Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość gość
Wilanów, a dokładnie to polecam wspólnotę Villa Siena. świetni ludzie, świetny zarządca (status) i świetnie działający administrator. naprawdę, miejsce godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankakakaka
Ja zdecydowanie polecam Bemowo. Park, las, jeziorka w Babicach tuż obok, Tesco 24h, CH Wola Park i Carrefour, park Forty Bema z atrakcjami, nowe i stare osiedla i bloki, osiedla domków jednorodzinnych, ogródki działkowe, bezpłatne wifi na całym obszarze Bemowa, nowa aleja sportu na świeżym powietrzu, do centrum autobusy dzienne i nocne(ok 20-30 min), tramwaje(ok 30-40 min), korki bardzo rzadko, stacja metra planowana, a nawet chyba juz w budowie, niedaleko Kampinoski Park Narodowy, amfiteatr, generalnie bardzo często jakies pikniki sąsiedzkie, imprezy, koncerty i inne festyny. Generalnie bardzo przyjemnie. Mieszkam tu od niedawna i naprawde, w porównaniu do innych dzielnic na których miałam przyjemność mieszkać, tutaj jest mi najlepiej:) Ceny jak ceny, zależy od firmy, osiedla, lokalizacji, jednak to obrzeża Warszawy przecież- nie ma prawa być tu kosmicznie drogo. Mam 30 lat i mieszkam na Bemowie od dwóch. Polecam z całym przekonaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss32
A sprawdzałeś może Zieloną Polanę w Lesznowoli? Ekstra miejsce do życia. Mój braciszek się tu osiedlił ostatnio. To jest inwestycja firmy Dynamic Development, ponoć są w porządku, nie naciągają, tylko oferują możliwie najniższe ceny. Samo osiedle możesz popodziwiać na zielonapolana.pl. :-) Nie wiem czy się uda, ale chyba też tu kupię sobie cosik..nie będzie to co prawda, dom ale mieszkanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalka
Polecam Wilanów, fajna, spokojna dzielnica, trochę dalej od centrum, ale jak ktoś nie lubi zgiełku miasta i stania w korkach, to dla niego w sam raz :) Poza tym sporo ścieżek rowerowych, teraz jeszcze stacje roweru miejskiego będą na dzielni, więc można będzie się szybko przemieszczać z miejsca na miejsce :) Niech no tylko jeszcze Galerię Wilanów wybudują, to nie trzeba będzie jeździć na zakupy do innych dzielnic i niepotrzebnie tracić czas, stojąc w korkach, tylko wszystko będzie na wyciągnięcie ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaKent
Jeżeli ktoś lubi stać w korkach to niech kupuje na Wilanowie :) W chwili obecnej wychodzę z założenia, że im bliżej centrum tym lepiej (mniej czasu trzeba poświęcić na dojazd do pracy). Ciekawą dzielnicą jest też Praga Płd - bezproblemowy dojazd do centrum, blisko szkoły, ośrodki zdrowia, zieleni, jest spokojnie bo to dzielnica zamieszkana głównie przez starsze osoby. Poza tym powstaje tam sporo nowych inwestycji jak Kamienna 1 - http://www.agenadevelopment.pl/kamienna/ Cenowo wychodzi dużo taniej niż np ten sam metraż na Mokotowie czy Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Wilanowie - jest pięknie, cicho i spokojnie. Ma się wrażenie, że nie mieszka się w ogóle w stolicy. Jak ja szukałam mieszkania to tylko w tej części Warszawy, w sumie można zajrzeć do ofert tej agencji, mają dużo mieszkań z Wilanowa: http://www.eurovilla.pl/ . No, ale wiadomo, to jest jednak kawałek do centrum, więc wszystko zależy czy będzie nam się chciało dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabaty ja tam mieszkam :D fajna dzielnica. Ja zakupiłam mieszkanie dzięki pomocy Europacific polecam. Nie miałam czasu na załatwianie formalności, wszystko za mnie zrobili :) no poza wyborem mieszkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ursynów tam prawie sie nie buduje .Debile popsuły wizerunek nowej częsci tej dzielnicy gdzie tam mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilanów przereklamowany słaby dojazd ,słaba jakość budowanych mieszkań ,pseudo prestiż .Kabaty to przedłużenie osiedli Natolin i Ursynów w sumie jedno wielkie blokowisko płyta i nowsza częśc Gocław to samo ,masa ludzi pełno p***********j g****ażerii naj i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie mieszkanie w Warszawie to katastrofa ,to miasto brudu,syfu ,chamstwa,bałaganu i coraz głupszej młodej generacji która tylko by ćpała i imprezowała całą noc ,brudząc ,niszcząc i uważając to za cool tak jest w całej Warszawie to polski Londyn lub Berlin - "burdel" to wyznacznik dla tego miasta ,dodatkowo tanio nie jest ,spokojnie nie jest .Stolica to nie jedyny mocny rynek pracy są inne duże miasta atrakcyjne do życia i dośc tanie w utzymaniu to Poznań,Wrocław i Trójmiasto ,dużo wyższy poziom mieszkańców ,spokojniejsza atmosfera,normalniejsza młodzież ,czyściej,bez podziałów na swoich i obcych (Wrocław i 3city).Warszawa to jedna wielka dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i d/u/pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidiaCz
Nie no bez przesady - jak możesz tak pisać? W Warszawie jak w każdym miększym mieście masz fajne dzielnice oraz takie w których nie ma co się niepotrzebnie pokazywać. Jest to najszybciej rozwijający się rynek pracy w Polsce z najwyższymi zarobkami. Poza tym jak patrzę na niektóre inwestycje http://dom.money.pl/inwestycje/mieszkania/warszawa/ to myślę sobie, że gdybym dysponowała wolnymi funduszami, to bez wahania kupiłabym jakieś mieszkanie na Mokotowie, Wilanowie, Ochocie etc z parkingiem podziemnym i wynajmowałabym komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem na warszawskiej woli – jest to fajniejsza dzielnica. Kupowaliśmy mieszkanie 75 metrów z rynku wtórnego poprzez http://www.krupa.pl/ - moim zdaniem jest to dobrze skomunikowana dzielnica, jest sporo zieleni, sklepów. Sporo się rozglądaliśmy, jest dużo fajnych mieszkań do kupienia. Tak więc polecam wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tego biura http://www.krupa.pl/ kupowałem mieszkanie w bloku tuż obok stacji PKP powidle. Oczywiście mieszkanie z rynku wtórnego. Fajne biuro, mają sporo ciekawych ofert, więc np. młode małżeństwa znajdą coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup na wawa wilenska nowe osiedle, super punkt, blisko do centrum, srare miasto,plac bankowy, zaraz metro ,centra handlowe, przychodnia, park praski .szpital, stadion, park skaryszewski, zlobki, przedszkola, szkoly idealny punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Mokotów ❤️ Z reszta od lat wygrywa ranking na najlepszą dzielnicę Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amro
Na Mokotowie realizowana jest fajna inwestycja - http://www.yareal.pl/rezydencja-konstancinska Ale mieszkania mają być oddane dopiero w przyszłym roku. Ze zdjęć zapowiada się jedno z ładniejszych osiedli w Warszawie, a jak będzie to się dopiero przekonamy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek z Gocławia
tylko nie Gocław chyba że lubisz stać godzinami w korkach to osiedle z totalnie zwaloną komunikacją szczególnie jeśli chodzi o ztm. W godzinach szczytu dojazd do centrum to godzina. stoi zarówno most poniatowskiego jak i łazienkowski nie wspominając o siekierkowskim. Prawa strona Warszawy jest niestety bardzo niedofinansowana i to widać na każdym kroku. Braku mostu, drogi, tramwaju, metra itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbeciu
W Radzyminie na Akacjowej Alei macie dalej wolne mieszkania i tym właśnie radzę się na poważnie zainteresować. Po prostu stawki są zadowalająca, standard wysokie, a jednak poza miastem ze wszystkim łatwiej. Stolica to niestety tłok i drożyzna, taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Moim zdaniem aktualnie najlepszą miejscówką w stolicy jest os. Marina Mokotów. To takie miasto w mieście, praktycznie wszędzie mam blisko, a mimo wszystko jest spokojnie i bezpiecznie. Bardzo kulturalni sąsiedzi, zadbane place zabaw i ścieżki spacerowe wokół. Można żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balucki
Szukajcie mieszkania pod miastem - dojazd do pracy może trwać nawet krócej, a ceny będą bez porównania niższe. Warszawa zrobiła się chora pod względem cenowym, a to co się u nich dzieje i tak nie przekłada się na jakość, na lepsze wynagrodzenia. Chora sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaMW
Wilanów to miasto w mieście, bez samochodu tu ciężko. Ceny mieszkań atrakcyjne w stosunku do np mokotowa. Wszystko tu dopiero się rozwija, mało jest sklepów i przedszkoli, ja mojego brzdąca muszę wozić kilka kilometrów http://beztroski-swiat.pl/przedszkole-miasteczko-wilanow.php, do większego sklepu też musisz bujać się samochodem. Co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilena
Zależy też jaki masz budżet.Mnie się marzy piękny domek na Wilanowie, np. coś takiego: http://www.e-development.pl/szukaj-nieruchomosci.html Na razie niestety jest poza moim zasięgiem finansowym. Mieszkania w sumie są tak drogie, że dom wcale niebyłby głupim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartes
Mieszkania szuka się poza miastem, optymalnie w bliskich miejscowościach. Z tym Radzyminem dobry przykład - takie samo mieszkanie kupuje się za grubo ponad 100 tysięcy mniej, kogo stać na takie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rancarek
Nie w stolicy - lepiej pod miastem. Koszty mieszkania będą niskie, a standard wysoki. Generalnie sama stolica to już nie to samo co kiedyś. Z pracą jest znacznie gorzej. A odnośnie Radzymina? Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardziks
Pod miastem - tutaj się zgadzam. Po prostu mieszkanie w stolicy to już nie to samo. Przykład Akacjowej Alei z Radzymina również zdecydowanie popieram. Koszty życia w Warszawie są zbyut wysokie - żeby stolica miała sens, trzeba bardzo dużo zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica i tak na kredyt,jak splacisz to pogadamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×