Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Jesteś mega sympatycznym facetem,twój uśmiech jest zabójczy :):)KOCHAM Azis KOCHAM BULGARIA,przyjadę w tym roku na urlop i będę szukać twojego koncertu :):) marinka1237 1 dzień temu krycha to ty dałas komenta ta yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(wstyd mi ale to nie takie zakochanie ,wiesz w facecie ,tylko w jego muzyce ,i tym co robi aleee uśmiech ma cudowny :) Ja już zbieram na dentystę ,bo aż wstyd :( Jedno do czego mnie zmotywował to zaczełam dbać o ciało(jeśli jeszcze w tym wieku coś się da zrobić :)) Jak zobaczyłam jego nogi,ciało toż się wkurzyłam że się tak zapuściłam i nóżki i inne ogolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty kurcze musisz być no wiesz taki trochę metrosexualny ,a dla mnie facet to nie musi być szczególnie piękny ,ale trochę zadbany i taki przytulas i muuuuuuuusi mieć poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że żartuje!! no co ty kryska ,az tak mnie on nie fascynuje,on wogóle mnie nie fascynuje,ale muzyka!!! oj nie powiem,bo mi sie podoba:)alalalajlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ,bo mi właśnie o muzkę chodzi ale też i skupany mnie babę zapędził do zadbania o siebie :)Solarka u mnie od czasu do czasu wchodzi w grę ,ale rzadko :( Mnie AZIS rozbroił w tym BIG BROTHERZE taki normalny cieplutki facet w zwykłych,gaciach ,skarpetkach czyli nie jest źle i jest godny uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×