Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lisaveta no dzieki:P pisz mi jeszcze...:D a akurat mam fix do chinszczyzny :P ja wczoraj znajomemu wyjadlam prawie caly sloik ogorkow z chili..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa juz zignorowalam:) ale ja mam na prawde nasilonego PMSa jeszcze po tej luteinie to juz w ogole masakra ze mna:D ps gg sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta...poczekaj az zajdziesz w ciaze i bedziesz miala zachcianki..wtedy sie zemszcze za ta napoleonke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maleństwa :* Jak mija weekend? Szkoda że to już końcówka :(. Urlopik się kończy :(. Ale 4 dni pozwoliły mi na zregenerowanie się i super że miałam fajną pogodę :). Mam trochę zakwasy, bo sprzątałam dokładnie cały dom. Wczoraj u mnie siostra była z koleżanką, oglądałyśmy Paranormal Activity 3 (beznadzieja, lepsze były tamte poprzednie części), wypiłam parę drinków a dzisiaj leczyłam kaca :P. Jak dawno nie piłam, ahhh :D. Co tam dziołszki u Was? :* Jak leci :). Lilu - trzymam mocno kciuki za Ciebie :*. Wierzę że Ci się uda :). Lenka - witaj kochana :). Cieszę się że jesteś z nami :). A na pomarańczę nie zwracaj uwagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehłehehłe
Sorry pomarańczki ale widać mimo moich skromnych 18stu lat mam bardziej w głowie poukładane niż wy...darujcie sobie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta hehe no moja zemsta bedzie słodka:P:P:P bede Ci linki wklejac z ciasteczkami itd:P:P:P:P:P:P Pysiulu witaj mala:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka.. będę czekała na te zdjęcia.. dobra ja idę bo nigdy nie odejdę.. buziaki dla Was../ wracam za ok. 30/40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłe
tak tak **lenka zaliczyła wtope na pomarańczowo!!!!!:DMocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jakie wy jestescie pomarancze zalosne..na prawde myslicie ze to przejdzie..boozee:D z Monika tez odwalałyscie takie akcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłe
**lenka kamufluj teraz ile wlezie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia widzialam wlasnie ... nie musze . wiesz..ciezko byloby pisac w tej samej sekundzie jednoczesnie tu i z Malinka na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha traum
Lenka ty ściemniaro:( myślałam że jesteś w porządku :( lisavieta nie przejmuj sie....idz kopulować...może będą bliźniaki???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja jestem. (ale tym razem na mnie jest nagonka i proba wrobienia mnie ,tak jak kiedys Monike...) jak tam małe Migotkusiąteczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłe
lenka w tych czasach ciezko? zdaje się że masz 2 laptopy i telefon z internetem a to już możesz nawet z 3 ników pisać w tej samej minucie:D mydlij oczy komuś innemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłe
lenka w tych czasach ciezko? zdaje się że masz 2 laptopy i telefon z internetem a to już możesz nawet z 3 ników pisać w tej samej minucie:D mydlij oczy komuś innemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze wlasnie i nawet mi sie odechcialo pisac cokolwiek.Nie mam ochoty,zeby ktokolwiek niechciany komentowal moje wpisy.Moze wyjdzmy teraz i poczekamy az pomaranczka sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malinka :) Witaj Migotka :). Co tam? Byłaś na badaniach? :) Lenka weź 3 głębokie wdechy :). I olej to, niech sobie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba wkopania cie Lenko?
? przeciez sama sie wkopałaś odpowiadając Pysiulce z pomarańczowego nicka i teraz się nie wypieraj. Siedzisz calymi dniami w domu, upijasz się, masz faceta zdrajce i spieprzone życie, więc się wyładowywujesz na forum! A teraz zciemniasz, że chcą cię wrobić jak Monike i kogoś tam jeszcze. wstydz się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×