Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Malinowa przykro mi że znowu nie miałaś owu:(gin raczej by zauważyl ślady po pękniętym pęcherzyku...u mnie był płyn w zatoce douglasa i tworzące sie ciałko żółte:)czyli typowy obraz usg dla fazy lutealnej:)ale stymulacja napewno pomoże:)trzymam kciuki:)i pamiętaj ze szybciutko chcę zostać forumową ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka Monisia Masz może email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Napiszę ci na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia ja napisałam na twój email nie na klasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Teraz zobaczyłam na poczcie że chyba nie doszło.Się napisałam wysłałam a tu nic.Pisze Mailer Daemon.Masz może gg.Jak tak to podaj na klasowym email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Na klasowym email podaj gg jeśli masz ci napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A masz problem z logowaniem gg?Albo ty napisz na mój email.Podam na klasowym.Teraz niewiem czy coś robią czy u mnie chodzi o email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z logowaniem monia tylko z gg coś:(bym musiała odinstalować i zainstalować na nowo..a to i tak pomoże na pare dni:(juz z 10 razy tak robiła i sobie dalam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Zastanawiam dlaczego nie mogę wysłac tobie email.Masz aktualny? Pisze mailer deamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Znów wyświetlił mi się po wysłaniu Mailer Demaon.Co jest.Niemogę do ciebie wysłac i do innych osób też nie bo to samo mi się wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Na WP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A to dopiero dzisiaj tak jest.Wcześniej mogłam bez problemu wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jeszcze można zrobic tak.Ja podam na klasowym swój a ty spróbuj do mnie wysłac a potem ja spróbuję napisac i zobaczę co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wysłałam już na nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam.Spróbuję kawałek napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wysłałam.Mam nadzieję że doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłaaaaammmmm!!!!!!! Aja jupi jupi jej...:D a tak powaznie..raczki bolą,nóźki bolą ale w chalpie lśni;] Klocki-u mnie jest godzinke wczesniej takze jeszcze nie bylo tak zle:)))) Mulwika-ja tez bym chetnie umyla..i ol ile na dole jeszcze pol biedy to na gorze juz jest problem..bo te ang okna otwieraja sie do zewnatrz od ogory..wiec trzeba zamawiac taka firme zeby umyli z zewnatrz. a oni tylko rozmazuja ten syf po szybie..przejada gąbka z plynem i zbieraja takim tym do szyb.. Staraczka Mycha mi sie tu z kazda z Was super pisze:*:*:*:* dla mnie tez jestescie Przyjaciolkami:))))) i dziekuje Wam wszystkim ze jestescie!!!!! Kochana jak ja sie ciesze ze z Twoim juz dobrze:) Ps Monia a gdzie ?Ty mieszkasz?w polsce czy nie? wybacz ze nie pamietam:( Monika942 ..na przykladzie tego co dzis napisala pomarancza odnosnie Twojego dziwnego wpisu...nie wdawac sie w gadki z pomaranczami i tyle...wtedy nie bedzie takich sytuacji co do maila..byc moze masz zapchana skrzynke.. .kiedys mialam podobnie nic mi nie dochodzilo ,jak pokasowalam troche bylo ok.. Malinka jak sie czujesz,przeszlo?? Migotka nie moge ie doczekac kiedy bedziesz testowac:)))) Born ,Mamuska a Ty jak ??jak Malenstwo?mam nadzieje ze juz nie wymiotujecie. Zonka gdzie ucieklas??? wiecie..napisalam juz pierwsze zdanie w Pamietniku dla Ktosia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dobranoc Wszystkim :) 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee co juz idziecie?? buuu mam nadzieje ze ktoras jeszcze wpadnie.. Staraczka Monisia-moj tez z podkarpacie jest. u kolegi impreza..ale nawet nie wiem czy mi sie chce isc..blisko mam bo niecale 10 min ,ale tam sami faceci dzis i jedna nowa ich lokatorka.. tym co juz ida-slodkich snów dziewczynki:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×