Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość gagarinassd
rozumiem co masz na myśli. takie są opinie. ale jakie są statystyki? I gdzie widać najwięcej pijaków, jak nie na mokotowie? jeśli mowa o mieszkańcach na poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontsayit
według mnie Wola wygląda fajnie. teraz tam rośnie nowa inwestycja, Na Sowińskiego 24, która naprawdę wygląda na poziomie. a Wilanów jest przereklamowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
na Pradze tez sa jeszcze warszawiacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojebane warszawiaki
Lecza kompleksy bo ktoś im pracę zgarną pewnie połowa z was ma korzenie ze wsi a pierdola dyrdymaly wielce. Myslalby kto zawsze sami mozecie sie wyprowadzic jak wam nie pasuje a ludzie beda mieszkali tam gdzie będą chcieli czy to z miasta innego czy ze wsi. aha nie mieszkam w waszej " WARSZAWIE "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weTmingo1
Ty powyżej siedzisz na swojej wsi, dobrze ci to po co się wypowiadasz ? Co się tam boli ? Idź na spacer do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojebane warszawiaki
a czy ja Napisalam że jestem ze wsi? chyba że każde inne miasto dla ciebie to wieś. phi TY POWYŻEJ czytaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzKlara
las to jedyne co ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzKlara
każde miasto prócz Warszawy to wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pojebane warszawiaki
Wsadz sobie w dupe tą warszawę ale najpierw może się ukrzyzuj za nia z podpisem "kazde miasto prócz warszawy to wieś" Debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze powiedziane
odbilo wam juz na punkcie tej WARSZAWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baya boy
stolica wiochy pt.polska.więc wieś wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dużo ludzi ze wsi tu przyjechało i teraz mamy jedną wielką wieś... ale nie jest tak tragicznie - Trochę rodowitych warszawiaków jeszcze jest np JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baya boy
to powiedz coś po warszawsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklan
lubię Warszawę ale przez sentyment, nie ma co się podniecać miastem o tak małym zagęszczeniu budynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha:-)
Dupa po piasku :-) ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkerka
mam niezły ubaw czytając te komentarze. każda anonimowa dyskusja w necie kończy sie wyzwiskami... przecież to forum mieszkaniowe. ze wsi czy nie. kogoś stać na segment to znaczy, że sobie radzi. a większość mieszkających poza wawą mieszka w lokalu za max 100tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze umow sie z nim
polewam z tego czlowieczka, ktory uwaza, ze z Kabat jest "daleko do centrum" :D metrem jedzie sie 20 min, nie stoisz w zadnych korkach, pociagi raczej sie nie spozniaja, bo nie ma takiej fizycznej mozliwosci, na pewno szybciej dojedziesz autobusem ze swojego Wawra, taaaaaak :D nie jestem warszawianka, ale mieszkam kilka lat w stolicy, uwielbiam to miasto i nigdy na nie nie narzekam, w przeciwienstwie do niektorych przyjezdnych, ktorzy psiocza "drogo tu", "wszedzie daleko" itd., itp., a i tak sie nie wyprowadzaja do siebie, dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezkaL
może z ciebie można sobie polać. sama sobie przeczysz - z jednej strony krytykujesz tych którzy mówią "wszędzie daleko" z drugiej strony naśmiewasz się z odległości do wawra. a co jeśli metro nawali? jak dojedziesz? a może pomyślisz o rodzinie z dzieciakiem którzy jeżdzą samochodem? też tak łatwo dojechać z Kabat? a poza tym kup na kabatach segment o powierzchni ponad 150m2 :p w przywoitej cenie. zastanów sie dwa razy zanim zaczniesz pisać głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_seba
warszawiacy zazwyczaj nie wchodzą w takie nic nie wnoszące dyskusje - wynajmują swoje mieszkania w centrum przyjezdym a oni finansują im duże, komfortowe mieszkania np. na wspomnianym wawrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraP
to można policzyć. ile za wynajem 3 pokoi w centrum 60m2? dajmy - 2300 - czynsz 500 = 1800 wkład własny do segmentu + rata 1800 i mieszkamy na 200 metrach które nijako same nam sie spłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefanos
to ile musi być tego wkładu własnego aby rata przy tak dużym mieszkaniu była na poziomie 1800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collinsPP
prestiż jest ważny, choćby dla własnego samopoczucia i samooceny ale z tego co wiem to wawer wśród warszawiaków ma dobrą opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikomashi
Polecam Wilanów, zresztą sama tam mieszkam. Cicho i spokojnie - to mi odpowiada. Do tego ładnie. :) Mogę polecić dewelopera: http://www.kwintet-wilanow.pl/ Życzę powodzenia w poszukiwaniach mieszkania! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sie na pomarańczowo
Mieszam na Pradze od urodzenia i za dopłatą bym na Wilanowie nie chciała mieszkać. Jest trochę dresów i pijaczków, ale cała masa jest ich też na Mokotowie, a w pysk można dostać wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Adrianna
tylko centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maccartur
sporo tanich mieszkań jest teraz na Białołęce (np. osiedle lewandów park) czy Woli. Wiem, że można tam kupić teraz mieszkania nawet poniżej 5 tys. za m2 więc jak na warszawskie warunki to bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Ewentualnie zamiast Białołęki Wilanów - ładniejszy, mega rodzinny i po właściwej stronie Wisły. Woli też w sumie nie polecam, bo nie jest ani szczególnie ładna ani bezpieczna, to już na lepiej zlokalizowanym i o wiele ładniejszym Żoliborzu można znaleźć mieszkania w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×