Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Witam kochanekobitki w sobote!!! Ja juz do pracy ,poniej na Rancho,ale jeszczecze niespac. Nocujemy u przyjaciol w Szczecienie,zalatwiki nan 2 tapczaniki ,wiec jedziemy tylko je zawiesc i wracamy w niedziele. Zycze wiec milej soboty i niedzieli ,i do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam grype i mało siedze na necie bo nawet nie mam siły a ni checi na pisanie paseczki fajnie ze sie odezwalas paseczki jarzebinka starsza pozdrawiam starsza wracaj tu i pisz co u ciebie wypiłam kawe i nawet smaku do jedzenia nie mam juz mnie trzyma ponad tydzien to grypsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 50 lat już!!
Witam wszystkich piszących.W ubiegłym roku skończyłam 50tkę ale z wagą mam problemy od dawna tak naprawdę to od wczesnych młodzieńczych lat. Teraz jest coraz gorzej chyba nie chodzi o sam wiek i spowolniony metabolizm tylko o jedzenie z nudów. Dzieci się usamodzielniły mieszkają osobno mieszkam sama mam mnóstwo wolnego czasu i jem. Widzę jednak że tu same szczupłe kobiety są. Ja przy was to hipopotam aż wstyd mi się przyzna ile ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zapraszamy , jaka masz zamiar stosowac diete? ja w tym roku koncze 50 lat i dla mnie to masakra ;( , nie masz sie co wstydzic wagi nie zawsze kazda z nas byla szczupla , ty tez dasz rade , trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam paseczki dziekuje co to za liczby wpisalas w swoim wpisie? juz dzis lepiej sie czuje , chcialabym oduczyc sie pic czarna kawe na czczo ale mi sie nie udaje ;( pozdrawiam , a wogole to tu ostatnio cos za cicho :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. No właśnie, Paseczki, co to za liczby ?????? U mnie weekend jak zwykle niezbyt dietetyczny a od dzisiaj - standardowo - dietetycznie. Niestety tylko do czwartku bo w piątek mamy w pracy imprezę pożegnalną koleżanki i będzie dużo ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wtorkowo!!! Mam dzisiaj wolne,ciesze sie kal gwizdek,poniewaz pogode mamy przepiekna i napewno dzis udam sie na NW. Hahaha co to ta liczby ???? juz sama nie pamietam .Wstawilla dla Serene jakis usmieszek,lub serduszko z drugiegi forum ,ale tu niestety nie dziala!!! Serene -mialo to byc dla ciebie cos milego:) Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie srodowo moje damy!!!! No tak jak Paseczki cos napisala ,wszystkie zaraz zniknely!!! Wiem ,ze i tak wrocicie,jestescie przeciez wierne temu topikowi.Ja z przerwami tez!!! Pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :D No tak Paseczki, tak teraz wyszło :D Ja właśnie piję 3 kawkę i jestem po standardowym śniadanku - jogurt wiśniowy z otrębami. Ciekawe kiedy mi sie to znudzi ???? jem już takie śniadanie kilka miesięcy i nie wyobrażam sobie czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzebinko-ja jesli cos lubie to tez moge jesc bez konca!!!,wiec wcale ci sie nie dziwie;P jak ci smakuje to jedz to nawet i caly rok! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz skonczylam dzien ,jesli chodzi o jedzonka.Nastepny dzien zaliczony 1200 kal. Wprowadzilam do dietki jako deserek baton musli bez cukru-65 kal. Nie czuje sie zbyt dobrze,pobolewa mnie caly dzien gkowy i bola mnie kosci jak na grype-ide do lozeczka,dobrej nocki wiec kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakomczylam dzionek pod wzgledem jedzeniowym-wyszlo mi 1120 kal popilam jeszcze sok grjfrutowy. Ogolnie czuje sie lekka ,zwinna i szczuplutka-hahahaha,ale naprawde tak sie czuje mimo ,ze jeszcze nie wyglada,podkreslam jeszcze!!!!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote z ranka!!! U mnie dalej 1200 kal ,i jak powiedzialam w poniedzialek bedzie wazenie.Oczywiscie waga moze byc nawet wieksza niz na stopce ,poniewaz juz mi znowu doszlo tych chloernych kiloskow. Dlatego koniec z dietami jem wszystko z tym ,ze nie moge przekroczyc 1200 kal.Potem (za jakis czas )bede na 1000-co kal.Zatem -licze kal. Serene -ty tez nieraz liczysz,nie??? Jarzebinko-jakos tak samo wychodz i nieraz sie cos wymodzi:) Pozdrawiam was serdecznie! Starsza-czekamy i na ciebie!!!wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane baby w niedziele,bardzo sniezna niedziele:( Pda na okraglo od wczoraj-----brrrr-zimno ,brzydko !!!,a czlowiek tu czeka na te wiosenke! Wiec ja pozdrawiam was bardzo wiosennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ja mam kompa zepsutego i ten 2 sie zawiesza wiec pisze z komorki czego nie lubie :) ale chcial tu zajrzec i pozdrowic was paseczki tak czasem licze kalorie ale to juz rzadko ogolnie jem duzo a na wadze dzis 56.5 kg wiec nadal okey milego dnia aha znalazlam dom dla 3 kotkow wszystkie sa u 1 osoby i maja tam bardzo dobrze ciesze sie bardzoooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki u mnie nawset cieplo troche pada deszcz ale taki maly ale ma byc snieg jeszcze hihi dzis tez mial byc ale go nie ma i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo!!! Serene jajests szczesliwa,a u mnie napadalo jeszcze przez noc:( Sniegarki pracuja od samego ranka. Ja tak czekam na piekna pogpda.na swieta chcielismy z A.na Rncho jechac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no tak odnalazła, ale brakuje mi takiego 1 tematu - jak ten. Od rana jestem wkurzona, aż sie trzęsę, nie dość że pokłóciłam się z mężem (o rozwód lub ew. separację itp) to w dodatku kasjerka znowu chora i ja znowu będę ją cały tydzień zastępować !!!!!!!!! Po moim powrocie z Maroka znowu 3 tygodnie będę siedzieć w kasie bo o na jedzie do sanatorium !! Załamka :O Na szczęście dostaję jakąś kasę za to zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×