Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

jesli ksiazka juz sie to pojawiala... to i filmik z jego udzialem tez ujdzie ;) Drunvalo Melchizedek w akcji :):) http://www.youtube.com/watch?v=lesCA5slH-8 jaroslaw :) troche bardziej naukowe tlumaczenie.... roznych zwidow :) http://www.youtube.com/watch?v=gjXYrSUWhkg&feature=related a przeczytaj to :):) http://davidicke.pl/forum/od-pami-ci-wody-do-biologii-numerycznej-t7917.html i tak sobie mysle ze mozna np puscic szklance wody osmotycznej dana mp3 solfeggio harmonic i pijesz plynne krysztaly zaprogramowane na dana czestotliwosc :):) tak mysle ze z zapperem.... ustawic dana czestotliwosc na danego gada :) wlozyc elektrody na troche do wody... i masz zaprogramowana wode a woda wszedzie dojdzie.... do kazdej komoreczki ciala nooormalnie gienialne ;) ps a juz chcialem budowac taki wiekszy szkielet.... zeby moje lozko w sypialni obejmowalo :):) dobrze ze doczytales ;) bo jeszcze tego nie wzialem na ... tapete ;) pozdrawiam :) i spadam do... glodowania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jak tam jeżeli obejrzeliście do końca film o księdzu egzorcyście czy umiecie odróżnić dobro od zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiemy i umieliśmy - bez oglądania filmów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Próbowałem zrobic głodówke na wodzie Grandera:) Jak doszedłem do 1,5 litra musiałem przerwać bo tyle energii się wyzwala:) Szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Ja mam taka mala prosbe do osob wklejajacych linki do filmow lub podajac ksiazki. Moze przy okazji podac pare zdan od siebie co w tym filmie lub ksiazce nas zaciekawilo i co chcemy przekazac. Po prostu nie starczy czasu aby to wszystko obejrzec czy przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler Naukowcy od dawna badają czym są "odmienne stany świadomości". Najlepszymi do badań są jogini. Jak już zostanie wszystko zbadane pod kątem fizycznym, chemicznym, częstotliwości falowych itd., nigdy nie dowiedzą się co jest "sprawcą" tego stanu pod kątem woli człowieka by być w tym stanie. Chyba że jest urządzenie do pomiaru "woli jako siły sprawczej". Mnie osobiście cieszy to mając lat 15 (teraz mam 49) doświadczyłem czegoś co sprawiło że zainteresowałem się tematyką niefizyczności. Może gdybym został narkomanem osiągałbym podobne stany, ale nie jest celem życia wchodzić w stany halucynogenne, choć jak czasem sobie pomyślę jaki jest wpływ środków uzależniających, to kto wie... Podoba mi się stwierdzenie z tego filmiku: "Stan halucynogenny, taki jak podczas snu, jest tymczasowym odłączeniem się od fizycznego ciała.Śniący staje się rozplątaną inteligencją, przemierzającą wyższe realia. Uwalnia się on z okowów czasu i od standardowych praw fizyki." O wodzie też myślałem. To znaczy o wodzie Grandera. Tak podejrzewam że jest ona poddawana/przepuszczana przez różne łuki/spirale później ładowana jakąś energią/częstotliwością i wkładana czy to do pręta czy wisiorka, czy obręczy. Jak pisał DeeJay produkcja wody Grandera i wyborów to tajemnica :) Pewnie niedługo ktoś ją złamie i więcej ludzi będzie miała dostęp do wody z energią. DeeJay A na jakiej wodzie (butelkowana czy traktowana prętem) była twoja głodówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura moc Jeśli to pytanie do mnie to ci odpowiem że skoro jesteś "natura moc" to powinieneś wiedzieć lepiej ode mnie :):):) Zważywszy na to co oznacza słowo "natura" i "moc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe informacje do poczytania na temat wody. http://www.focus.pl/nauka/zobacz/publikacje/h2o-na-cale-zlo/ http://www.nantes.com.pl/?page_id=30 DeeJay Możesz coś więcej napisać o twojej kuracji wodą grandera? Jak długo ją pijesz, jakie efekty zauważyszłeś, których jesteś pewien. Ile kosztuje woda w butelce? Link gdzie kupijesz. Ciekawe czy ten zamiennik wody może być lepszy od grandera? Jakbyś kiedyś wypróbował to napisz jak zamienik sie sprawdził. Lepszy czy gorszy od grandera. Miałbyś porównanie. Grander ma tą przewagę, że możemy w domu sami robić wodę za pomoca urządzeń. http://www.nantes.pl/review/product/list/id/9/category/7/ A tutaj za i przeciw o cudownych produktach:) http://tnijurl.com/3ac2753a910e/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Oczywiście osmoza plus Grander:) Pytanie czy można złamać 30 lat badań:);-) Bermundo Używam pręta. Od kilku dni piję 2 szklanki dziennie. Woda ma ok 100 tys jednostek Bovisa więc to w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki, coś mi się obiło o uszy(oczy?),że znacie się na Citrosepcie. Kupiłam takowy, jakiś unowocześniony, ,,Organic"...chodzi mi o dawkowanie, a konkretnie -do ilu kropel mogę go zażywać dziennie. Na ulotce pisze o 15 kroplach dziennie. A ja chciałabym więcej... W starym citro można było i 50...A ten niby silniejszy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Czy ten pręt ma jest może namagnesowany? Sprawdź jeśli możesz jak przyłożysz do niego kawałek metalu czy go przyciągnie. Czy ten pręt można rozkręcić i zobaczyć tę wodę, czy woda w środku jest w szklanej rurce, wymiary, ile waży. Jakiej wody używasz np. przegotowanej, mineralnej, po osmozie? Sprawdzałeś może jak długo zachowuje woda swoje właściwości np.1 dzień, 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Zdanie ma być: Czy ten pręt jest namagnesowany? Aha Tym prętem wodę tylko mieszasz przez chwilę, czy zostawiasz może na dłuższy czas w tej wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja A jak jest w ulotce ? Jeszcze nie kupiłem tego nowego. W starej ulotce było zwiekszone dawkowanie więc może w tym też jest ? Też słyszałem, że silniejszy więc może lepiej nie przesadzać. Ważna systematyczność picia... Bermundo Pręt nie jest magnesem. Nie można go rozkręcić. Używam osmozy. Woda raz ożywona nie traci swoich właściwości. Mieszam ok 30 sekund a czasem zdarza mi się zostawić go w szklance na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay, dzięki za radę. W starej ulotce było zwiększone, a w nowej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam książkę R.Morrell o Hunie i spodobał mi się fragment mówiący o tym, że w naszej kulturze/cywilizacji uważa się, że "święta wiedza" nie jest ważna. Liczą się tylko fakty i osądzanie co dobre a co złe. Np. gdy uczą nas w szkole o geometrii pitagoryjskiej, to sam Pitagoras jest prawie całkowicie pomijany. Uczą nas że zrobił on coś dziwnego z trójkątami, a nic nie wiemy o świętych zasadach, według których żył i nauczał. Tylko nudne liczby... Ludzie "zachodu" (czyli my :) ) - z pewnością nie czujemy się centrum wszechświata, który jest olbrzymi. Niezliczone galaktyki, Układ Słoneczy to tylko mała ich cząstka a Ziemia - jedna z wielu planet tego układu. Dalej - ogromne kontynenty, państwa, miliardy ludzi... I gdzieś tam jedna osoba pośród wielu innych - porusza się w ogromnym i złożonym świecie nad którym nie ma zbyt wielkiej kontroli. Kiedy jakiejś osobie coś się przytrafia - zwykle nie ma to żadnego głębszego znaczenia. Nawet nasz Bóg (chrześcijański) jest od nas daleko - jest oddzielną, odrębną postacią, przebywającą w innym królestwie. Tymczasem kahuna albo szaman - znajduje sie w centrum magicznego wszechświata, w którym wszystko jest ze sobą połączone. On sam jest magią, połączoną z siłą przenikającą wszystko i stąd zdolną do rozwierania kosmosu za pomocą swej wiedzy i rozjaśniania go. Dla kahuny cała natura jest jego rodziną, a wszystko, co się dzieje w jego otoczeniu ma związek z nim samym. Bogowie zjawiają się w wielu różnych postaciach i wszystko jest oznaka Boga. Kahuna sam decyduje, których bogów manifestuje i kiedy. Wszystko jest znaczące. Już imiona niosa przesłanie. Sny są znakami. Każdy rodzaj pogody to jakiś sygnał. Jeśli kahuna o czymś pomyśli, a jakies zwierzę przetnie mu drogę, traktuje to jako wiadomość dla siebie... ps. wiekszość z powyższego to cytaty :) :) - trzeba szanować prawa autorskie, a ja nie stawiałam cudzysłowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps2. Streściłam z grubasza jeden rozdział - dla ciekawych całość: Rima A. Morrell "Święta moc Huny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Papaja, ja obialilem cala butelke tego organic, bralem po 15 kropli jak pisali. ten nowy jest taki delikatniejszy duzo bardziej, poprzedni byl straszny w smaku. Nie probowalem wiekszych dawek, jakis powod aby tak robic? jest jakas ksiazka na chomiku o citrosepcie, tam tak pisza? Odnosnie tego filtra na osmoze niby Grandera co kupilem to chyba jakas lipa. Jak czytam to co pisze DeeJay to mam wrazenie ze to zupelnie inny produkt.... moze kolega po prostu bedzie te wode ozywial i sprzedawal gdzies na bazarku :- ) ale wppadla mi taka mysl kiedys, bo skoro ta woda potrafi ozywiac inna to wystarczy ozywic krople w morzu i zaraz potem cale morze i wszystkie wody beda ozywione. w zasadzie biorac pod uwage zamkniety obieg wody na ziemi to juz powinienem miec w kranie Grandera. czy to nie jest logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deejay Teraz chyba wsyscy zaczniemy zamawiać u Ciebie 5l butelki na spróbę:) Może tak na Alledrogo wystawiac taniej niż oryginalne butelki grandera:) Jak możesz to podaj wymiary, wagę pręta. Przeprowadzałeś może test dla różnej wody i czy efekt jest taki sam? Jeśli nie robiłeś takiego testu to zrób proszę i napisz. Do tego pręta dostałeś instrukcję jak używać go? p1975 Dobry pomysł:) całe morza wody grandera. Dużej mocy musiałoby być urządzenie grandera, żeby zamienić całą wodę na świecie. Powiedzmy taki pręt ożywia 5l wody. ile prętów takich trzeba by mieć, żeby ożywić morze wody:) Przygotowanie samej wody np.5l zamiesznej prętem, nastepnie przelanie tej wody do 5l nieożywionej ( razem 10l ) nie otrzymamy 10l ożywionej wody. Otrzymamy rozcieńczoną wodę słabszej mocy. Sama woda nie ma mocy sprawczej do wytwwarzania "mocnej" wody. Moc wody nadaje "urządzenie'". Dlatego nalanie trochę wody grandera do morza nie zamieni jej w morza grandera. Mam nadzieję, że zrozumiałeś moją myśl. A może się mylę. Krótko mówiąc musi być nadajnik "urzadzenie - grander" i odbiornik woda. Fakt jest taki, że "urządzenie" zawiera wodę grandera. W "nadajniku" woda musi w jakiś sposób posiadać moc. Jaka może być ważność takiego urządzenia (lat)? Ciekawe czy woda sprzedawana w butelkach do picia grandera jest taka sama jak w "urządzeniach" (tej samej mocy)? A może, to tylko bajer z tym granderem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermundo Widzę, że próbujesz zanegować Grandera tak jak to robiłeś z osmozą ... ręce opadają ... Powiedz proszę po co tak robisz ? Twój pomysł z Allegro uważam za farsę :) Czemu sam tak nie zrobisz ? Woda niebieska Grandera a woda ożywiona prętem to zupełnie inne wody... Wgryź się w temat i zaskocz nas swoją wiedzą :) ;-) ...... Polecam Ci lekture ... GRANDER JOURNAL II Skąd wytrzasnąłeś teorię słabszej mocy wody ???? ;-) .... Myślisz, że tak poważna firma nie dałaby instrukcji ? Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale Twoje podejście działa mi na nerwy :) ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P1975, my dostaliśmy recepturę na miksturę p/grzybiczą i w niej jest 50 kropel citro, a po nowemu (organic) to wychodzi bardzo silna mikstura. Wiesz, aby nie przesadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monal Jak doczytam tą stronę o świętej geometrii której link wcześniej podawałem, biorę na tapetę tą książkę o której piszesz, a nie czytałem. Zapowiada się ciekawie :) Jak tam czytanie/praktykowanie Radża jogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura moc :):) razem z merkaba zescie sie chyba dobrali zeby zasmiecic watek jak te trolle na UT czy innych watkach pamietaj ze kija ma dwa konce ktorym mozesz oberwac ;) :D jak dla mnie to ty tu jestes szatanem aby mnie odwiesc od obranej przeze mnie drogi taaak jestem rownie nawiedzony jak ten ksiezulek w twojego filmiku bog ojciec syn bozy i duch swiety w jednej osobie.... co za bradnie...farmazony? kto w to uwierzy? ale... po przeczytaniu huny..... nizsze ja srednie i wyzsze ja :) no i jestem w domu ;) wszystko sie zgadza a ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.... to wiadomo kazda sroczka swoj ogonek chwali dlaczego jak ksiezulek mowil.... przykladanie dloni u niego w kosciele.... na glowy wierzacych ma byc gorsze od przylozenia dloni na glowy przez sri bhagawana czy przez jego "powiernikow" podczas deekshy .... cyt :Wybrany trener będzie medytował wraz z zebraną grupą, pozwalając Boskim energiom płynąć, przekazując uczestnikom potężną Dikszę, która przebudzi duchowe energie, czego rezultatem będzie przyspieszenie procesu przebudzenia. . dlaczego ty myslisz ze twoj bog jest lepszy od innych? czy inne religie sa gorsze od twojej? jak smiesz wysuwac takie wnioski? moze troche pokory... co? tutaj sa same dorosle i swiadome osoby to ze tobie to nie pasi o czym my tu piszemy... mozesz isc gdzie indziej uswiadamiac owieczki i siac slowo boze wysmiewaniem osiagniesz efekt odwrotny od zamierzonego hehe jeszcze o tym nie wiesz? ksiezulek tez.... wszystko inne wysmiewa moze tez troche wiecej otwartego umyslu...serca? to ze tobie weszlo w krew...jak cie rodzice od malego zaczeli prowadzac do kosciola... to git a jakby cie nie zaczeli prowadzac? bo tak wypada czy bedac w pelni swiadomo... nie zaczalbys sam szukac i dociekac? bo ja to wlasnie robie w pelni zaangazowany... serem duchem i umyslem... w pelni swiadomy u mnie nie masz najmniejszych szans jak obiore sciezke to nia podazam... az sie nie sparze hehe a powiedz mi ... co to sie stalo zes sie tu zablakal? przed wejsciem tu.... nie istaniales na watku huldy no chyba ze ...do maklera (ktore to pare razy mi smecilo o pokorze) to ty :):) jak sama nazwa.... luzne gatki clarkowcow.... watek dla bywalcow watku glownego o oczyszczaniu watroby ( nie zeby cie stad wywalal za zasmiecanie ;) :D nie jestem adminem hehe) a tu sie zgromadzilismy zeby i o innych tematach swobodnie porozmawiac... bo watek glowny...troszke by sie... zbyt ukoloryzowal tym co tu piszemy :):) szukaj uleglych owieczek chlonnych slow twych gdzie indziej kazdy wie swoje i na tym koncze... twoje dalsze posty zwiazane z religia bede ignorowal :) szczesc boze na droge ;) dee jay :) do ilu dni ujechales na tej glodowce? ja teraz staram sie pic mniej wody niz ostatnio... bardziej oszczedzam energie ;) juz juz mialem kupowac pret energetyczny... ale....hm...nowe lcd led sobiem sprawil wiec musi poczekac energetyzer :):) ale az jestem ciekaw jakby to bylo z tym cudem teraz jak ta skoncze... to kolejna juz bedzie z pretem.... bede mial porownanie jaroslaw :) wiesz... ten filmik ...sie natknalem...wrzucilem bo rzuca inne swiatlo... tak troche bardziej naukowe podejscie to tematu staraja sie chopaki wytlumaczyc co i jak i dlaczego i wole juz swiadomie....mysla wplywac na narzady wydzielanie hormonow...niz jak mona wspominala... nalogowcy ;) nasze cialo... mozg dlugo jeszcze bedzie zagwozdką ze juz o wszechswiecie to nie ma ani co wspominac mozemy jedynie starac sie co poniektore procesy tlumaczy...jakos... w miare swych skromnych mozliwosci zgadza sie :) sen....i w nim sny... sa takim oderwaniem...inna rzeczywistoscia rownie realna niz ta po przebudzeniu hm.... i teraz.... a moze to co swiadomie uznajemy za realna rzeczywistosc jest... "snem" ? taki... matrix ;) :) a podczas snu i snienia jestesmy w realnym swiecie? co do grandera... do wlasnie na stronce ewo... ten przeplywowy energetyzer ladnie pokazuje w przekroju jakie bajery na w sobie dodaj do tego "jakies" dodatkowe zakodowane odpowiednia czestotliwoscia informacje... i masz wode energetyzujaco-ozdrawiajaca tak czy tak predzej czy pozniej trza to kupic :):) bermundo :) a tak sobie ostatnio troche poczytalem o HHO to jest takie zrodlo energii... ile w niej drzemie mozliwosci... niby zwykla woda... a tak nie zbadana ciagle nas zaskakujaca woda grandera...4 sztuki 396 zl z przesylka zamiennik raczej nie bedzie lepszy... ja tu mowie o produktach ewo mam nadzieje ze bedzie rownie skuteczny...bo zamierzam kupic pret energetyczny ewo ... o 100 taniej wychodzi niz grandera pisali ze woda po potraktowaniu pretem grandera moze latami lezakowac bez zagrozenia rozwoju jakichkolwiek....bakterii... to tak ... dla robienia zapasow wody na wiele lat bo normalnie to wiadomo.... cos tam sie powoli rozwija ponoc wystarczy kilkanascie sekund...pomieszac w szklance i juz woda nabiera odpowiednich wlasciwosci papaja :):) oooooo organic hiehie widze ze ida z ogolnoswiatowym trendem ;) :):) od razu wyzsza cena i "wyzsza skutecznosci" ? hiehie jesli jest mniej gorzki to slabszy... i efekty mizerniejsze... zebys musiala dluzej zazywac i wiecej u nich kupowac normalna strategia ;) dobrze napisalas :):) niby silniejszy ja 3x po 30 dziennie bralem przez jakis miesiac tego starego razem z woda utleniona.... jakos mnie nie roznosilo i z nog nie zwalalo odhaczyc moge ;) kuracja zaliczone wole samorobke.... ocet jablkowy p1975 tu raczej nie ma gdybania ja sam przygotowujac moj ;) "magiczny" eliksir krysztalowy na wodzie strukturalnej po wlaniu lyzeczki czy dwoch na 5 litrowy baniak wody po 2 dniach czulem duza zmiane w smaku nabierala wlasciwosci eliksiru znajoma chemiczka ma troche wody z lourdes...i tez daje po kilka kropel na 5 l baniak i tez po 48h nabiera odpowiednich wlasciwosci woda niesie w sobie informacje...rozniesienie tej informacji wymaga czasu ja po 1 dniu nie czulem zmian, dopiero po dwoch wszystko zalezy od stosunku.... wody ozywionej do...ozywianej duzo by trzeba wlac :):) ale na malym przydomowym stawiku ::)): gdzies czytalem ze ktos taki zrobil i z zasyfionego bagniska zrobilo sie pelne zycia oczko wodne w naturalnym obiegu masz parowanie.... swego rodzaju destylacja... wiec te super wlasciwosci moga znikac zreszta... wszystko to hipotetycznie...bo to zbyt male ilosci...na te ogromne ilosci zasyfionej przez nowoczesnego czlowieka wody potrzebne jest :) przebudzenie ;) w kranie bez osmozy.... to wiesz :):) optycznie czysty sciek plynie :):) jesli na baseny stosuja ozywiacze grandera i ogranicza to ilosc chemii ladowanej do wody... to chyba o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura moc :) tam... do ksiedza i przykladania na glowy... do uswiadczenia mocy ducha swietego... mialo byc... ze to w kosciele jest lepsze niz od tego wysmiewanego np przy reiki czy dikszy jaroslaw co do piramid...bo mi umklo ;) troche mnie to ....intryguje... bo ten gosc co pisze przy piramidkach yantra... to i bioenergoterapeuci....rozdzkarze... i wahadelko... gdyby piramidy emitowaly szkodliwe dla ciala...organimu zywego... energie to by chyba odczuli... chyba ze to wszystko sciema fakt... miniatury piramidy cheopsa inaczej wygladaja niz te yantra zwykle ...cheopsa piramidki maja wlasciwosci konserwujace ;) ( bo i mumie sie ladnie trzymaja i owocki np sie nie psuja :):) )chyba w tym linku co wrzucilem...bylo to tlumaczone nadtlenkiem wodoru :) tworzy sie dodatkowa czasteczka tlenu i konserwuje ale jak juz taki spec...od energii nad czaszka ma piramidke i czuje energie lepiej wchodzi w stan kontemplacji.... no nima bata :) trzeba sie nad tym zastanowic i ..... podrążyć temat :) ps tak troche nawine... z innej strony moja dobra pani znajoma od...ezo :) kupila gdzies kiedys u kogos taki..... odpromiennik, co to zyly cieki wodne neutralizuje i brala pozniej 2 roznych ekspertow z wahadelkiem czy rozdzka... do sprawdzenia ciekow i zyl w domu (oczywiscie bez poinformowania ich o odpromienniku) i potwierdzilo sie ze w danym pomieszczeniu nie bylo.... nie czuli... zadnych zaklocen, gdzie w innych pomieszczeniach wskazywali zaklocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura moc :):) czyzbys byl religijnym rasista? nooo wiesz ;) wstydz sie ;) monopol na jednego jedynego i najlepszego.... to nie teraz teraz ludzie staraja sie byc swiadomi swoich wyborow :) noooo ;) odzyskuje moc :):) i dowciapny dowciap :D ciezko mi bylo do wczoraj na tej glodowce, a dzis juz duzo lepiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×