Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Czesc dziewczynki... ja tak naprawde nie odeszlam :)czytam was codziennie. Przepraszam ze ostatnio walnelam troszke foszka :( Ostatnio nie pisalam bo pracowalam.. :) w restauracji.... na kuchni :) Pon. ok ale we wtorek robilam ze swoim :) byl moim szefem :) przetyral mnie rowno :) zartuje az tak zle nie bylo.... :) Bilan strat: poparzenie 1 stopnia :) heheh zartuje (olej mi prysnal) i liczne skaleczenia na dloniach ciekawe ze nie od noza tylko np od kartonow? :P Doremi ka: Gratulacje........!!!!!!!!!!!!! Grono ciezarowek systematycznie sie powieksza :) Staraczka Monisia: zostan z nami kochan a. Wszystko sie ulozy..... Wiem ze nie moge tego porownac ale ja tez bede miala mc przerwy w starankach..... ale zostane.... i zawsze mozesz sie nam wyzalic nie? Zostan! Lenka!: tu jestem :) napisalam ci maila :) czekam na odp. Nie lam sie bedzie dobrze..... Wiesz ze ostatnio slyszalam ta piosenke i mi sie podobala a potem zapomnialam ja poszukac i ty mi przypomnialas :) P.S :) Trzymam kciukasy za prace : pokarz tym anglikom co Polki potrafia, nie jestesmy mientkie :p :) Sabrinka: czasami temp. nie jest wazna.... u niektorych kobiet to nie dziala w ten sposob tak samo jak niektore panie wcale nie maja tak duzo mlecznego sluzu na poczatku ciazy. Kazdy organizm jest inny i nie mozemy sugerowac sie ze jakas tak ma a my nie..... Ja poznaje owulke na podstwie duzej ilosci sluzu i bol brzucha... uczucie takiego rozpulchnienie..... ZonaAcka: mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i bedziesz nastepna ... :) Sublima: mi sie podoba Amo te, ama me - Kocham cie, kochaj mnie Nec tecum, nec sine te - nic bez Ciebie, wszystko z Tobą A na obiadek zjadlam zupke pomidorowom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka tylko włoski ja niemam tylko na brodawkach.Miałam jeden na szyi i parę na brzuchu.Wcześniej miałam tylko na brodawkach a teraz brzuch,szyja.W ciąży napewno nie jestem bo ostanie współżycie było 3 stycznia a okres 31 stycznia. Trwał 8-9 dni.Jeśli chodzi o torty dla dorosłych ta strona co podałaś to nie bardzo bo będą urodziny wyprawiane w domu. Przyjedzie pewnie siostra z dziećmi,będzie brat z dziewczyną, rodzice itd.Zaraz bym miała jazdę co to za tort wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja znów rosół.Niemogę się doczekać do soboty będzię żurek który od dłuższego czasu od lutego za mną chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jakoś do soboty wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osaaaaa huuuurraa wrcoila nasz pscólka juppiii. nie odeszlam..tez szczelialm focha ale ja nie na dziewczyny tylko na zycie ..ale dobra koniec tematu juz. zebralam swoj dol do kupy..zapalam litrami piwa ,poklepalam kacem i chyba jest ok u mnie na obiad-pizzerinki;] i wyjenbane mam dzis na diete., zjem sobie je ;];];];];]jeszcze nikomu dupa nie urosla od 1 czy dwoch 15 cm pizzerinek;];] Monika no to idz do lekarza i zrob badania, ja na brzuszku poweyzej pepka tez mam jasne wloski(mech) i troche ciemniejszych ale trzeba by sie dopatrywac co do tortu u mnie by sie z tego smiali jakby mi ktos takiego torcika zrobil. nawet moja babcia to by pokrecila glowa i by sie usmiala hihi. no ale kazda rodzina jest inna:) ps tam jest ich takkk duzo ze moze wybnierz jakas delikatniejsza wersje,npo z facetem z zaslonietym ciulikiem hihi ,albo dla dzieci zrob osobny tort;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a czemu sobie nie zrobisz przyjemnosci i dzis go nie ugotujesz?fajnie tak male co nieco dla siebie czasami robic-tak jak ja z pizzerinkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie jajniki bolą :/ Chyba naprawdę owulacja się zbliża. Za mną też coś chodzi do jedzenia, ale nie wiem co. Mam na coś ochotę, na pewno na mięso, muszę wymyślić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? no widzisz;];];];];] za mna czosnek chodzi dzis..zjadlabym ten ryz z masa czosnku i pieczarkami..ale mam tylko pol paczki i do pizzerinek nie bede miala..a na pojscie do sklepu mam za duzego kaca:P no i by sie trzeba ubrac ...nie nie. to nie dla mnie:P tak mi sie z siebie chce smiac ze zachcianki mam serio jak ciazowe: musztarde jadlam lyzkami ze sloika..czosnku mi sie chce ,piwo mi smierdzialo(kazde...a otworzylam 3 wczoraj myslac ze kolejne bedzie ok...w rezultacie jak sie juz upilam to i one poszly..bo jakos mi wtedy bylo wszystko jedno jak smakuja:P hehe zganiam to na efekt uboczny programu 100 dni z główka salaty( takie smiejszniejsze okreslenie bycia na diecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej dziewczyny..chyba mi kotka zaczyna rodzic ... juz 3 raz bylo w podonym odstepie czasu sapanie i miaukniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - uwierzysz, że nigdy pizzerinek nie jadłam?:) Ja dziś mam zupke meksykańska i ja ją porostu uwielbiam i mój M też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka pójdę do ginekologa jak tylko się @ skończy.Jak narazie czekam na @.Przed chwilą zjadłam ogórka konserwowego i potem czekoladę jak baba w ciąży.Ja takie zachciewajki mam co miesiąc. A wiesz może jakie badanie bym musiała zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina ja tez nie hihi dzis 1 raz. z kicia to fakszywy alarm...kurcze moze ma przepowiadajace skurcze:D?jak sie robi zupe meksykanska?? Monika poziom hormonów:prolaktyne,dhea ,testosteron itd..lekarz Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A to dhea co to jest?1 raz słyszę. I myślę czy niebędę musiała prywatnie zrobić no chyba że ja na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- idz do lekarza i Ci zleci badania. Moim zdaniem powinaś iść jeszcze przed @ bo możesz mieć jakieś zaburzenia hormonalne. Starasz się o dziecko nie bagatelizuj tego. Zupa maksykanska: piszka kukurydzy, puszka fasoli cebula czosnek seler papryka czerwona masło mleko mąka przecier pomidorowy słodka papryka, sól i pieprz :) Jest super zajebista ta zupa robi się ja b. szybko coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzisiaj w rossamnie i oglądałam rózne testy ciążowe- było ich chyba z 6 rodzajów.. był tam test, który wykrywa ciąże 6 dni po zapłodnieniu to możliwe ?? miałam kupić ale myślę, że to jeszcze nie czas, nie czuje tego czegoś :) ja na diecie od niedzeili- chodzi z mną jakieś ciasto,tort albo drożdżówka jogurtowa :) ale jestem twarda. zjadłam piersi grilowane i kapustą kiszoną i jest dobrze :) Mój M chce dzisiaj isc pobiegać ale zimno trochę u mnie na bieganie, chyba się nie skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona owszem prawie na wszystkich pisze ze wykrywają 6 dni po zapłodnieniu... ale wychodzi to koło terminu@ . Bo to trzeba dodać dni od stosunku do owu potem czas do zagniezdzenia to wychodzi jakieś 10 14 dni od owu. Bardziej zwróć uwagę na ich czułość im czulsze tym dokładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im mniejsza liczba tym czulaszy ??? np. 10m..(czegośc tam) jest czulszy niż 25mg.. czy na odwrót ? no nic i tak czekam na okres bo nie czuje się jakoś nadzwyczajnie :p w sumie wolałabym jeszcze poczekać miesiąc, dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomozcie . . . ryczec sie mi chce........czytam was na okrago.....i nie wiem czy to dobrze.......bo sie strasznie nakrecam.........tak bym chciala byc w ciazy...... Tak samo jak Ty ŻonaĄcka serce co innego a rozum co innego....serce chce zaczac starania juz a rozum karze poczekac te nieszczesne 3 miesiace.........wyyyyyyyc mi sie chce..........;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona 10 oznacza, ze wykrywa już takie stężenie w moczu, 25 dopiero takie:-)) Im mniej tym lepiej Iwo my tu wszystkie, nie licząc tych które w ostatnim czasie dowiedziały się o dzidziusiu, bardzo chcemy mieć dzidziusia... więc witaj w klubie Pizza w piekarniku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ale wy sie staracie........a ja nie........chyba, ze to bedzie wpadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo postanowiliśmy z Mężem ze zaczniemy od czerwca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mo,że jednak zdac się na los... potem jak będziecie się starać moze się okazać ze nie będzie to proste.... My od początku nie stosujemy żadnych zabezpieczeń, czekamy aż się zdarzy to co ma się zdarzyć:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo - do czerwca trzy miesiące pogadaj z nim, na pewno się zgodzi. Co to za różnica czy teraz czy w czerwcu dla niego, za to dla Ciebie to jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej bedzie tak jak mowisz isc na zywiol.... pogadam z nim dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×