Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

czesc.witram wszystkie panie. jest tu jeszcze ktos?? Monika942..a Ty nie strasz tak wiecej,ze sobie cos zrobisz..wiesz tak sie nie robi. Sabrinko :* jak slonusio sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i ja jestem :) to gdzie w koncu zostajemy bo sie zgubilam.... :P moge prosic o namiary na waszego maila, bo nie mam do niego dostepu... a w kupie zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka to moze bież tylko ten jeden:-) Ja właśnei nabyłam Wita - miner - tez kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Co słychać? Strasznie pusto tu od rana :( Gdzie się przenosicie? Szkoda, miałam nadzieję, że jeszcze tu zostaniecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je chce tu zostać:-) na maila wrzuciał zdjecie mojego prezenciora dla księcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika ja tez jednak zostaje tutaj. Sublima-widzialam zdjecie-piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko muszę gdzies to przed okiem ludzkim schować i to tak zebym sama nie zapomniała gdzie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cieszę się, że wróciłyście :-) Sublima, bardzo ładny prezent :-) Ja ostatnio mam jakąś zaćmę prezentową i nie wymyślam nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka prezencior piękny :) My to sobie robimy tak prezenty, że każdy sam sobie wybiera. Kiedyś robiliśmy niespodzianki, ale teraz to ja wolę dostać coś co chcę sama, i co jest mi potrzebne. A mój M czasami inaczej interpretował moje podpowiedzi. Same rozumiecie :) Ja też zostaję tutaj. Polubiłam to forum i Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika ty wiesz ile zajęło mi czasu wymyślenie czegoś takiego?! najpierw chcialam dać mu spinkę do krawata z jego inicjałami, ale doszłam do wniosku ze za rzadko będzie ja nosił:-) potem przeszłam przez faze sweterków, bluzek itd - -ale to kupuję mu na codzień. Potem był pomysł na nasze zdjecie w formie nadruku na duzym formacie - ale to byłoby hihi chwalenie się:-) I w końcu znalazłam te przewieszki na allegro i tak się szczesliwie złożyło, ze sklep jest w moim mieście. Potem jeszcze uczestniczyłyście w wyborze insktypcji _ Dzieki_ I oto prezent jest w calej krasie. Już probowął moj książe wyciągnąć ode mnie co to takiego ale nie pisnełam ani słówka, myśle ze frontalny atak przypuści na mnie juz w piątek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !Witam!forum stare ale jare!Tu jest mimo wczorajszego wariactwa,taki pozytywny klimat,ale ja mogę się dostosować wszędzie,byle bym mogła skrobnąć coś nie coś tutaj.Tak się przyzwyczaiłam do Was że nie wyobrażam sobie żeby tego forum niebylo!:)-sublima.ten prezent twój dla twojego M super.Mój M ma w maju urodziny może też mu fundnę taki nieśmiertelnik.hm.pomyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ;) Zgłupiałam już, gdzie mam pisac :P W sumie dla mnie to nie ma znaczenia, ważne jest grono, a nie czy ten topik czy inny. ;) Ja mam nawet dobry dzień, kolejny poranek bez mdłości. Trochę mi słabo było od rana, ale przeszło. A jutro chyba wezmę wolne, bo muszę porobic badania krwi itd i nie wiem, czy będę się czuła potem na siłach żeby iśc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny obejrzałam pierwszy odcinek polskiej edycji "Perfekcyjnej Pani Domu", mi osobiście się spodobał, a teraz idę sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki,ja muszę wymyślić i pomóc zrobić z moim synusiem kartę na święta Wielkanocne ,na konkurs do szkoły,a zdolnosci plastycznych u mnie brak,ale jak mus to mus! Born,to fajnie że lepiej się czujesz:) - możę ten najgorszy czas masz za sobą! (dla mnie to był najgorszy okres ciąży tak do 16 tygodnia,niebylo dnia żebym niewymiotowała i slabo się czuła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima prezencik suuuper :) tez pomysle nad takim w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezebymchcialasiewtracac
ale, szkoda tej moniki, czepily sie jej pomarancze,zabawily jej kosztem, a pisala fajnie, czasem smiesznie. Biedna dziewczyna ogolnie i zagubiona. Moze warto dac jej szanse jeszcze jedna. Moze w was znalazla wsparcie i zrozumienie? Prowokowaly ja pomarncze niepotrzebnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladalam kiedys podobny program z ta pania domu.,.mowili ze pieczywo sie trzyma niezapakowane w chlebaku,wkalda sie jablko obrane albo obranego ziemniaka tylko ...super. na nast dzien caly nowy chleb suchy. co do prezentow..mojemu sie na swieta udalo wybrac dla mnie,. kupil mi prostownice remington pearl.super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki dziewczyny.... prezencik nieopatentowany Można korzystac z pomysłu do woli:-)))) u mnie im blizej do @ tym mniej cokolwiek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, a zapodaj link do stronki, gdzie kupiłas zawieszkę:) Może , jeśli mogę, też "skopiuję" Twój pomysł na prezencik na jakąś najbliższą okazję;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tydzień do @ i już mnie zaczyna brzuch boleć. Szlag by to trafił wszystko. Nie żebym nie lubiła starań, bo bardzo lubię, ale powoli staje się to męczące takie testowanie owu, te wszystkie tabletki i liczenie :( Jeśli się teraz nie udało (a mam mało pozytywne przeczucie), to od przyszłego cyklu nic nie wyliczam :P seks co 2 dzień czy się komuś podoba czy nie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..tak sobie siedze i mysle ze mam w salonie taka niewykorzystana sciane. i orzegladam na ebayu tapety..nowy york z gory..wyglada to tak jakby bylo okno z takim widokiem:))) doradzcie mi .. http://www.ebay.co.uk/itm/NY-City-Lights-Manhattan-Empire-State-Building-Wall-Mural-Photo-Wallpaper-/330651406878?pt=UK_Wallpaper&hash=item4cfc5c121e czy lepiej czarno biale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×