Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nozyczkix

założenie własnego biznesu

Polecane posty

Witam. Jestem studentką i chciałabym założyć własny biznes. Jak i gdzie mogę się starać o dotacje do założenia własnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicler
Jeśli zarejstrujesz się w biurze pracy jako osoba bezrobotna to możesz. starać się o pieniażki na załozenie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko mówiąc
w PUPie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Rojek
Studentka nie może zarejestrować się w Urzędzie Pracy jako bezrobotna, zatem i dotacji na założenie działalności stamtąd nie dostanie. Jeżeli mieszkasz na wsi, to Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji oraz PARP, jeżeli w mieście, to tylko PARP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roberta rojka
czy jeśli mieszkam na wsi ale nie mam gospodarstwa rolnego też mogę sie tam pofatygować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Rojek
Możesz. Jeśli ktoś mieszka w mieście a zamierza otworzyć na wsi biznes (nie w każdej branży co prawda), to też może skorzystać z dotacji przyznawanej przez ARMiR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na wsi, a biznes zamierzam otworzyć w mieście. A czy można starać się o jakieś dotacje z UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Rojek
Zależy co to za biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwykle perspektywiczny. Nie chcę zdradzać jaki, bo w Polsce nie ma czegoś takiego. Powiem tylko tyle, że w branży kulinarnej/gastronomicznej i że na pewno to nie następna budka z kebabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×