Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

dziekuje paseczki , juz po witajcie ja po wczorajszym dniu mam dzien lenia i spiocha zarazem , dokładnie nic mi sie nie chce miałam jechac do niko na zakupy ale olałam to i przełozyłam na inny dzien , dostałam @ na dodatek pare dni wczesniej a plam=nowałam basen w poniedziałek i lipa , może zajrze tu pozniej jak bedzziecie wogole miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej niedzieli dziewczyny ja bede jutro , bo dzis wybieram sie niedlugo na dzialke potem gril :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pisze sama ze soba :) wiec pozdrawiam was w upalny dzien :) odpoczywajcie , tylko nie przejadajcie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak dobrze wam idzie dieta ciesze sie razem z wami u nas pogoda nie do zniesienia, ale jutro ma byc chlodniej troszke dieta u mnie ok ( tzn stabilizacja ) ale powiem waam ze lepiej bym sie czuła majac 60 kg i nie wiem czy nie bede dazyc do tych 60 kg tylko zastanawiam sie jak , bo nie chce zeby weszly mi te kg wbrzuch, musze cos poszukac na necie jakiegos info , zeby pomału stopniowo cos dodac do jedzenia kcal, ale nie szajcu tylko zdrowego , macie jakis pomysł moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Po kilku dniach wypoczynku nade morzem nadeszła pora powrotu do rzeczywistości. Strasznie żal było wracać. Mimo że we Władysławowie było dość chłodno, to świeciło słońce i było pięknie. Nawet udało mi się zanurzyć stopy w morzu kilkakrotnie. Uprzejmie donoszę, że na Helu woda była nieco cieplejsza;) Odwiedziłam też Gdynię i Gdańsk. Wycieczka udana, ale z dietką gorzej. Ciągle coś mnie kusiło (piwo, ciasteczko...), no i waga wykazała 60 dkg przyrostu okrągłości. Mam nadzieję, że szybko się z tym rozprawię... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że ciągle jeszcze odpoczywacie. Od pracy i od internetu:) A ja powoli wracam do szarej rzeczywistości. Uświadomiłam sobie właśnie, że kolejny urlop (wakacyjny) zaczyna się już w przyszłym miesiącu :) Co z tego, że pod koniec miesiąca dopiero... ;) Jest na co czekać! I jest powód, by gubić kilogramy i łapać formę :) Pozdrawiam majowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mnie nie bylo bo mielismy jechac do zakopanego a wyladowalismy na slowacji u znajomych ,mielismy swietna pogode, troche podjadalam zwaze sie jutro rano, ale po ubraniach mysle ze nie przybylo mi prawe nic albo nic, jutro sie okaze i troche sie opalilam a najwiecej to grilem haha , z kotami zoastala mama pies byl z nami i czas wrocic do rzeczywistosci za miesiac ze slowacji oni u nas w gosciach pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moje!!:) ale..................sie za wami wszystkimi stesknilam!!!!! Nie bede narazie czytac waszych wypowiedzi,ale z czasem nad robie i wpadne w tematy.........przeciez to caly tydzien!!!!! Jestem opalona jak murzym ,wykonczona jak ""prawdziwa kobieta kobieta pracujaca"""pozarta niesamowicie przez komary i b.szczesliwa.ze juz z wami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z ranka jak co dzie przed urlopikiem!:) Witaj kochana serene!!!! Witaj starsza!!!! Ciesze sie,ze jestem juz z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke , pije kawke ( zapraszam) i uciekam bo mam kilka spraw na miescie do załatwienia, a pogoda deszczowa az mi sie nie chce nigdzie jechac , zagladne pozniej do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pije kawe znowu na czczo, masakra ;( mojej znajomej wypadl kot z 3 pitera i go 2 godziny szukałysmy i lipa , nie ma go ona tu mieszka od m iesiaca wiec kot nie zna terenu a nie nie chodzil po polu , tak mi go zal , ze nie chce mi sie nawet jesc. ciekawe czy wroci , biedaczek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski !!!! Co jest kobietki??? starsza-zakochalac sie na tym wyjezdzie???mam nadzieje,ze wszystko ok!!! serene-co z toba babo babowata!!!!hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki witaj , starsza witaj jestem ale miałam wczoraj termiiny u lekarzy wiec mnie prawie nie bylo :) kot sie nie znalazl jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Oczywiście, że się zakochałam na wyjeździe :) jak co roku - w morzu! Bo rybacy i inni żeglarze nie wzbudzili moich większych emocji. Chociaż nie, skłamałam! Odczuwałam silne emocje co rano, ok. godziny 4-ej, gdy budziły mnie głośne rozmowy sąsiadów wybierających się na ryby. Melduję ponadto, że już zrzuciłam nadmiar dekagramów, osiągniętych dzięki rybce i piwku nadmorskiemu. Wróciłam do stanu sprzed wyjazdu i kontynuuje walkę o szczuplejszą sylwetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis po wazeniu wgaa ta sama pomimo moich 2 dniach na pizzy :0 ale dzis juz indeks niski ( produkty) bede spozywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny tak leniwa od samego rana.Zreszta bylo to widac w moim nietypowym wpisie.U nas tak duszno,ze nie ma czym oddychac.Zbiera sie na burze od samego rana i nic!!!,a samopoczucie paskudne. Zjadlam obiadek-garnele w czosnku i papryce,kawka. Dzisiaj na zumbe,ale jak ja to uczynie ,przy takim lenistwie!!!-hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm dziewczynki! Kawke juz wypilam,teraz czas na druga-hahahaha szybko co ??? nO ;ALE JA NIESTETY ZAWSZE JUZ TAK OD LAT JEdNA KAWKA ZA DRUGA;ALE DRUGA JUZ BEZKOFEINOWA: Bylam wczoraj na Zumbie,ale sama nie wiem jak te godzine wytanczylam!!!byla taka duchota ,a deszczu jak nie ma tak nie ma!!! Moje nenu na dzisiaj: sniadanko-kawki,twarozek jak ja to nazywam ze smieciami(rzodkiewPozdrawiam was sedecznie:)ka,cebulka,szczypiorek,pomidorek)z jogurtem odluszczonym. przekaska-salatka warzywna obiad-2 szaszlyki z lososia(losos,cebula,papryka) przekaska-plaster sera koziego-bialego,pol ogorka sw. kolacja-reszta rannego twarozku Dzisiaj mam zaplanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Witam. W każdym wieku można się odchudzać, jak zachodzi taka potrzeba. I wcale, by schudnąć, to nie musi się stosować jakichś drastycznych diet odchudzających. Można z powodzeniem wyeliminować tylko produkty niezdrowe, które sprzyjają odkładaniu się zbędnego tłuszczu. A zatem z dotychczasowego menu trzeba wyrzucić przede wszystkim słodycze, produkty przetworzone i te potrawy, które zawierają spore ilości tłuszczu. Na ich miejsce trzeba wstawić świeże owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, a ponadto trzeba postawić na wodę mineralną oczywiście niegazowaną. Dodatkowo można pić zieloną herbatę, która eliminuje tłuszcz. Dodatkowo jeżeli zależy nam na tym, by faktycznie zrzucić kilka kilogramów, to trzeba również postawić na aktywność sportową. Ruch wykonywany systematycznie sprzyja odchudzaniu. Musisz tylko go uprawiać co drugi dzień, by uzyskać dobre rezultaty. A więcej informacji na temat tego w jaki sposób schudnąć znajduje się na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/01/3 0/spalanie-tluszczu-w-5-krokach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kobietki!!!! Mam nadzieje,ze choc ubogi ten nasz topik w personalia .to nie upadnie! Piszac tu calay czas mam nadzieje,ze sie odezwiecie!!!!! serene:) starsza:) Pozdrawiam WAs kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem paseczki":) jak pisalam na innym topiku od poniedzialku bede sie s tarac nie łaczyc bialek z weglami ( tak juz jakos mi sie samo robi od paru dni ) , mysle ze bedzie mi sie lepiej stabilizowala waga niz na 3 sb starsza a ty gdzie znowu balujesz???:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×