Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muza30

Nieprzespana nocka - o co chodzi?

Polecane posty

Dziś była jakaś koszmarna nocka. Córka sie obudziła o 2 i zasnęła dopiero o 5 rano! Dlaczego? Jak to zdiagnozować? Ma 20 miesięcy - wiem jak sie zachowuje na ząbki i nie sądze żeby to było przez nie. Głodna też nie była bo kolacje jadła. Jak sie obudziła o 2 to Mąż poszedł do niej posiedzieć żeby zasnęła. Trwało to prawie godzine a Ona wciąz podnosiła głowe jak próbował wyjśc z pokoju. W końcu wziął ją do naszego łózka, ale mineła godzina a Ona raz u Męża a raz u mnie i nic ze spania. W końcu ja poszłam do jej pokoju, połozyłam sie z nią (Mąż już stracił cierpliwość) i po godzinie mi zasnęła. No ale wstawała, przytulała sie, kładła spowrotem i tak w kółko, pojekiwała troche, ale mało, więc wiem ze to nie ząbki, a jak nie to to CO???? Oczywście darujcie sobie głupie dowcipy bo jestem niewyspana i nie mam na nie ochoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tu diagozowac?kazdemu czasem zdarza sie nieprzespana noc jak sie bedzie powtarzac czesciej to mozna sie zastanowic nad przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może była wyspana, może spała sporo w dzień? a może i ząbki, u nas za każdym razem było inaczej, chociaż młody przeszedł ząbkowanie ładnie, ale w nocy potrafił sie na chwilę wybudzić moze coś przeżywa, może miała za dużo emocji w dzień? może się czegoś wystraszyła, są różne mozliwości nie zawsze dziecko musi spać wtedy kiedy niby powinno, my też czasem budzimy sie w nocy i zasnąć nie mozemy, tylko leżymy, a dziecko wymaga już większej wtedy uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnkfljngldnlj
Moja ma 3 lata i co kilka dni wstaje w nocy na 2-3 godziny. Trwa to od roku, może trochę dłużej i niestety do tej pory nie udało mi się zdiagnozować o co chodzi. Czasami twierdzi, że coś jej się śniło a czasami mówi poprostu, że nie jest śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień miała jak co dzień - nie miała dodatkowych wrażeń. Kiedys po basenie mi sie budziła - to rozumiem. Poprzednią noc przespała calutką - od 22 do pobudki (6:45). Eh.... no to zobaczymy jak bedzie spała dziś.... ale juz trace siłe, bo na dodatek sie pochorowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO: jnkfljngldnlj To Twoja córka przynajmniej CI powie dlaczego nie śpi, ale Moja jeszcze nie umie :( Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×