Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Gość o ja cię
czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmmmmmmmmmmm kto nie mógł sie zdecydować na poważny związek małżeński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cię
:) jak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cię
ja też idę na lulańko. Dobranoc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysienko przepraszam!! tyle sie naczekałas,bidulko ty moja ,nie mogłem rozmawiac bo byłem u znajomych,tylko na chwilke sie podkradłem do kompa:) mam nadzieje ze jutro pogadamy chwilkę,bo mam zaproszenie na obiad do znajomych.ale napewno wieczorem bede wiec jesli bedziesz miała ochotę to.... wiesz co to głupie ale ja tez wpadłem o uszy!! ❤️ przepraszam!! wybaczysz????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość jest ponad nami
i nie uciekniesz, przed tak wspaniałym uczuciem do drugiej osoby.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość jest ponad nami
Jak kocha to i wybaczy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam :) PUDZIESZKU a co mam wybaczyć ?????:)No wiesz co ?:) Nie miałam co robić to czekałam (a i inni też czekali :) i tak mi humor poprawiali nawet pomarańcz :)ze mną :) Ale się doczekałam :)potem już poległam :D Idę szukać mojego telefonu czerwoniastego -najulubieńszy mój :) O 9 miałam -pobudkę :)Moja córka z chłopakiem mi wpadli !!!!!!! Od wczotaj dzwonili i nic :)To zobaczyli czy żyję :)Dostałam taki ochrzan że nie wiem i pojechali do siebie ale będą po południu :)SZybko muszę się wziąć za robotę -no to jest nie normalne żebym ja jeszcze w domu musiała pracować !!!!!!! Jutro trochę się w pracy wkurzę :( Chociaż ja wiem nie narzekam ,zacznę robić część z wyprzedzeniem muszę wskoczyć w ten rytm :) Jak telefonu nie będzie w samochodzie to nie wiem ?:) Idę już ,wypiłam kawkę ale idę po jeszcze jedną ,rozbudzić się nie mogę :) A tobie dobrze śpiochu ty jeden :) Śpij ,wyśpij się :) Lubię Cię :) Was też,najpomarańczowsi z najpomarańczowszych :D 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×