Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

kryska ale ja lubie z tobą pisac:) tez mam jakies dziwne zajawki:) nie jest mi obojętne czy ty tutaj będziesz czy nie!rozumiesz dlatego ja decyzji nie podejmę krysiu:)a do twojej sie dostosuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cię
:) szczebiotają do siebie dwa płonące serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi też nie jest obojętne a pisać bardzo z tobą lubię :) Wiesz co może mi to wszystko przejdzie ,spróbuję nabrać dystansu ,myślę że mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie to wszystko ,ale spróbuję i będe pisać bo lubię ,najwyżej Cię nie będzie O.K ? Obiecuję że zejdę na ziemię ,co tam to tylko internet :) I tak sobie będę to tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak nigdy nie natrafiłam na tego MICHEL TIELO czy jak mu tam ,to dzisiaj w necie i TV dwa razy śpiewał i z kim się mi skojarzył łobuzie :) No wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie wykluczone baaaaaaaardzo chciałabym zobaczyć go na żywo :) Zobaczymy :) A prawko się robi ?????:) Jak ja bym miła drugi raz zdawać to bym naprawdę nie zdała ze mnie taki kierowca że szkoda gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go muszę zobaczyć na żywo !!!!!!!!!!!:D:D:D Tak poważnie to ,nawet szukam gdzieś gdzie będzie koncertował ,na razie odpisał mi jakiś fan po bułgarsku ,nic nie rozumiem ale coś o trasie koncertowej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty weź mnie nie denerwuj "kobieta za kierownicą " tak faceci to są dopiero ,każdy mój samochód został poświęcony .Wjechaniem w tył ,przez kogo a no przez faceta :(Ostatnio w grudniu -wszyscy się zagapili :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×