Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość gość
czyli uroki jak na wsi, każdy teraz takich szuka, wszyscy się przeprowadzają na przedmieścia żeby trochę odpocząć od zgiełku miasta, jak dla mnie taka lokalizacja to plus no ale trzeba się liczyćz tym, żedzielnica się dopiero rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> Wszystko byleby po lewej stronie Wisły. Bardzo często słyszany tekst od przyjezdnych. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre cenowo mieszkania są na Białołęce, myślę, że spokojnie załapie sie na limity, warto zajrzeć do jw construction, często robią promocje, dni otwarte więc na pewno można uzyskać jakiś rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie mieszkanie polnord w miasteczku wilanow czy galeria top na mokotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xerina
Ja kupiłam, a raczej KUPILIŚMY, z mężem na Woli. Dokladnie bedziemy mieszkac w Na Sowinskiego, bardzo z tego powodu się cieszę, bo to dobra dzielnica. Szczegolnie jezeli ktos ma blisko i stałą pracę oraz np. rodziców (jak w moim wypadku). Przyjemnie tutaj. Zdecydowalismy sie kupic wlasne, bo to zwyczajnie byla dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie kup sobie na miasteczku wilanow i tak mow wszystkim jak prawdziwy wiesniak aahahhah albo na luckiej 15 gdzie mieszkaja same k u r wy i hassany !! modne tez jest miec mieszkanko na gornuym mokotowie gdzie nie bedziesz miec gdize zaparkowac samochodu ale blisko do super modnego centrum biuahah gdzie nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkaliśmy (wynajmowaliśmy) mieszkanie pare lat na Kabatach - fajna, przyjazna dla młodych ludzi okolica. Bez dwóch zdań. Dla ludzi których jest stać tam zamieszkać dobry wybór. Przede wszystkim spokojnie i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotke
Powiśle - wspaniała dzielnica :) tam najlepiej szukać. a Piano House ma być gotowe do oddania już w przyszłym roku, więc też bym celowało w kupno tego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szczerze polecam mieszkania na Franciszka Klimczaka na Wilanowie, sama tam mieszkam, do centrum jakieś 10km, jest nawet nocny autobus, chińczyk dentysta, kosmetyczka, wszystko pod ręką w sumie mieszkania dość niedrogie, około 6500 za metr są też droższe ale tam jest bardzo zróżnicowany poziom, od kawalerek za 350000 do apartamentów za 1500000 i to wszystko w tych samych budynkach:) polecam szczerze okolica spokojna, niedaleko park lasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarchomin
ej, jest tu kebab "pasibrzuch" :D a na serio, jak tu trafiłam z saskiej kępy, to normalnie dzikie pola hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don12
nadbrzegiemczarnej.pl/ sprawdź tutaj, bardzo przyjazne miejsca zamieszkania, nowoczesne domki, ja sam kupowałem tam swoje mieszkanie, w innym rejonie- ale jestem super zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mella_5
ja jestem za wilanowem. Moze osiedle Ostoja Wilanów? duże parki, piękne mieszkania i strzeżone przez cały czas więc można się czuć bezpiecznie. No i przede wszystkim spokój! Po całym dniu dobrze jest odpocząć w cichej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, pełen zakres od A do Z. Na wycenę dojeżdżamy za darmo. Posiadamy liczne zniżki na materiały, gwarantujemy doradztwo , szybki czas realizacji oraz gwarancję na wykonywane usługi. www.budexbud.jimdo.com www.facebook.com/budexbud 510-445-925 Prace wykończeniowe wewnętrzne - adaptacja poddaszy i lokali użytkowych, - układanie glazury i terakoty, - układanie parkietu i paneli, - gipsowanie, - malowanie. - remonty: - montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, - remonty i wykonanie instalacji i urządzeń gazowych. Budowa domów i wykończenie zewnętrzne: - budowa budynków jednorodzinnych (stan deweloperski) - prace wykończeniowe zewnętrzne: - docieplenia budynków, - ogrodzenia z cegły klinkierowej, - montaż bram oraz balustrad, - układanie kostki brukowej, - aranżacja ogrodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mella_5
wlasnie mysle o Ostoi , tylko nie jestem pewna co do dojazdu, bo kiedys bylo z tym srednio. jak test teraz, czy komunikacja miejska sie poprawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łorsowiaczkaa
WOla jest przyszlosciowa na maksa:) Na Sowinskiego tam mysle,ze daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazuya_PL
Ja polecam Szczęśliwice - wynajmowałem parę lat mieszkanie na ul. Altowej i byłem zauroczony, niestety właściciel musiał sprzedać mieszkanie :( a ja przeprowadziłem się do Villa Parc na Włodarzewskiej i totalnie odradzam - ludzie pokupowali pełno mieszkań na wynajem i w efekcie jest tam totalna studenciarnia :/ najlepiej to widać na święta, światło na całe osiedle pali się w kilku mieszkaniach... A jak studenci to wiadomo - nocne imprezy, darcie ryja, głośna "muzyka", zero kultury. W dzień - łubudubu w stylu umc umc umc... Jak się zarazę w jednym miejscu wytępi, to zaraz w innym miejscu są problemy. A że ściany z papieru... Uciekam jak tylko mi się skończy umowa, chyba rozejrzę się za czymś na Kabatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazuya_PL
A dodatkowo w gratisie samoloty i pociągi pod oknem. Jak trasa NS powstanie, to tuż pod oknami budynku C. Cudowna okolica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka34
Mnie osobiście bardzo podobaja się mieszkania na Kabatach, z resztą sam zobacz http://www.ihouse.pl/warszawa/sprzedaz/mieszkanie prezentują się bardzo ładnie. Ceny jak na Warszawę wcale nie sa takie duże. Ale to zależy już od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata555
Zerknij sobie od czasu do czasu tutaj http://www.akces.org.pl/ pojawiają się fajne oferty związane z mieszkaniami w stolicy, nasi znajomi kupili poprzez ten portal fajne mieszkanie na 1 pietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rodowitą warszawianką (co najmniej 3 pokolenia, nie wiadomo, czy rodzice pradziadków również pochodzili z Warszawy, nigdy tego nie sprawdzałam) i mieszkam prawie całe życie na Ursynowie (pierwszych parę lat w ścisłym centrum). Obecnie kupuję mieszkanie w Wilanowie (nie "na", wsioki) i w życiu bym nie wybrała ani Ostoi (zaraz obok ohydnego betonowego kloca), ani inwestycji Polnordu, obok której za parę lat stanie gigantyczne centrum handlowe i będzie tam brud, smród i korki. Smutne tylko, że moi sąsiedzi to będą same słoiki i pewnie nie raz wpadną na pomysł typu zróbmy grilla na balkonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*inwestycji Polnordu "Śródmieście Wilanów" - bo zarówno Ostoja jak i to "Śródmieście" (chyba dlatego, że będzie tam taki syf i hałas) to inwestycje tego samego dewelopera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demertis23
hmm może rozejrzyj sie tutaj http://targimieszkaniowe.net/ , porównaj sobie jakie jakościowo są mieszkania w danej części Warszawy i wtedy wybierz, zobacz jak wygląda okolica, bo taka podjęta decyzja na "sucho" nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mieszkanie na Woli – jest sporo zieleni, komunikacja w miarę ok., niedaleko od centrum i metra. Rok temu kupiłam mieszkanie w bloku z http://www.krupa.pl/ - w życiu nie zamieszkała bym w centrum to jakaś masakra, pełno niemiłego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wilanów. Ja też nie jestem jakoś zwolenniczką mieszkań w samym centrum, może to jest wygodne, ale na dluższą mete męczące. A z Wilanowa nie ma takiego złego dojazdu. Osobiście mogę Ci doradzić, żebyś poszukała opinii o zarządcach budynku. W wawie dosyć dobrze temat ogarnia np Status. Z tego, co wiem na Wilanowie też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Naprawdę cieszę sie ze nie muszę mieszkać w Polsce. Wypowiedzi pajacow, którzy uważają ze przyjezdni to ktoś gorszy, to dla mnie totalne nieporozumienie. Jak panienka od 3 pokoleń :-). Ostatnio taki warszawiak ale od "5 pokoleń " szukał pracy w mojej firmie i biedny marzył żeby ja wreszcie dostać, bo własna stolica tak mu dała w d**ę, pracy nie ma, ze zostawił wszystko, spakował pare toreb i wyjechał z żona i dziećmi. I juz tak sie rok kula i jakoś mu srednio idzie. Ale podkreślić , ze z warsiawy (niepytany) musiał. Wzbudził tylko uśmieszki politowania. Niestety, jeszcze ma myślenie jak ludzi powyżej, myśląc ze ktoś nie pomyśli o nim jak o totalnym wieśniaku jak bedzie głosił takie mądrości. Ludzie sa dumni z tego skąd pochodzą, czy to wioska pod Rzeszowem, Częstochową czy pod Paryżem. I nie wiem, kto i po co próbuje sobie poprawić samopoczucie poprzez takie odzywki. Ale - na zdrowie. ;-) Wieś mentalna z niektórych nie wyjdzie nigdy choćby byli miastowymi warsiawiakami od 3 pokoleń albo i wiecej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej osób ucieka ze stolicy ze względu na koszty. A skoro ceny nieruchomości są kosmiczne, otoczenie słabe, a koszty życia coraz wyższe to trudno oczekiwać, żeby ktoś chciał mieszkać w Wawie. W Radzyminie nowe mieszkanie na osiedlu Akacjowa ALeja jest do kupienia za nawet 3 tysiące mniej za metr, niż w stolicy! No to ludzie wawkę zostawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiesz z jaką firmą zacząć współpracować polecam Europacific ! Sama ostatnio z nimi kupowałam dom. Pan Mariusz super gość, pomógł mi we wszystkim najlepiej jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam pazik
W Akacjowej Alei, tym osiedlu w Radzyminie został już tylko IV etap wolny, wszystkie pozostałe nieruchomości są już w całości sprzedane. i to chyba pokazuje, że ludzie odwrócili sie od stolicy, widzą chore ceny i nic dziwnego, że nie chcą tam mieszkać, bo jakim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×