak im nie powiemy w świeta to chyba sami się domyślą bo ja jak nie pije wina to od razu jestem w ciąży. A moja teściowa ma rendgena w oczach na ciąże i dla niej to co miesiąc jestem w ciąży. Jak odbior dziś wysoką betę to będe fruwała jak ptak ze szcęscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka miało być ze okrzyknę Ciebie jasnowidzem:-)) Monisia byłby super prezent. Moj książe ma urodzinki 23 marca:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, nie gadaj! Mój tez ma 5 kwietnia :D:D:D Ale to trochę dłużej niż 2 tyg, właśnie w kalendarz spojrzałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa no prezent byłby cudny, i jeszcze takie maciupeńkie skarpetki, albo buciki :) Może się uda, tak już się nie nastawiaj na @, a najlepiej w ogóle przestań o tym myśleć :) Ja zaczynam czytać "Sekret" Rhonda Byrne, może akurat jakoś pozytywnie mnie naładuję, może coś se uświadomię i przy okazji dzieciaczka zmajstruje ;) Jak chcecie to wyślę Wam e-booka na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa a wyśniłaś sobie kota w piekarniku ? U mnie się sprawidziło i o dziwo moja kotka jeszcze żyje nie jest zwęglona. Nie zauważyłyście, że koleżanki Moniki nie ma ?? Zawsze była już i pisała. Oczywiscie LENOR wracaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę Wam urywki cytowała ok? Może w jakiś sposób to nam pomoże? Kto wie, tonący brzytwy się chwyta, no nie? "Wszystko, co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. To jest to, co myślisz. Cokolwiek rozważasz w swoim umyśle, przyciągasz do siebie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, kotów w piekarniku nie wyśniłam, za to psy mi się ciągle śnia. I albo jednego potrąciłam samochodem, albo widziałam jak inne psy go gryzły. To akurat chyba nie jest znak ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dostanę okresu do 17tej, to kupię czulszy test i zrobię dzisiaj. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Boże, tak bym chciała, żeby to była prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki samego rana :) alez nie chcialo mi sie dzis wstawac ... tak bym chciala zeby byl juz kwiecien bo wkoncu polece do mojego rodzinnego domku :) o niczym innym teraz nie mysle ... jakos dziwnie sie dzis czuje boje sie ze jakies przeziebienie mnie dopada :( Lilu24 ja bym prosila o linka tej ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny ja jak byłam w 7 tyg na usg to już biło serduszko, a jak byłam w 10 to maluszek już się ruszał. Dzidziuś tak szybko rośnie. :) Też niedługo to zobaczycie. ;) A co do seksu w ciąży to raczej nie jest zakazany, jeżeli wszystko jest ok. Ale powiem wam szczerze że u nas to od czasu 2 kresek posucha. A to dlatego, że najpierw do pierwszej wizyty postanowiliśmy się wstrzymac bo się baliśmy, chcielismy najpierw wiedziec ze wszystko ok. Potem od 7 tyg mialam mdłości i objawy mi się nasiliły i w ogóle nie miałam ochoty. Jak kładłam się do łóżka to momentalnie zasypiałam. Dopiero teraz mi libido wraca. Zobaczcie co wczoraj kupiłam. ;) Mieliśmy się jeszcze wstrzymac, ale nie mogłam się oprzec. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07fc6bc6f3317c79.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do opryszczki na wardze to dla mnie najlepszym sposobem i w dodatku dzialajacym jest wlasny wlos z glowy ... biore takiego wlosa za dwa konce i pocieram w miejscu w ktorym czuje ze bedzie pryszcz, powtarzam te czynnosc kilka razy dziennie i pryszcza nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki.. pogoda szarawa. cos dzis sie zle czuje.. glowa mnie boli, dalej mam bol jajnikow.. usypiam w szkole a zaraz mam sprawdzian z niemieckiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy a jakie przeważnie masz ciśnienie? Mi ciśnienie skacze.Się dogadałam i nie mam imienia tak jak w email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born kochana szalejesz :) śliczne uniwersalne. A mnie cosik nie dobrze się zrobiło. Już w 5 tyg może tak być? Nie wiem czy to moja wyobraźnia. Ale jjestem głupia wrzucę zaraz na poczte coś czego słucham od rana hihi wpadło mi w ucho. A to jest moje zadanie na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P (ciekawe czy sie wyswietlilo przywitanie,jak nie to dzien dobry dziewczynki:*) Malinowa..wynocha po tet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale juzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!! Staraczka Monisia-o widzisz to optymistyczna wiadomosc kochana!!:)))))a jelimoge spytac co mial za bakterie?Ty mowisz ze bylas kaprysna??to ppoczytaj sobie ost dwa tyg co sie ze mna dzialo. ja juz przechodzilam wszystkie granice z powodu dola. juz sie nawet pozegnazlam z dziewczynkami... Mulwika hej slonce:) widze tez ranny ptaszek dzis z Ciebie:) Sabrinko a humorek ok.poza tym ze mi bardzo smutno ze nie chodze normalnie do pracy...:(bo sie czuje taka bezwartosciowa...ale nic. na pewno lada dzien mi zadzwonia ze na dwa dni ide :)) jakos ten ciezki czas przetrzymam.jak Dzidzius?dalej tylko jesz hihihihi??jak tak bedzie dalej bedziesz chodzila jak muminek:P hahahaha zartuje myszko-jedz na zdrówko dla dzidki :*:*:*:*:*:*:*na opryszczke najlepszy heviran ale w ciazy go wolno tylko gdy lekarz zaleci.tez slyszalam ze nie jest bezpieczna opryszczka dla przyszlej mamy .moze pojdz z tym do lekarza misku.a beta bedzie na bank wysoookkaaaa!!! Kropelka witaj niunia:*:*:*Widzisz ,Ty jedyna zauwazylas moj obrazek:P:)) Monika ale po co lepsze cisnienie?masz prawidlowe (norma 90/60 -140/90) . mnie dzis glowa nie boli...za to cycki a i owszem...Ja zazwyczaj mam bardzo niskie cisnnienie ,jak Kropelka...wieczna sennosc.ale ja kawy nie pijam i tak.Wlasnie Monia ,co z tym Twoim ? doremika-czesc:)) jak swoje skonczysz sprzatac to moze moje tez :D? hihihi . dzis-zero motywacji do sprzatania mam.co do "tarcia się"(wiem wiem wiem...ale to Malinki tekst:P) to jesli wszystko jest ok to nie ma przeciwskazan.zaufaj swojej intuicji. Sublima...Ty o ksiazkach mysl teraz a nie o ptaku:P:P:P:*:*:*:*:*:*:*:*a ta serio jak nauka o tych degeneratach? Lilu mróweczko Ty ,bedziesz niedlugo w ciazy!!!!!!!!!!ja Ci to mówie:*:*:*co do tych cykli to nie wiem dokladnie ale chyba okres jest pozniony i trwa krocej,jest slabszy.czytalam murphyego. z tej samej beczko ja polecam sekret, chyba nawet lepsza. i jest tez film ..jota w jote ,slowo w slowo to samo co w ksiazce. Ninus witaj slonce:)ja oge poslac link do filmu sekret i do ksiazki tez jak znajde. jesli chcecie w ogole. Ps ...nikt nie widzial mojego slonka z wyjatkiej jednej osobki...a ja sie tak nameczylam..mialam wene twórczka i w ogole...:P malpo-franca dalej nie zaatakowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×