Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Tak bardzo 😘 No ja stąd pójdę czy nie :D:D:D Ale tu jest tak fajnie :)Może ktoś mnie przyjmie do pracy na kafe :D:D:D:D Bardzo miła praca :D:D:D Na początek może być 2,5 tys ewentualnie :D:D:D Mam dobry humor ,wybaczcie te głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu ale mnie boli głowa!!! kurcze ale sie posmiałem RANO jak poczytałem wczorajsze wasze posty heh:) dobrze ze nie musiałas czekac sama krysiu:)👄 popracuj trochę ,zebys sie znowu papierami nie zawaliła!:D a co z telefonem???znalazłas??? wieczorem napewno sie odezwe,teraz do znajomych na obiad ide:) krysienko trzymaj sie kochana:) tez cie bardzo lubię ,a nawet bardziej niz bardzo:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa boli ?::( A chodź to Ci jeszcze lańsko dam na tyłek ,dla wyrównania :D:D:D:D Kawę już robiłam rano ,twoją też wypiłam bo spałeś śpiochu :) Teraz lecę do sklepu bo mam gości i baaaardzo się cieszę przejdę na inne myślenie ,a w domu 0 nullll,nic :) Telefon ,mam !!!!Mój naulubieńszy czerwony -telefonik :) Kuźwa tyle nieodebranych połączeń aż wstyd :( Smacznego obiadku :) Lecę pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po obiedzie,uciekłem szybciej bo trzeba przecież odpocząc:)jutro do pracy:(ale tylko 4 dni i mam 18 dni urlopu hahah:) krysienko baw sie dobrze,kochana:)i niczym sie nie stresuj!!rozumiesz:)?? masz mi sie usmiechac!!bo jak nie to wiesz......lansko!! a i pamietaj z ja cie uwielbiam❤️ pa słonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,było bardzo fajnie tego mi trzeb było :)LUDZI bliskich ludzi :) Wszyscy poszli bo jutro do pracy :( Wypiłam koniaczek z przyszłym "chyba "?zięciem i z mężem koleżanki ,reszta patrzyła booooooo .....robili za kierowcę :p Fajnie że ktoś się o mnie martwi :) Oczywiście nie obyło się bez focha :(wiadomo :) Jakbym jutro miała wolne to bym się chyba upiła .Ech co tam słychać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne i nie o było się bez komentarzy:) .Kuźwa ten chłopak od mojej córy ,odpalił komputer a ja mam AZISA na tapecie ,było tylko łłłłłłłaaaaałłłłłl o lala ,WSZYSCY pokaż ,pokaż :):)A moja córka no jasne CAŁA MAMA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że ,chłopak córki powiedział "nie no zły kurcze on nie jest ,"można się przyzwyczaić jak się posłucha z 10 razy ,muzyka ok ma odwagę " no i może być już moim zięciem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty !!!koniaczku!!! co tak słabo hmm.. ja wczoraj uhuhu....sie napiłem troszkę... dzis kac męczył:(ale juz ok a co to za fochy na imprezie???co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja tez pusciłem ludziom na imprezie asisa wczoraj:(.........................................................................................................................................................reakcja-pytali sie czy nie potrzebuję czasem z kims porozmawiac,czy nie mam temperatury,i mieli wyrzuty sumienia ze mnie zaniedbują heh:(,stwierdzili ze jak słucham takiego czegos to musi byc ze mną cos nie tak!!:( no własnie a co ten DUCH ci wczoraj za muzykę puszczał smutną jakąs!! oj oj duchu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jutro do pracy :( A nie ma co gadać ,ja już jestem głupia całkiem głupia .Dobrze że wszyscy powiedzieli że mam miec to w d..ie no i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma co gadać ,ja już jestem głupia całkiem głupia .Dobrze że wszyscy powiedzieli że mam miec to w d..ie no i dobrze ?????????????????co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha no coś ty oszalał :D:D:D Wiem jego można kochać albo nie nawidziećale co by nie powiedziec to skubany jest dobry w tym co robi :) "Zięć " mnie się boi aaaaaaa jaaaaaaaaak :D:D Mówię "co Ci się nie podoba co ?!"a on no dobra już dobra ,może być (jak ty )cośty to wyluzowany chłopak ,można się pośmiać ,fochów nie robi -jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak wewnętrznie mnie telepie ,chyba te nerwy dziś puściły :) Co tam uśmiałeś się z tego czekania ,hm ja wiem :) Sama nie wiem co mam robić ,to wszystko jest trochę nie teges :( Wolałabym żebyś mi powiedział żebym tu nie przychodziła ,bo uwierz może było by mi lżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×