Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
netta2 Ale się nachodziłaś.Współczuję ci cierpliwości.Ja też 29 marca idę do gina i porozmawiam na temat badań hormonalnych bo nie miałam jeszcze ani razu robione.Może od hormonów tyje.Jak będzie w porządku to tylko dieta mi została.A tak mało jem prawie nic. sublima właśnie ja mało jem.I dalej tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka z M staramy się o maluszka już 2 lata. Jedyny efekt był 2 lata temu we wrześniu. Po urlopie test pokazał 2 krechy. Radość nie trwała jednak długo, bo zaraz pojawiła się @ i było po mojej fasolce. Byłam załamana na maksa. Jakoś się pozbierała i zaczęłam moje turne po lekarzach z powodu plamień, z którymi bujam się do dziś (blisko już 2,5 roku). Najgorsze, że nikt nie wie skąd one się biorą. Było podejrzenie polipa (sam gdzieś się wyniósł o ile w ogóle był), potem niby niedomoga lutealna (mam trochę za niski progesteron - dostałam doopka). Potem padło na prolaktynę, wyszła za wysoka (brała bromka, spadła i kazali odstawić). Po drodze było jeszcze podejrzenie PCO, ale okazało się, że jednak to nie to. A teraz wyszła niedoczynność tarczycy. Biorę leki na nią i na razie obserwuje 1 cykl po anty. Jak nie będzie poprawy po nich to szturmuje poradnie na karową, gdzie zamierzam się przykuć łańcuchem póki mi nie powiedzą co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka pozdrów ode mnie Osa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
orzeszek2222 Przykro mi że @ przyszła.W następnym się uda. Dla ciebie kwiatek 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, Lilu, wiem że wczas miałam owulację. Ale dowiedziałam się że prawdopodobnie miałam poprzedni cykl bezowulacyjny, potem nadszedł @ ale to nie był okres, lecz krwawienie śródcykliczne. Więc dlatego szybko owulację miałam. Witaj Natta w naszym gronie :). Lenka - ja też mam strasznego smaka na naleśniki :P. Tak dawno ich nie jadłam. Ostatnio to wcinam gofry jak popieprzona :P. Z nutellą i bitą śmietaną :). Coś czuję że ładnie dobije mi zad :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 przy niedoczynności tarczycy bardzo się tyje i wtedy żadna dieta nie pomaga. Może sprawdź sobie ten hormon. U mnie na szczęście nie spowodowała ona wagi wielorybiej, ale mam małe sadełko, którego nie mogę się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta ile masz lat? Jeśli oczywiście można wiedzieć :) Pysiulka krwawienie śródcykliczne? Ło matko! Wiecie co jak tam Was czytam to dociera do mnie o ilu ja rzeczach jeszcze nie wiem, i zastanawiam się wtedy czy ze mną aby wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rok temu tez wyszedl taki dziwny test..zastanawiam sie do tej pory co to bylo...czy ciaza,bardzo wczesna(wyszedl taki 3 dni przed terminem okresu,sam okres byl niedliugo po tescie. nie zrobialam kolejnego bo chcialam zaczekac.)czy wada testu..pamietam ze wtedy nie bralam tabl jakis czas bo mialam robione badania hormonalne i lekarz kazal odstawic...jak chcecie posle zdj..tylko nie zwracajcie uwagi na pierwsza kreske po prawej -bo tam odpadl mi ten kolorowy paseczek i ona nie ma znaczenia.ciekawe czy sie doatrzycie tego co ja... http://www.voila.pl/117/r8707/index.php?get=1&f=1 zdj jest slabej jakosci..na zywo bylo widac bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
netta2 No ja miałam robione badanie tsh i wyszło dobrze.Może inne badania hormonalne wykażą.Prolaktyny,testosteronu i innych nie miałam robionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam nie piszcie mi tu o naleśnikach, bo mam na nie takiego smaka, że szok. :D Może zrobię jak wrócę do domku. ;) W ogóle zachcianki mnie dopadają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Netta ja tez mam niedoczynnośc tarczycy, staramy sie od lata i niby wszystko jest ok, ale zajśc nie mągę.i dodam ze nie tyje mam 170 cm, i warze 49 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.. Co tam u Was.. ?? Jak samopoczucie.. ?? Ja zmęczona po szkole, chociaż nic takiego nie robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka no ja tej drugiej kreski nie widzę.Niewiem jak pozostałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima ale jak ja sie wtedy czulam..po schodach zejsc nie umialam tak mnie rwaly cycki.i napady energii polaczone z atakami snu(tak mi odpierdzielalo ze na przemian spalam i lopata przekopywalam ogrodek..i miesiaczka wtedy byla bardziej obfita i bolesna niz zwykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
orzeszek2222 to mało ważysz.Ja już niechcę mówić ile ja ważę. Lisaveta ja zaraz idę poćwiczyć niemogę już patrzeć na swój brzuch i nogi.A samopoczucie takie sobie.Głowa tylko co boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika na zywo byla wyrazniejsza. ale mozna sobie gdybac..bylam po odst tabl wiec mogk mi sie pms tak dac we znaki(z tym spaniem,kopaniem i rwiacymi cycami) ..i tak sie juz tego nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Chciałam się zapytać.Mogę prosić o hasło na klasowy? soniat34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika aha.. ja tez mam tu i tam trochę za dużo.. ale jakoś nie mam silnej woli i ochoty.. jutro tylko 3 lekcje na 10.00 więc sie wyspie troche.. a dziś tez muszę sie położyć bo przez pogodę usypiam na stojąco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka a jaki lek brałaś przy teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 u mnie tez kilka miesięcy temu tsh było w normie a w lutym wyszło ponad 5 :( od razu leki i kolejne badania. Na razie zrobiłam USG tarczycy i wyszło ok. Na początku kwietnia robię z krwi i od razu pędzę do endo z wynikami. lilu24 w tym miesiącu będę miała 28. orzeszek2222 mogę ci tylko pozazdrościć. Musisz mieć figurę modelki. Mnie niestety tyłek urósł i przy 164(chyba bo nigdy nie doszłam ile ma rzeczywiście) ważę koło 60, na razie udało mi się zgubić 3 kg nadprogramowe. Wyglądam jak taka mała kuleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz gadamy o odchudzaniu...to ja ide pizzerinki w koncu zrobic:P i tak ich nie bede jadła ale mojemy zrobie.(no dobra...jedna malutka zjem) mam pomysl . mozecie mi pomoc w odchudzaniu.:P jak nie udokumentuje 2 godzin dziennie cwiczen to ze man nie gadacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Lilu, ja też o wielu rzeczach nie wiedziałam, ale skoro prawdopodobnie miałam wczas owulację, to i prawdopodobnie już 26 marca powinnam okresu dostać a nie 31 marca jak wpisałam się w tabelce - ze względu na wczesną owulację. Lenka - widać tą kreskę, ale to bardziej mi wyglądającą na kreskę "przebijającą" bez koloru. Ja też tak miałam jak robiłam test ciążowy, i oczywiście małpisko przyszło :( Livaseta - witaj :). Ale Ci zazdroszczę że już w domku jesteś, ja to będę najwcześniej po 17 :(. I cieszę się że od jutra mam urlop, i tak do niedzieli :D. Netta - kurcze to nieciekawie :(. Widzę że dużo przeszłaś, ale za to jesteś silną kobietką, ja nie wiem czy bym to wytrzymała. I grunt to być dobrej myśli. Musi być wszystko dobrze, powodzenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos moze niech wysle hasło i adres e-mail mi na poczte.. elunia132@op.pl z góry dzieki wam.. chetnie bym zoabczyla zdjecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - a lubisz ćwiczyć? :) Bo jeśli nie, to znam dietę gdzie ćwiczenia są przeciwskazaniem a jesz dużo! Ja tak schudłam 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×