Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

moze i biedna, bez kasy, moze i gowniara ale skad wiesz, ze sprzadala dziecko? Masz jakies dowody, podejrzenia czy po prostu na jej niekorzysc dziala to, ze jest biedna i gowniara? Bo jesli tak to 70% matek z kafe musialoby sprzedac swoje dzieci:P Gdyz tu wiekszosc ma dzieciaki w wieku 20 lat i nie ma kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
A co z religią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie halo
A ty wielmozna damo masz wogole dziecko,ze tak sie wielce wypowiadasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2010
A Oni mieszkaja sami czy z którymis rodzicami ?? bo moglo byc tak ze ten ojciec byl w pracy a np . ta madzia plakala i ja wkurzyło uderzyła ją nie fortunnie i dziecko zmarlo ,wiec wymyslila ze niby jej dziecko ukradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolotatatomoto
a to napastnik cos do niej mowil??przeciez ponoc nawet krokow nie slyszala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Na co religia jej nie pozwala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielmożna damo jestes zdrowo p
oni należą do jakiejs sekty, sami mieszkają pisali że wynajmują mieszkanie w trójkącie bermudzkim, kiepskie ale nie mają kasy, on od niedawna pracuje, ona szuka pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
No właśnie. Co chwile jest zmiana zeznań. Raz nic nie słyszała, raz coś do niej krzyczał. Na prawdę to wielkie mącenie i nic z tego nie wiadomo wiec nie ma co się dziwić ze można uważać że sprawa jest podejrzana. Być moze tak tym steruje prokuratura i zamęt jest wprowadzany celowo. Tego nie wiadomo, ale faktem jest jednak to ze czytając wszystkie informacje jakie do nas docierają możemy wysnuć opinię ze matka jest dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie halo
I co,dalej bedziecie twierdzic,ze rodzice nie sa w to zamieszani?!jeszcze jakas sekta,no pieknie!moze zlozyla dziecko w jakiejs "ofierze"czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie krzyczal:O Obejrzycie konferencje dzisiejsza, matka wszystko powiedziala. A wczesniej media bzdury wypisywaly szukajac sensacji, nawte slowa Rutkowskiego o biologicznym ojcu napisali tak by zrozumiec dwuznacznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljiyui67
a niech sobie chwala rodziców i uzalają się dajcie spokój,jak wyjdzie na jaw ze cos mieli na sumieniu to bedziecie sypac kurawmi na nich.Nie osądzam ich i nie twierdzę ze napewno cos małej zrobili ale trzeba brac kazdą mozliwosc pod uwagę.jaka macie pewnosc ze są niewinni?Ludzi snuja rózne domysły i mają do tego prawo,internet jest dla wszystkich a forum po to zeby wyrazac swoje opinie.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart198724
Witam Chciałabym zwrocic się o pomoc dla mojego synka. Robert w maju 2008 r. uległ wypadkowi i w skutek zatrzymania krążenia doszło do niedotlenienia mózgu. Po trudniej walce o jego życie, stan jego uległ znacznej poprawie i teraz dzieki rehabilitacji ma szanse na samodzielne życie. Bardzo prosze o udostepnianie, dolaczanie i wysylanie do innych wydarzenia na facebooku. Za każdą pomoc serdecznie dziekujemy. www.facebook.com/events/244592148948829/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiia
I CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam w okolicach Sosnowca
Przestańcie wreszcie oskarżać rodziców Madzi!!! Macie jakieś dowody, że tak jesteście pewni ich winy i już wiecie jaki był powód tego porwania??? Zamiast rzucać oszczerstwa, lepiej pomóżcie szukać tego dziecka. Można rozlepiać plakaty ze zdjęciem Madzi, można zwracać uwagę na takie malutkie dzieci w swoim otoczeniu- może u sąsiadów nagle płacze małe dziecko, a nigdy wcześniej nie płakało- może to być Madzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiia
NO I O CO NIBY CHODZI Z TYM ZDJECIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielmożna damo jestes zdrowo p
http://www.tebah.boo.pl/ Wspólnot jest wiele. Rodzina jest wspólnotą, zgromadzenie zakonne to wspólnota, Kościół jest wspólnotą! Grupa ludzi, którzy spotykają się ze sobą, by się modlić, tworzą wspólnotę. "Gdzie dwóch, lub trzech gromadzi się w Imię Moje, tam Ja jestem pośród nich" (...). Ludzie modlący się do Jezusa, jednym sercem, Jego mocą, są wspólnotą! Tebah to wspólnota ludzi, którzy do swojej ludzkiej codzienności zapraszają Jezusa, to ludzie którzy szukają prawdziwego szczęścia, właściwej drogi. Tebah- z hebrajskiego tłumaczone jako arka, stanowiła miejsce schronienia dla Noego i jego rodziny oraz całego zgromadzenia stworzeń lądowych w czasie potopu. Spotykamy się co sobotę o 18 w Domu Misyjnym Św. Józefa w Czeladzi, ul. Legionów 2 Dla chętnych: spotkania odbywają się również w czwartki o 18. Są one poświęcone w większym stopniu rozwazaniu Słowa Bożego. Naszym pasterzem jest o.Honorat CMM Posługa w naszej wspólnocie dzieli się na różne diakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna wejsc na profile
rodzicow na NK? byl ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh aj dzisiaj juz
heheh aj dzisiaj juz wylkeciałam na klatce w szlafroku bo małe dziecko płakało a wiem ze nowy blok dzieci nie ma tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test tak ciezko
tak sa tam zdjecia na profilu tego bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zastanawia
co robi ten ojciec.. na facebooku ma przyjete zaproszenia od mnostwa osob, co chwila, zeby przyjac trzeba fizycznie byc w internecie.. jak by to moje dziecko bylo to bym chyba w dupie miala facebook................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
A ten jasnowidz im pomoże??? Chyba ktoś taki im zaproponował pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test tak ciezko
ta jego zona tez ma foty na nk nawet sa ze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.09ukl
ta cala rodzina tej zaginionej Madzi to patologia jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
19:50 [zgłoś do usunięcia] mnie zastanawia co robi ten ojciec.. na facebooku ma przyjete zaproszenia od mnostwa osob, co chwila, zeby przyjac trzeba fizycznie byc w internecie.. jak by to moje dziecko bylo to bym chyba w dupie miala facebook................ a pomyslalas moze kurwa mac, ze im wiecej znajomych on na fejsie uzbiera tym wiecej osob bedzie trabilo o tym na CALYM SWIECIE TEPA STRZALO? JA MIESZKAM W NIEMCZECH I PRZEZ TO ZE MOGE WEJS NA JEGO PROFIL MOGE DZIELIC INFORMACJE W NIEMCZECH KURWA ZANIM COS NAPISZECIE TO POMYSLCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomoże im
bo oni nie mają czasu do niego jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomoże im
zeby sie dzielic nie musisz miec go w znajomych ja mam fotke udostepniona zjego proilu bez mania go w znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×