Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

migotka domyslilam sie.. ze o rosnac chodzilo.. bedzie kruszynka rosla.. badz dobrej nadziei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja zmykam sniadanko szykowac.M POJECHAL ZAWIESC MOJE ZWOLNIENIE I PO SWIEZE PIECZYWKO.Kurcze wcisnelo mi sie :/Bede poznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu...... Ja dziś kurcze zasypiam na siedząco:-( Dziewczyny dajcie jakiś fajny przepis na przekąski na gorąco na urodzinki mojego księcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima spróbuj czegoś takiego: Piersi z kurczaka kroisz w kosteczkę i przyprawiasz wg uznania Cebulkę kroisz w kosteczkę Pieczarki w kosteczkę 2-3 jajka roztrzepujesz, dodajesz 2-3 łyżki mąki ziemniaczanej, troszkę oleju, dużo koperku, wszystko łączysz, dobrze wymieszaj, żeby grudek nie było i smażysz małe placki. Pycha! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek||:))) Migotka ja wczoraj jescze zobaczyłam Dzidziusia;];];];];];]najsłodasza Kropeczka pod słoncem :* 🌻 z tymi mailami to serio jakies jajca juz sa;/;/;/ Sublimka czesto w terminie malpiska w ciazy mozna miec plamienie ,oby sie nie rozkrecilo.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) u mnie tez ponuro ale w miare cieplo a to najwazniejsze :) Migotko super ze u ciebie wszytsko ok :) a torbiel mam nadzieje ze sie wchlonie, w ktorym jestes dokladnie tyg ze nie bylo serduszka, jestem ciekawa czy umnie bedzie bo to juz jutro moja wizyta ::) juz sie nie moge doczekac. jak tam twoje objawy i samopoczucie? wyslesz i mi zdjecie na poczte plisss :D sublima trzymam kciuki i ja, nie przejmuj sie plamieniami i czekamy do jutra :) lisa temperatura sie trzyma i ob nie spadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu dzięki, placuchy juz kiedyś robiłam. Doremika - miałam to podać jako jedno z dań:-)) Hej Lenka :-)) oby oby ale podbrzusze mnie boli jak na @:-( Z tymi mailami to faktycznie jakaś wirtualna sciemia. moze niekoniecznie winna jest osoba:-) to jest akurat pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, syn mojego księcia ( dla niepamiętajacych przypomnę że jest to prawie 11 chopak) wczoraj powiedział mi, ze moze za miesiac albo szybciej będzie mówił do mnie mamo:-) kurcze pokochał mnie z zastepstwie sowjej rodzonej, która od dawna nie odwiedziła go, nie mówiąc nawet o rozmowie telefonicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U mnie ponuro, szaro i buro:( Nie było mnie dawano ale widzę, że tutaj coś sie działo;/ Sublima - plamienia też moga sie zdarzzyć zamiast okresu. Lenka- a jak u Ciebie?? Malinowa - Kiedy staranka? Nie jestem na bieżąco. A co do przekąsek to polecam paseczki z kurczaka ( pyszne) i maczasz sobie te paseczki w sosie jagodowym - Hit każdego przyjęcia:) Ja nie lubie sliwe w boczki bllee:) Ale ładnie wyglądają jak się je powbija do ananasa różne koreczki i każdy zainteresowany sobie wyciąga jakie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrinko ja tez osobiscie ich nie lubie ale zawsze jak robie to znikaja wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowo Sabrinka sos jagodowy, brzmi nęcąco:-) gdzieś sie go kupuje czy samemu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wowo Sabrinka sos jagodowy, brzmi nęcąco:-) gdzieś sie go kupuje czy samemu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, moj też chyba nie za dobrze znosi ten Androvit. bierze od piątku i ma codziennie rewolucje zołądkowe :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Kociu Łapciu:-))) pamietam co pisałaś. Musze mojemu tez powiedzieć zeby łykał dalej śmiało dla dobra pokoleń:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kocia Łapka A skąd jesteś? Bo w tabelce nie wpisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja nie mam hasła na klasowy żeby nie było znów na mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powroten . dzis luzny dzien w szkole.. jeszcze jedna lekcja i do domu sobie pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony portfelik
Cześć ja też zaczynam sie starać... Bardzo się cieszę, że jest wiecej takich jak ja. Niestety nie czytalam wszystkich stron od początku ale teraz już bedę na bierząco. To nasz pierwszy cykl starań. Ostatni okres miałam 12 lutego. Mam nadzieje, że sie uda. A wy się nie boicie tego jak życie sie zmieni po urodzeniu dziecka? i Czy dacie sobie rade. To są jedyne moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czerwony portfeliku :) Skoro ostatnią @ miałaś 12 lutego to może zrób test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 możesz na mój email wysłać zdjęcię?Też bym chciała zobaczyć. Bo ja nie mam hasła na klasowy:( soniat34@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika...............29............4.................22.03 .......dolnośląskie Lusesita100 .........29 ...........4 .................22.03.....lubelskie Lisaveta_.............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985..............27...........17............... 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Kocia Łapka..........25............3................29.03........ .??????? Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86................26...........20.................01.04.......podkarpacie netta2.................27...........24................04.0 4.........W-wa malinowa 1986.......26...........11................09.04..........W- wa 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia................25...........0.................19.0 3........Wrocław/Uk Leal Price-Charlston.22........1..................???...........Siedlce PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........????? doremi-ka...........24...........2 ..............................????? Dziewczyny ustawiłam tabelkę wg dat @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony portfelik
Jeszcze za wcześnie od tygodnia przestaliśmy sie zabezpieczać. Jak mam zaczernić nik? Pierwszy raz na tym forum jestem i nie bardzo znam jeszcze podstawy jak ono działa. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony portfeliku a jak długie masz cykle? Bo chyba @ Ci się spóźnia? Żeby zaczernić nick to wejdź w moje konto i tak się zarejestruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny założyłam nową pocztę klasową kto chce niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony portfelik
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika...............29............4.................22. 03 .......dolnośląskie Lusesita100 .........29 ...........4 .................22.03.....lubelskie Lisaveta_.............19............2................25-2 7 .03.....dolnośląskie Osa1985..............27...........17............... 26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................26.03 .....Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03......podkarpa ci e Kocia Łapka..........25............3................29.03........ .??????? Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie NINA86................26...........20.................01. 04.......podkarpacie netta2.................27...........24................04. 0 4.........W-wa malinowa 1986.......26...........11................09.04..........W- wa 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia................25...........0.................19. 0 3........Wrocław/Uk Leal Price-Charlston.22........1..................???...........S iedlce Czerwony Portfelik.....20.....1......9.04.....lubuskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... .........????? doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×