Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

a mi znowu podbrzusze lekko pobolewa.... i znowu czuję"mokro" :-( test owu zdecydowanie niegatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...przepraszam,odpisze jak sie doprowadze do stanu uzywalnosci...i cos zjem. buzki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka nie przepraszaj, bo nie masz za co, każda/y z nas ma chwilę słabości. Przecież nie jesteśmy robotami, mamy swoje uczucie. Główka do góry :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie zaszalałam kupiłam dziś chrzan z żurawiną i zjadłam kanapeczki właśnie. aż się popłakałam taki mocny ho ho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety potrzebuje porady moj książę ma urodziny prezent już mam. chche mu kupić nieśmeirtelnik i zrobić grawer pod wewnętrzej strony i mam w zasadzie dwa typy: Amo te, ama me - Kocham cie, kochaj mnie Nec tecum, nec sine te - nic bez Ciebie, wszystko z Tobą Co myśliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dwa: Fac fideli sis fidelis - bądź wierny temu, kto wierny tobie Fata viam invenient - przeznaczenie znajdzie drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
syblima dzisiaj ma urodziny? mi się podoba to Amo te, ama me - Kocham cie, kochaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To jeszcze 16 dni. A ja za 5 dni urodziny i się zastanawiam jaki tort.Może macie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja jutro bede robic torta na zamowienie i bedzie to 3 bit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nina ja jadłam 2 dni temu u siostry placek 3 bit strasznie słodki.Po drugim kawałku mnie zemdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nie jest slodki :) nawet ostatnio jak robilam to mowili ze mog byc bardziej slodki ... zalezy od przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A jak ty robisz 3 bit? Masz może przepis?Jest mleko skonfidezowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ja osobiście lubię takie sentencje na grawer: 1. Zawsze na mnie tak patrz 2. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość 3. Początek wieczności 4. Jest cudnie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest tam mleko skondensowane. moge podac przepis ale wieczorkiem dopiero bo teraz uciekam na j. angielski ... Milego dzionka wszystkim paniom zycze :) Do wieczorka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942 pojedyncze wloski na piersiach ,zwlaszcza wokol brodawek ma wiele dziewczyn..i jeden wlosek tez nie swiadczy jeszcze o zab hormonalnych i o wysokim poziomie testosteronu..poczekaj troche,jesli sie nasili to wtedy idz do lek.ja np mam juz te hormony w normie,a meszek an szyi mam nadal.a Ty robilas od czasu tego ost seksu test??moze Ty jestes dziewzyno w ciazy..okresu nie masz ...takie masz jazdy z organizmem ze ja bym sprawdzila. co do tortu..moze taki:D hihihi http://kreatywnycukier.pl/tortydladoroslych/meski-tors-z-penisem-w-kolorze-czekoladowym/ hehe ja taki chce we wrzesniu:D oczywiscie wiadomo jaki bedzie kawalek dla mnie;];];];] Kroplka Rosy-oby z praca nie bylo tak zle. mam nadzieje ze te redukcje Ciebie kochana omina.wileoryba nie ma nadal. Mulwika a jak u Ciebie?kiedy testujesz?22?wczesniej? czy pozniej? trzymam mocno kciuki zebys nam powiekszyla tu grono mamuś:)ja testyn owu kupilam na ebay 10 f za 100 sztuk. dzieki za pocieszenie:) pokaze jutro angolom na co mnie stac:**** Lilu witak kochana. Tobie tez zycze tego 22 dwoch kreseczek:* Sublima jak tam sie czujesz ? ale y ylo super jakbyscie wszystkie zaszly teraz;]aa mi po kilku godzinach pasek sciemnial na tescie owu..wiec moze byc niewiarygodny Malinka 3 mam kciuki za wite u lekarza.bedzie dobrze sis:* Nina ja Cie rozumiem..bo ja ostatnio tez wiecej w domu niz w pracy..ale od jutra sie to mam nadzieje zmieni:) Ps rozwazalas opcje wolontariatu??zawsze to lepsze niz dom a jezyka sie uczysz.a do pl na stale lecisz?czy urlop tylko? Sabrinka o jakich szczepionkach mowisz?Nie martw sie myszko.to ze temp nie jest 37 jeszcze o niczym nie swiadczy, a jaka mialas na poczatku? Staraczka Monisia mycha nie łam się, wpisuj sie szybciutko do tabelki. to ze musisz sie chwilowo wstrzymac to nie znaczy ze masz sie wypisac. wszystko sie musi ulozyc. kazdy ma chwile zwatpienia ,pamietak my jestesmy z Toba:*:*:*:*:* i chocbys najgorszego dola zaliczala-bedziemy nadal!!!! Born dzidzia jest przeslodka:))))) ale bym tez tak chciala zobaczyc takiego 3 cm Pyrtusia na monitorze.,,dziekuje za piosenke:* Migotka. cos dla Ciebie kochana http://polki.pl/ciaza_tydzien.html?page=rodzina_ciaza_rozwoj_artykul&cmn_id=10000921 słodkie to malenstwo;];];];];] a jak sie czujesz? sa jakies objawy juz? Klocki -no tak to uz jest ze czlowiek majac dziecko w szkole uczy sie wszystkiego od nowa...tylko na litosc boska czemu to musi byc takie inne niz w naszych czasach,nie? Dorcia-w uk jak sie dowiadujesz ze jestes w ciazy to idziesz do GP;on daje Ci skierowanie do midwife. na pierwsza wiztye umawiaja zazwyczaj w 12 tyg...(albo przed jesli kobieta wczesniej poronila lub jest to ciaza po in vitro badz inseminacji lub majacych problemy natury zdrowotnej ze ta ciaza musi od samego poczatku byc pod kontrola.),Mowie-zazwyczaj bo nie ejst regula. Doremika-serdecznie gratuluje kochana!!!!!buziaki :*:*: jak sie czujesz? Hinskiturysta...na wstepie chce powiedziec ze bardddzo Ci wspolczuje utraty Dzidziusia..ale główka do góry. to na pewno bardzo ciezkie dla Was chwile:( co do staran..najlepiej zapytaj lekarza,moja znajoma poronila w 8 tyg,lekarz powiedzial ze starania moze rozpoczac po okolo 3-6 mies,ze w czasie wizyt powie jej czy juz czy jeszcze zaczekac.obecnie jest w 6 mies. zaszla po 10 mies od poronienia. Osa gdzie Ty jestes noooo:((((((((((( Pysia co slychac malutka:))) nie smecisz. kurcze obby wszystko bylo ok z praca...a jak nie ,pamietaj-madra dziewczynka jestes ,znajdziesz sobie lepsza. a oni zobacza bardzo szybko jak dobra osobe stracili. :*:*:*:*:*:*:* Zonka dzieki za cieple slowa..wczoraj sie rozlozylam psychicznie na maxa..na szczescie dzis jest juz lepiej.tylko stres zostawil pamiatke: serduszko mnie piecze i ten niepokoj w srodku....ale minie. tabl sie az tak nie martw ..ale jesli mozesz to nie lykaj ich do tego 14 stego.. Sublima -mi sie podoba bardziej nic bez Ciebie.wszystko z Toba. oraz to z przeznaczeniem.:))PS pamietasz imie degenrata z beczki;):P co poza tym ..lecze kaca. juz teraz jest nawet znosny ale o 5 rano wiedzialam ze umre:P do tego mam zawsze na kacu tez gastro kaca... łojjojj..nie pije wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka no to przegłosowano głos Diogenesa i Twój przechylił szalę zwycięstwa:-)) A ja Ty się czujesz moja piękna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - temperaturę na początku miałam 36,5. A po OWU wzrosła do 36,8 ( nawet jak brałam luteine) od dwoch dni nie biore luteiny i dale mam temp 36,8. Czyli co mi luteina temperatury nie podniosła?? A na ciąże to 37 musi być czyli kicha. Szczepienia, które zminiejszają ryzyko poronienia. Podają krew M. Bardzo drogie są te szczepienia i mają trwałość ok 6 miesiecy. Wiec jak się nie uda zajść nam szybko to będziemy musieli je powtarzać a jak pisałam wczesniej to wydatek 1000 zł i badanie 300 zł. Lenka - głowa do góry kochana ułoży sie:) Sublima - mi się podoba to drugie :) Monika - ja bym poszła do gina po coś na unormowanie cyklu, według mnie cykle takie długie są nie normalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sabrinka to nie tak że na ciążę musi być powyzej 37. Jak stale obserwujesz tempkę to wiecz czy ci skoczyła czy nie. chodzi o to, zeby było wiecej niż zwyczajowo a poza tym o ciąży decyduje podneisiona temperatura przez dłużej niż 16 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja pierwszy cykl mierze, przed owu miała 36,5 a potem 36,6 na owu spadla 36,4 a potem podniosła się do 36,8 i od 10 dni jest taka ani drgnie. ( brałam luteine ale po jej odstawieniu nie spadła tylko dalej 36,8) I dziwie się trochę. Jak to jest z tą temp przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja temp warjuje na przyklad. mierze codziennie i dzis np mam 36.7 (a niedawno byla 36.3 ) skacze mi jak sie jej podoba.nic nie rozumiem z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja soei odpuściłam mierzenie ale jesli chcesz dokładniejszy odczyt kup termometr z dwoma miejscami po przecinku:-) mi w poprzednim miesiącu utrzymywała sie ponad 37 , by kilka dni przez @ spaść do 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×