Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

cześc Wszystkim🖐️ Ja właśnie mam przerwe na kawke i coś słodkiego wiec wpadłam was poczytać i co widze? Migocia ma już 3 cm dzieciątko. Jak fajnie. Wyczytałam że też mieszkasz w Uk. byłas już u Gp? jak to w ogóle wyglada tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,nie Migocia tylko Born🌼 Migocia to dopiero poczatek, a powiedziałaś juz M> Jak to przyjął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born-dobrze sie czuje :) Bylam juz nawet u lekarza i dostalam progesteron,niestety bede musiala przyjmowac jakis czas:/ A poza tym to objawow zero,bo to sam poczatek,tylko troszke brzuch pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge sie zalogowac :( niewiem co jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz sie cieszyl,oczywiscie :) Ale tak naprawde to bedziemy sie cieszyc jak Dzidzius sie urodzi.Niestety z moja wada macicy moze byc roznie.Staram sie myslec pozytywnie ale strach jest caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku też nie miałam objawow, dopiero od 7 tygodnia mnie mdłości dopadły. ;) A było już coś widac na usg ? Kiedy teraz idziesz na wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki, własnie wiem pomyliłam imiona, ech.. Ja mam 30 lat i coraz silniejszy instynkt macierzyński, dosłownie jak widze malutkie dzieciątka to normalnie mam ochote je wysciskać i chciałabym już tulić swojego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka najważniejsze,to myśleć pozytywnie. Wiem że są różne momenty, czasami sie wątpi a innym razem wie że wszystko dobrze się ułoży. gdyby nie ta wiara to chyba każda z nas już dawno odpuściłaby sobie wszelkie starania. Ja naleze do bardzo niecierpliwych osób i wszystko chce mieć na już, także takie czekanie na kolejny cykl staraą , znowu okes znowu liczenie płodnych i tak czas mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ten instynkt, bez niego by nas nie było,a te dzieciaczki mnie też wszędzie prześladowały,gdzie się pojawiłam atam albo ciężarówki albo z wózkami świeże mamusie ,oj bylo ciężko.Ale napewno,tylko nieraz trzeba sie naczekać,a to takie niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez takie mam.Wczoraj pierwszy raz zaaplikowalam ten progesteron.Dostalam taki w zelu dopochwowo,cholernie drogi !!!!!! Ale mam nadzieje,ze pomoze no i teraz bede spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie klocki dobrzenapisane. Podobno "za długie czekanie, lepsze śniadanie" oby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie dobrze, kochana. Trzeba byc dobrej myśli. :) Ja też na początku się martwiłam bo miałam infekcje, dostałam leki i duphaston. I do tego torbielkę lekarz zauważył. Ale już jest wszystko ok i myślę pozytywnie. Pozytywne myślenie ma wpływ na nasze maleństwa, nie wolno im fundowac stresu. Tak że głowa do góry kochana. A powiedz na kiedy masz termin ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi sie lezka zakrecila jak zobaczylam to 3cm malenstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born ja dopiero sam poczatek bo jutro powinna byc @ a testy wyszly pozytywne w niedziele.Lekarz jak mnie badal to oczywiscie za wczesnie i nic nie widzial.Z tym ze on chcial obejrzec ta moja macice.Powiedzial ze w ciazy jestem napewno bo endometrium mam 20mm i ze to sie bardzo rzadko zdarza.Mam isc jeszcze za 2 tyg i dopiero bedzie widac gdzie sie ciaza zagniezdzila.A termin jak wszystko dobrze pojdzie bede miec na polowe listopada.Rown rok po stacie moich Aniolkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za 2 tyg już pewnie będzie widac coś. :) Trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze. I oby reszta dziewczyn jak najszybciej do nas dołączyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja pojechałam do miasta po zakupy i kawałek za mostem spadł łańcuch,nałożyłam dalej jadę.Kupiłam zakupy.Wracam pod górkę nie dałam rady pojechac szybko się zmęczyłam jeszcze nałykałam się powietrza zimnego i płuca bolały.Szłam pod górkę pieszo.Chciałam wsiąść straciłam równowagę jadę i znów zadyszka się szybko męczyłam.W połowie drogi myślałam że zwymiotuje.Plułam gęstą śliną,oczy mokre od tych podrywów i podrzucało mnie na wymioty.Niewiem co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje i oczywiscie tez Trzymam kciuki za Dziewczynki.Mysle,ze tak co miesiac bedzie nowa Mamusia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak to zobaczyłam to myślałam że serce zaraz stanie zobaczcie to. TYTUŁ:TO JUŻ PEWNE.DZIŚ SŁOŃCE UDERZY W ZIEMIĘ. Oto link.http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,To-juz-pewne-Dzis-Slonce-uderzy-w-Ziemie,wid,14309238,wiadomosc.html?smgajticaid=6e0b1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Rzadko sie odzywam ale czytam was regularnie :) Właśnie zrobilam test ciazowy.... i ta druga kreska wyszla baaaardzo jasniutka, nie wiem czy juz mam sie cieszyc i wole sie nie nakrecac ale moze wreszcie sie udalo :D:D:D:D Powiedzcie mi Born i Migotka jak bylo u was z tym pierwszym testem? czy te krechy byly widoczne i ciemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooow, gratuluje kochana :) 🌼 U mnie za pierwszym razem wyszła baardzo blada kreska, tak że jak Tobie taka wyszła to na pewno pozytywny masz ważne że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :):):) Poczekam jeszcze kilka dni i zrobie go znowu i zobaczymy czy troszke pociemnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku 2 kreska moze byc jasniejsza jak najbardziej.Zwracajac uwage tez na to ze test zrobilas teraz.Najlepszy wynik jest z pierwszego porannego moczu bo wtedy jest najwieksze stezenie hormonu.Na 100 % jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×