Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Pysiuleczka były były i to na całego tym razem trafiliśmy w samo sedno:-)) oby z właściwym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czekam na wieloryba ( zwana dawniej @) ale trwam i nie robie testu aż do wieloryba:) U ciebie kochana jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - z całego serducha Ci tego życzę 🌼. Grunt to dobre nastawienie i będzie wszystko oki :). Sabrinka - czekasz powiadasz... W sumie z tego co pamiętam, to nic nie pisałaś czy wtedy się staraliście czy nie, jak miałaś pozytywny test owulacyjny? Wiem że wtedy się pokłóciłaś ze swoim, i myślę że zdążyliście się pogodzić i rozpoczęliście starania? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizuję swoją tabelkę: STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Pysiuleczka8.........24............3................31.03. .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................07.03 ...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... ...??? I oczywiście nasza Migotka musi zmienić tutaj tabelę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Pysiula ze wrocilas!! :) dziewczyny moze jak afera z pomaranczka ucichla to udostepnicie mi wspolnego mejla :) chcialabym was poznac ;) ja od jutra zaczynam starania :) i tak jak pisalam codziennie w tym miesiacu i musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co :P :P :P. To masz dużo większe szanse niż ja :). Na pewno :P! Więc czemu myślisz że nadejdzie wieloryb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NINA86 - dziękuję za ciepłe przyjęcie mnie z powrotem :) 🌼. Powodzenia Ci życzę w tym cyklu oby Ci się teraz udało!!! Będę 3mać kciuki mocno!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zbytnio nie nastawiam bo moje starania trwaja juz 2 lata ... ale jak by sie w koncu udalo to bede najszczesliwsza kobieta na swiecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima aha rozumiem:))) Pysia kochana jak sie ciesze ze wrocilas do nas:*:*::* niie martw sie ze sie nie udalo. nastepnym razem bedzie lepiej. :*:*:* masz tu plemniczki mocy: i zostan juz z nami bo jak nie to bedziemy płakac!!!!!!! Ninka co slychac u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie monotonia dnia codziennego. obecnie od 4 miesiecy jestem w Szkocji i bardzo zle sie tu czuje:( nie umiem jezyka co utrudnia mi znalezienie pracy:( mojego M nie ma calymi dniami bo pracuje a ja tak siedze sama. dlatego jak tylko pojawi sie fasolka to uciekam do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam bo moj m chce do komputera ... jezeli chcialybyscie podac mi login i haslo do wspolnego mejla to prosze o namiary pod adres: barbara.siwak@wp.pl pozdrawiam i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni,e ja niestety nie:) Ale uczę sie sama intensywnie języka :) Mieszkałam kiedyś za granicą przez chwilę. Ale umiałam tedy komunikatywnie ten język, ale jak jadę do mojego brata w odwiedziny Szwecji to nic nie kumam. I wiem co czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ja tez mialam problemy jak tu przylecialam.mimo ze znalam jezyk to i tak bylo ciezko bo wiele nie rozumialam..wiesz ten akcent...nie martw sie wszystko sie ulozy, a moze zapisz sie na kurs jezykowy??co myslisz o takim pomysle? dobrym pomyslem jest tez takie cos zebys poszla gdzies z kims(np przedszkole itd) jako wolontariuszka...Ty im pomagasz w czym ta potrzebuja a dziei temu uczysz sie jezyka. dziewczynki ja lece bo moj mi juz dupe truje zebymy razem film zobaczyli...wpadne potem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Sabrina, tylko musiałam coś zrobić. Brzuch mnie boooooli :(. Nienawidzę @ :(, dla mnie to totalna męczarnia... Mój już chrapie przed telewizorem, kot tak samo. Śpi. Nie chrapie :P... Dom zamarł po prostu :) Witaj Ratowniczka kochana ;*. Hihi dziękuję za plemniczki mocy, mam nadzieję że uda się, może teraz, może kiedyś hihi :) :* 🌼 Nina - powiem Ci że długo staracie się... A robiliście jakieś badania? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima- jakiś szczęśliwy dzień dzisiaj. Wróciła pysiaczka i migotka ma 2 kreskie :) Brak pomarańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom fajny szczęścliwy dzień:-) dziewczynki nam wszystkie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - nie ma innego wyjścia:) A ty się starałas od razu jak wyszedł test pozytyny? Mi wyszedł pozytywny w piatek o 17:00 o 19:00 byłi staranka i tak aż do niedzieli. W sosbotę też miała pozytywny a u Ciebie jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już uciekam spaaać, te dwa dni staranek były baaaardzo wyczerpujace :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mi chodziło o pomarańczę :). A co u mnie hmmm... Szczerze nic ciekawego, ostatnio miałam hardcor w pracy, bo koniec miesiąca był. Mam już serdecznie dość... Wypalona jestem na maxa. Cieszyłam się jak dziecko że weekend nadszedł, a teraz kończy się :( I jutro od nowa muszę oglądać te niektóre mordy w firmie :P. Haaaa... Dzisiaj rodzice z siostrą do mnie przyjechali, posiedzieli i jakieś 2h temu pojechali, a wczoraj byliśmy na rodzinnej bibie, ale było fajnie i wesoło :). Tak jakoś zleciało :). A co tam u Ciebie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×