Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość latika999
A musi być koniecznie jedna z tych dzielnic/osiedli? Bo są tak daleko od siebie położone, że rozumiem, że w grę nie wchodzi krótszy dojazd do pracy. Mi osobiście bardzo podoba się Ursus, a dokładnie Gołąbki. Jest tam cicho, spokojnie, zielono, dominuje niska zabudowa, jest to osiedle bardzo rodzinne, przyjazne dla młodych małżeństw z dziećmi. Szczególnie podoba mi się nowopowstała inwestycja przy ul. Konopackiej - Neovillage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego nie Wola?
Dlaczego nie Wola? Przecież nie jest wcale zle z komunikacją i blisko do centrum, ja własnie myslę o Woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkuss
na Woli też budują fajne mieszkania, dojazd nie jest zły, okolice też w porządku, zależy też kto ma jaki budżet, na pewno taniej jest na obrzeżach Białołęka, Tarchomin (tam np. na osiedlu światowida czy zielonej dolinie można kupić mieszkania poniżej 6 tys za m2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszkia
na Woli jest fajna inwestycja na Sowińskiego - http://nasowinskiego.pl . mieszkania 2-3-4 pokojowe, niedaleko parku i blisko do centrum :). według mnie to jedna z lepszych dzielnic Warszawy jeśli chodzi o mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
polecam jeszcze coś innego: Żoliborz, mieszkam tam i jest pięknie, wszędzie blisko, spoko ludzie, dobre knajpy, jest gdzie pójść itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://nasowinskiego.pl na warszawskiej Woli 15-16.06 będą dni otwarte i wtedy będzie można zapoznać się z ofertą, obejrzeć mieszkania etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też zależy jaki się ma budżet, jak komuś bardzo zależy na mieszkaniu w "modnej" dzielnicy i woli się cisnąć w kawalerce jego sprawa, ja bym postawił na większą przestrzeń, większe mieszkanie i nie musi być koniecznie w centrum, lepiej białołęka gdzie np. na zielonej dolinie m2 kosztuje 5350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie Wilanów!
Zdecydowanie Wilanów, koleżanka mieszka na Ostoja Wilanów, i ja zamierzam się tam też przenieść z Ochoty. Bylam u niej ostatnio i super tam jest, a Fadesa to sprawdzony deweloper i można kupić u niego mieszkanie bez większych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_rysiek
ja też długo zastanawiałem się nad wyborem dzielnicy, w końcu zdecydowałem się na Pragę Południe. Przeważyła bliskość do miejsca pracy, ale także nowiutki blok, funkcjonalne mieszkanie i naprawdę solidne wykończenie. Kupiłem na rynku pierwotnym w bloku przy Ossowskiej od dewelopera Tryboń PPI. Słyszałem o tej firmie co nieco kiedy robili inwestycję na Serockiej, poczytałem też opinie na ich temat w necie, ale o mojej decyzji zaważyło ostatecznie obejrzenie mieszkania. Blok pierwsza klasa, taras, winda, na dole lokale użytkowe. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, przemyślane rozwiązania jeśli chodzi o układ. Cena za metr jak na Wawę bardzo adekwatna. Okolica może i nie ma zbyt pozytywnej sławy, ale jak już wspomniałem szukałem czegoś blisko pracy. Co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praga południe to nie północ całkiem fajna okolica jak dla mnie, sama chętnie kupila bym tam mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancin
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilanów, jak dla mnie odpada, tak na prawde tylko jeden autobus, po zatym znajomi kupili tam mieszkanie, pomieszakali miesiąc i juz garaż zalany :/masakra jakaś. Moja siostra kupila za to mieszkanie na Pradze południe, ale jeszcze tam nie mieszka, pewno wprowadzi sie po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może bliska Wola? Budują tam coś ciekawego i niedługo mają oddawać, z tego co wiem to będzie to wyższy standard, lokalizacja bardzo fajna, wszędzie blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażka
praga południe to świetna dzielnica na kupno mieszkania. całkiem cicho, spokojnie i przyjemnie. mieszkam od kilku lat na serockiej (wcześniej wynajmowałam też w tej dzielnicy), nowoczesny blok, spokojne osiedle, parking podziemny, żadnych burd, czy afer. poza tym dzielnica się rozbudowuje, nowe osiedla i apartamentowce, inwestycje m.in od Tryboń PPI właśnie. jeśli ktoś szuka z rynku wtórnego, to są biura nieruchomości, które mają sporo ofert z tej okolicy. ogólnie polecam, dodatkowym atutem jest dobry dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pradze południe budują fajne osiedle byłam ostatnio tam na dniach otwartych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszczałkaa
Jakie? i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praga to raczej średnia okolica, wystarczy jakiś korek na moście i powrót po pracy zajmie Ci dużo czasu. O wiele lepsze osiedle są na Woli, mieszkam na Sowińskiego, mam kawałek do parku Powstańców Warszawy więc w niedziele mogę wypocząć z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na osiedlu Lewandów Park kupiła bo teraz jest promocja i dwupokojowe mieszkanie niedrogo można kupić. Najlepiej na dzień otwarty się zapisać www.naszeosiedla.pl bo mało już mieszkań zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W weekend u jw construction są dni otwarte ma być 20 mieszkań 2pokojowych po 220 tys z okazji 20lecia istnienia, cena całkiem przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętny Kowalski patrzy teraz przede wszystkim na ceny, lokalizacja już nie jest taka ważna bo człowiek nie jest przywiązany do jednego miejsca pracy, na pewno dużą popularnością cieszy się Białołęka, właśnie ze względu na ceny, widziałem oferty po chyba około 5,4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskaaa
Tanie i naprawdę porządnie zrobione mieszkanie możesz kupić na Pradze Południowej. Teściowie niedawno kupili przy ulicy Osowskiej od dewelopera Tryboń PPI. Uczciwy, solidny, mieszkanie dostali w ustalonym terminie, wysoki standard. Cały blok jest bardzo nowoczesny i porządnie zrobiony. W dodatku bardzo przyjemna okolica, wszędzie blisko i ta część Pragi bardzo szybko się rozwija. Ma dobrą komunikacje z resztą miasta, powstają nowe budynki, biurowce, restauracje. Teściowie już od dawna czegoś szukali. najpierw na rynku wtórnym, ale jak się okazywało, że np. w większości oglądanych mieszkać do wymiany całkowicie instalacja elektryczna i hydrauliczna, to rezygnowali, bo jak bierzesz od kogoś mieszkanie to nigdy nie wiesz ile będziesz musiał kuć i rozbierać, żeby wszystko wymienić. Stwierdzili, że lepiej mieć swoje, od dewelopera i bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka kupiła ostatnio mieszkanie w Ostoi Wilanów, naprawde super. bylam u niej ostatnio na parapetówce i przyznam, ze sama sie zaczelam zastanawiac nad tym osiedlem. Tylko troche sie obawiam ze to daleko od centrum, ale zawsze jest cos za cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy daleko? najwazniejsze czy jest dobry dojazd, a tego co wiem jest tam troche autobusów, weic mozna latwo sie dostac do centrum. a osiedle jest spokojne i rodzinne, co jest duzym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula811
według mnie fajne inwestycje są w Międzylesiu przy ul. Motylkowej, poza tym w ogóle to bardzo fajne okolice, dobre połączenie z centrum a zarazem blisko do terenów zielonych, lasów... więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.ulicamotylkowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o tym osiedlu co kręcą ten program bitwa o dom? Wygląda ciekawie z zewnątrz, okolica wydaje się przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon30_xs
heh, to jest topic gdzie agenci nieruchomosci linki wklejaja czy jak ? :-) Bitwa o dom, bylem na tym osiedlu. Tam nawet wron nie ma, psy nie wiem czym szczekaja. kilometr do przystanku autobusowego, obok ktorego pasie sie krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×