Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

kurcze Migotka:-) ja nie mam śmiałości z tymi nogami w górze przy moim facecie:-) powie ze jestem wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Monika,bo dorosle kobiety majace takie problemy nie maja nic innego do roboty tylko Ciebie obgadywac..wiesz co ,teraz kazda z nas przezywa to co bedzie z Dzidziusiem Sabriny..i siedzimy wszystkie razem z Nią jak na szpilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Sublima moj mi sam zawsze mowil-nogi do gory.Ty mozesz sprobowac chociaz z ta poduszka z cichacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha kurde to fajnie Migotka :). Ja też próbowałam poduchę pod pupę, ale nie pomogło. Dopiero gdzieś wyczytałam na kilku forach że przy tyłozgięciu macicy którą mam lepiej położyć się na brzuszku, i tak zrobiłam w tym cyklu. Ciekawe czy pomoże :). Dziewczyny wiecie co, ostatnio mam takie smaki na gofry że to jakaś masakra :D. Byłam parę dni temu w markecie i zobaczyłam gotowe gofry - wzięłam do koszyka, potem zobaczyłam słoik nutelli - też wzięłam i do tego bitą śmietanę w sprayu. Gofry przypiekam lekko w piekarniku żeby były chrupiące i ciepłe, potem nakładam nutellę i bitą śmietanę daję. Jejuś jakie pyszne!!! Normalnie żrę bez opamiętania je :D. Za niedługo zad będzie większy przez takie obżarstwo ehhh :). A wiosna idzie, powinnam jeść zdrowo :P. Tylko oczywiście nie nawiązujcie do tego że mogę być w ciąży, bo to wykluczam póki co bo starałam się 2 dni temu, więc wiecie :P. Tylko piszę że mam takie zwichnięcie :D. I w między czasie jak piszę z Wami to pędzę do kuchni po gofra :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,twierdzisz ze sie zabijesz,tak? z doswiadczenia wiem(bo pracowalam z roznymi ludzmi) ze takie slowa to nic innego jak inaczej powiedziane: halo.tu jestem. zwroc na mnie uwage. wiec zwracam Moniko.znasz mnie i wiesz ze ja nie zartuje.zglosze to na policje,niech do Ciebie dotra jak najszybciej bo nie chce zebys zrobila sobie krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Migotka .... musze spróbować... ale najbliższy termin - prawdopodobnie w srodku tygodnia wieć ze staranek nici:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka jesli masz tylozgiecie macicy to juz inna sprawa,wtedy najlepiej sie kochac od tylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pokłóciłam się ze swoim o przytulanie.. Bo ja chcę a on nie ma na to ochoty i weny do tego.. a później będzie marudził, że nie ma dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide sie kapac :) bede jeszcze moze poznie :) a jak nie to do jutra do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - to moja jedna z ulubionych pozycji, akurat jak mój skończył we mnie to akurat byliśmy w nieco innej :). No ale zobaczy się :). Livaseta - nie przejmuj się, mój też czasami marudzi jak nie ma ochoty, to jest najgorsze bo po prostu jest zmęczony. A szkoda. Może skuś go jakąś kolacyjką, winkiem? :) Albo masażem z olejkiem, może się ożywi ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka ja mam to samo co ty, tylozgiecie macicy i faktycznie polecam wszytskie pozycje od tylu :) u mnie podzialalo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi-ka - wiem wiem od wielu osób że przy tyłozgięciu - po prostu kochać się od tyłu :). A leżałaś wtedy na brzuchu jak Ci się udało wtedy? Czy od razu wstałaś z łóżka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaraz po polezalam z moim M on we mnie jeszcze troche posiedzial a ja pozniej lezalam z lekko podniesiona pupa :) on sam mi kazal zawsze lezec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka bo mój kochany póki co pracuje w wawie. tez mam tylozgiecie i wiecie co moj kochany uwielbia od tyłu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nicy lezalam na spokojnie ale coś czuje ze nic nie wyszło. troche mnie wypryszczyło do @ jeszcze około tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulka na mojego nic nie działa.. jak powie, że nie ma ochoty to koniec.. i kłóć się tu z nim.. tylko ciśnienie człowiekowi może podnieś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa a próbowałaś jakiejś seksownej bielizny? ja mam kilka w zapasie - zawsze działa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi :) Czyli byłaś w pozycji brzuchem do łóżka :). Też tak zrobiliśmy że próbowaliśmy się tak przekręcić żeby być brzuchem do łóżka, chwilę mój we mnie był, i potem od razu położyłam się w tej pozycji hihihi :). Poleżałam tak z pół godzinki do godzinki, jakoś tak a miałam ochotę już wstać :P. Bo mi się palić chciało, ale w końcu o dziwo mąż mi przyniósł papierosa i popielniczkę i pozwolił mi raz zapalić w łóżku! Chociaż też nie chcę palić w takich miejscach, ale to był jeden jedyny wyjątek :P. W szoku byłam że mój się na to zgodził bo on nie pali :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ostatnio @ wysypalo, pryszce takie ze szok a tu @ brak :) mozee i u ciebie to objaw czego innego :D lenko dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pysiulka nie łap za słówka, było dobrze i lezałam z nózkami na jego bioderkach więc dośc wysoko:-))))) doremika :-) dzięki mam nadzieje ze masz rację Ja przyznaję, palę, ale ostatnio jakoś znacznie mniej paczka starcza mi na trzy cztery dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livaseta - powiem Ci ja często po okresie mam chcicę na seks :P. Ale czasem akurat wtedy mój ma taki dzień że jest zrąbany po pracy na maxa, i zdarzało mi się go siłą zaciągnąć, ale bidulek był naprawdę tak zmęczony, że w sumie nie wiem czy wtedy jest sens chłopa męczyć o to. Tak to jest. Mężczyźni mają na to zawsze ochotę ze swoją kobietą, ale nie zawsze są dysponowani :P. Wiem że to wkurzające, ale cóż się na to poradzi :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczyłam płaka w słuchawkę ( znowu)tak bardzo tesknię ... a do piątku jeszcze tyle dni. jeszcze ten egzamin - dziś się jeszcze nie denerwuję. kurcze strasznie mnie boli w pachwinie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczyłam płaka w słuchawkę ( znowu)tak bardzo tesknię ... a do piątku jeszcze tyle dni. jeszcze ten egzamin - dziś się jeszcze nie denerwuję. kurcze strasznie mnie boli w pachwinie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi-ka - pewnie że rzucę, ale jak będę pewna że będzie dzidzi. Nie chcę się zmuszać na siłę z rzuceniem bo i tak mi się nie uda ot tak teraz. A jak będę mieć świadomość że będzie dzieciątko, to dla niego zrobię wszystko. A znając życie na pewno będą mdłości, wrażliwość na zapachy, więc wiem że odrzuci mnie od nich. Mam znajomą która przez całe 3 ciąże paliła, i dzieci ma zdrowiutkie jak rybki. Dziwię się jej, ja bym tak nie mogła. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×