Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
malinowa też mam takie przeczucie że chodzi o 2 kreski.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka to trzecie imię dla chłopca to dałam mojemu synkowi,więc mam sentyment i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Klocuszku :) Bartuś to piękne imię - dlatego się nad nim zastanawiam ;) Obym miała kiedyś kogoś, kto będzie mógł je nosić :) Jak tam Dziewczynki się czujecie u schyłku weekendu? P.S. Jajnik na razie nie boli, może faktycznie się umęczył na badaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piękna niedziela się zapowiada,piję z moim kawkę a synalek bawi się klockami poprostu sielsko!Malinka będziesz miała napewno ,maleństwo tylko bądz dobrej myśli.To już niebędzie Cię meczył ten jajnik dobrze że dał Ci już spokuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dopiero wstalam.. Migotka jestes w ciazy???????????????oby tak;];];];];];];];];];];];];];] ja teraz na chwilke tylko,ide sie wykapac bo zasnelam wczoraj bez mycia..tak za 1-5 h wpadne .buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 80
Dziewczyny dajcie mi email co sobie na niego wysylacie wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 80
To jak Migotka pisze od męża z tel bob mi komputer zabrał:/ ściąga jakiś program oautach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 80
Miało być bo a nie bob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka zaloguj się na czarno to damy.. sorki ale po ostatnich doświadczeniach nie ufamy nikomu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 80
Tam myślałam:) wiercenia M dziurę i powiedxial ze zaraz mi zejdzie już to się odezwę już z komputera bob dla mnie pisać z tel to wielka męczarnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz!!!! M sciagal taki program o autach,niedlugo jedziemy do PL i chce wszystko posprawdzac przed podroza.On raczej z komputera nie korzysta bo ma internet w telefonie ale wiadomo nie wszystko da sie na tel zrobic.Wiec napiszcie mi jak mozece ten email:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slabe bo te testy to takie tanie 15 sztuk za 3 funty.Nawet jak mam owulacje to kreski zawsze ta druga jest taka jasniejsza.A poza tym to zdjecie tez inaczej pokazuje,na zywo widac lepiej i jeszcze mi sie swiatlo odbijalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjecie gdzie sa 3 to ten na gorze byl robiony wczoraj bardzo pozno chyba o 11 wieczorem a te nizej dzisiaj rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm cieżko stwierdzić czy jesteś w ciąży.. przeciez niektóre testy fałszują wyniki i nie zawsze to oznacza, ze jesteś w ciąży.. moim zdaniem nie ma co się nakręcać jak nie zrobisz ciążowego w dniu planowanej @ o ile jej nie dostaniesz.. takie moje zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu juz nawet nie chodzi o nakrecanie ale o to ze wychodza pozytywne 3 dni przed @,zastanawiajace troche jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak ale masz doświadczenie z testami owu ?? wychodziło ci w miarę poprawnie co miesiąc ? masz gdzie kupic dzisiaj test ciążowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od kilku mc robilam i wychodzily ok 12 dnia tak mniej wiecej.Ja wlasnie sie zbieram jedziemy na miasto to kupie test ciazowy ale nie wiem czy wydzie juz.OK bede pozniej to sie odezwe pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, ja Ci z calego serca zycze, zeby w Twoim brzuszku mieszkala Fasolka. ale ja niestety uprzedzilam sie do testow owu, bo okazuje sie, ze wychodzily mi falszywie pozytywne, a w ogole nie mialam owulki. zrob ciazowy - mam nadzieje, ze pochwalisz sie dwiema kreskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×