Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Osa kochana moje ,mła mla mła :*:*:* dalej czekam:) ale bedzie ok:) juz mam inna na oku jakby cio:) Ps no dzieje tu,oj dzieje :) ja czekam nadal na dowody mojego mącenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka- te pomaranczki to pewnie jakies male dzieci.... juz pozno i poszly spac.... :) Malinowa- dla Lenki foholamacz to musi byc taki speszyl.... :) .... hmm... chyba go jeszcze nie wymyslono :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa hahaah a ja myslalam ze to specjalnie tak.:Dhaha ze jak chcesz speszyla to se w google znajdz hahahaahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie Lenka.... z ust mi to wyjelas :) Prosze cie! Wybierz sobie ktoregos lamacza.... od koloru do wyboru.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 Możesz wysłać na mój email? Bo ja nie mam hasła na klasowego. soniat34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o to chodzi wlasnie,ze ja tez nie znam tego maila ani hasla i chcialam pokazac wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja dostanę hasło na klasowy? Czekam parę dni już i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka zależy ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ..nie wiem ..ale prosze o cierpliwosc.buziol Migotka ja zobacze malenstwo jutro,bo dzis juz nie umiem usiedziec tak mi sie chce spac. dobranoc !!! sweet dreams!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Inne zobaczę dzidziusia migotki a ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka80- moj mail jest w stopce :) Ja chyba nawt nie chce klasowego hasla... same klopoty z tym... kto che do mnie pisac lub pokazac zdj to moj mail jest w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam spac.... Dobranoc dziewczynki! Milych snow o bobakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Jestem pierwsza!!!! Spac nie moge :( U mnie piekny,wspanialy deszczowy dzien :( po poludniu ma sie polepszyc mam nadzieje :) Kurcze jeszcze 2 mc i wkoncu zaczne moja sezonowa prace :) Juz nie moge sie doczeekac. A co u was dziewczynki :) Moze mnie ktos oswiecic kto teraz bedzie testowal??? :) Komu dopingujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Osa:) Sublima ma jutro. Termin @ i trzymamy kciuki, zeby wieloryb nie przyplynal :) Jaka prace zaczynasz za 2 miesiace?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja, przepraszam Was za te kropki w srodku zdania, ale pisze z tel i mam cos z qwerty po 25 upadku telefonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalalala ale się działo:-) dzień dobry :-) Białystok wita lekko mżyscie i z przebijanym słoneczkiem. Ja dziś koncertowo zaspałam do pracy. wyprawiłam o 4 moje ksiecia na dworzec i dalej w kimono. dzwonił po 6 zeby mnie obudzić. oczywiście ze się obudziłam a za moment dalej spaaaaać.:-))))) No i efekt jest. Zapomniaąłm z domu telefonu. przynajmniej będę miała. swięty spokój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×