Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość papappapapa
a no i jak dla mnie Acta tez moze byc ogolnie mam to gdzies!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej najmądrzejszej
możesz sobie nei wierzyć, ale nie masz prawa, żadnego prawa, pisać takie oskarżenia, rozumiesz??? jesteś tylko głupią internautką, któa pojęcia nie ma o sprawie i nie ma narazie pojęcia o tym, jak się czuje i zachowuje matka , gdy zabierze jej sie dziecko. Mam nadzieję że to poczujesz i zweryfikujesz swoje poglądy, a my gremialnie ocenimy czy przeżywałaś dobrze, średnio czy do dupy. Nie zapomnij wtedy wejść na kaffe i poczytać co ludzie o tobie mówią i jak komentują twoją tragedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze, to na pewno
są na jakichś psychotropach, co by się jako-tako trzymali. Po drugie, oni żyją wciąż na dzieją, że Madzia się odnajdzie i to im nie pozwala położyć się pod kołdrę i ryczeć! Jak widać, współpracują i z policją i z Rutkowskim! Przestańcie więc tych ludzi ciągle obrażać i wymyślać niestworzone rzeczy! Ja im naprawdę bardzo, ale to bardzo współczuję i sama wciąż jeszcze wierzę, że jednak Madzia się odnajdzie, że gdzieś, ktoś da znać gdzie ona jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipphipp
pamietajcie ze matka Madzi jest pewnie na silnych lekach uspokajajacych, dlatego moze nam sie wydawac ze mowi jakos tak bez emocji. Moja córcia urodzila sie tego samego dnia co Madzia, boze nie moge przestac o niej myslec. Moze to glupie,ale jak jestem na spacerku z wozkiem to ogladam sie za siebie. i wybieram teraz trasy bardzo uczeszczane przez ludzi, wczesniej chodzilam na spacerki do pobliskiego lasu, bo denerwowalo mnie spacerowanie miedzy blokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapapa
Jak juz napisalam kazdy ma prawo do swojego zdania!!! I to nie tylko moje zdanie !!!! I pszta co chceta na mnie to wrazenia nie robi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne babsztyle
to idź i pierdolnij się w łeb o twardą ścianę, jak Ci wrazeń brakuje. I pamiętaj, ja Ci zyczę takiej samej tragedii i wtedy też będę miała prawo do własnego zdania i wyrażania go na TWÓJ temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapapa
Nadal nie robisz na mnie wrazenia za tepa jestes!Chyba po OHP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne babsztyle
ja nie mam potrzeby robić na Tobie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne babsztyle
życie zrobi na Tobie wrazenie. Daję Ci słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnoscSlowa
Pamietam historie pewniej mlodej matki ktorej dzieci zginely w podobny sposob.Chodzilo o porywacza pochodzenia Afrykanskiego mianowicie mial on wskoczyc do auta matki ktora akurat czekala na zmiane swiatel. Pozniej kazal wysiasc matce i odjechal.Calym miasteczkiem wstrzasnelo.Szukano tych chlopcow,apele rodzicow w tv,przezszukiwanie wszystkich akwenow,lasow,lak....Matka zrospaczona wolala o pomoc..po kilku miesiacach skierowano podejrzenia na matke zaczeto weszyc,przesluchiwac..gdzies tam po drodze zamotala swoje wczesniejsze zeznania,,utopila razem z autem 2 malych chlopcow w pobliskim jeziorze..ktore wczesniej tez sprawdzali,jednak auto bylo znacznie dalej na dnie..ludzie jej wspolczuli wysylali kartki z calego swiata laczac sie w bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli gdzies w innej rodzinie
Moze zmarlo komus dziecko .... Moze ten ktoś porwał madzie i dla niepoznaki wyjadą z nią teraz gdzieś w świat.... Moze tamto dziecko gdzieś ukryli pozbyli sie zwłok ... Nikt nie pozna ze to nie to samo dziecko i madzie już nikt nigdy nie odnajdzie ... Maja legalny paszport ubiora inaczej i po dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
i co,myslisz,ze kazdy przypadek jest taki??? histeria, wolanie o pomoc, darcie ryjem i co? i jedno wielkie go wno!!!! matka sama zabila dzieci i mysliscie,ze kazdy przypadek jest taki, ohydne babsztyle!!! wstydzcie sie! nawet jesli tak sadzicie, to zachowajcie to dla siebie! chcialabym zeby was podali do sadu,jak juz wczesniej pisalam, za oskarzenia, ktore sa bezpodstawne!!!! rozumiecie? nie ma na to dowodow, wiec zamknac japy i zajmijcie sie swoimi bachorami w koncu,zamiast ujadac jak zmije pieprzone!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne babsztyle
ja sama się zastanawiam, czy istnieje możliwość podania do sądu tych, którzy tak bezkarnie miotają oskarżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnoscSlowa
Tak podajcie do sadu polowe Polakow.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolnoscSlowa
i podalam tylko przyklad,ze takie rzeczy tez sie zadrzaja w wzorowych rodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaMordercow
Mi ta matka tez jakas podejrzana sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtak
durnie. mała sięna bank odnajdzie, cała zdrowa. Znudzi się wariatowi lub wariatce dzieciak, podrzuci w jakieś ruchliwe miejsce i będzie ok. Wy wierzycie w durnowate spiski itp. W tych czasach bogaci ludzie to sobie rodzą dzieci na zamówienie- z surogatek - a nie biorą byle dzieciaka z wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDlaMordercow
ojtak dokladnie kupuja nie krada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtak
zwłaszcza, ze chętnych na sprzedaż nie brak... i klinik gdzie wszczepią zarodek też nie. Dajcie spokój, porwał jakiś czub i pewnie sam ma teraz rebus- jak tu oddać i zostać niezauważonym.. na szczęście wziął z kocykiem- żeby nie było dziecku zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
pewnie,ze istnieje taka mozliwosc i na miejscu rodzicow bym to zrobila! tyle,ze maja na glowie co innego niz uzeranie sie z debilami. kuźwa jeszcze odskzodowanie byscie im jelopy placili!!! polowa Polski trzyma dla siebie takie oszczerstwa!!!!! poki sprawa swieza i w toku, nikt o zdrowych zmyslach nie opowiada takich rzeczy, na portalach,gdzie pol swiata to czyta. jestescie popieprzeni, nie macie zadnych uczuc, zero wspolczucia, tylko spekulacje, pierd olenie 3 po 3. jak beda dowody wtedy sie wypowiadac, a jak ich nie ma, to zamknac geby i zajac sie SWOIM nudnym zyciem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze oj tak ma
rację, bogaci ludzie nie chca byle jakiego dziecka nie wiadomego pochodzenia z niewiadomo jakiggo środowiska, wole kupic sobiew na zamowienie dziecko odpoweidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że każdy jest inny
ale oboje rodzice są jakby poza tym dramatem ... przynajmniej tak sie zachowują , piszecie że ludzie różnie reagują na różne sytuacje, ale tutaj oboje rodzice ? Ja osobiście bym oszalała, moja 3 latka weszła ze mną do smyka w dużej galerii handlowej i to była sekunda jak wyszła bo przy wejściu była ustawiona duża budowla z klocków - wiec chciciała sobie popatrzec , jak sie odwróciłam i jej nie zobaczyłam to przysięgam miałam czarno przed oczami , wołałam , biegałam , oczywiście płacz i dopiero pani wchodząca do sklepu podbiegła i powiedziała ze mała dziewczynka stoi przed wejściem . Uczucie jak wybiegłam , zobaczyłam że to ona i ją objełam - nie doopisania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtak
rodzice zachowują się normalnie- mają wsparcie w sobie, są w ogromnym szoku, mają opiekę psychologów, policji, Rutkowskiego.. Czują się dość bezpiecznie, wierzą, że się odnajdzie. Służby celne w stanie gotowości.. Ludzie też chcą pomagać. Mała sie odnajdzie i tyle. I nie straszcie ludzi, barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że tak
każda matka by dostała histerii , płakała, przeżywała a nie była zimna jak głaz, nawet leki by nie powstyrzymały matki przed płaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że tak
i do tego mówi o dziecku w czasie przeszłym jakby wiedziała była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
haha a ty skad wiesz,ze leki nie powstrzymuja darcia ryjem? skad to kur wa wiesz?! lekarzem ejstes? robisz badania na ten temat? skad ta wasza pewnosc, skad wiecie jakbyscie sie zachowali! skad wiecie co czuja,jak sie zachowuja, poza kamerami? jasnowidzami jestescie? pozjadaliscie wszystkie rozumy? co wy gadacie, wstyd mi za takich polaczkow. wstyd!!! wszystko wiedzacy... smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że każdy jest inny
nie koniecznie musza być to bardzo bogaci ludzie ( ci co ewentualnie zlecili porwanie ) , bo jest mnóstwo par z klasy średniej lub nizszej które nie moga mieć dzieci , wynajęcie surogatki , utrzymanie jej podczas ciaży i jeszcze zapłata za "poświęcenie" to jest dużo kasy , a kradziez dziecka w zapyziałej i łapczywej na kasę polsce to pewnie pikuś . Nie zdziwiłabym się gdyby porywacz dostał śmiesznie małą sumę za te dziecko . Tylko nie nikt nie wziął pod uwagę , że porywając dziecko ludziom nie zamożnym , poszukiwania będa rozkręcone na taką skalę , gdzie zostanie wyznaczona wysoka nagroda , i zaaganzzuje sie np. Rutkowski . Oczywiscie to w przypadku gdy faktycznie doszło do porwania . Mi osobiscie nie spodobał się wpis ojca dziecka na FB . Jedna z komentujących zapytała dlaczego nie udzadza sie do jasnowidza ( tego jakiegoś sławnego ) , a ojciec odpowiedział ze nie będzie dymał na pomorze , bo on ma tutaj co robić ... Kurwa rozumiem że ma co robić , ale ja bym się każdej mozliowści chwytałą i na te pomorze to bym dymała w pierwszej dobie , chociażbym miała na piechotę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dary losu56
dokladnie tak.siedzenie i czekanie nic nie pomoze .powinni jecac do jasnowidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że tak
sama brałam leki uspokajajaće po stracie dziecka, faszerpowali mnie czym soę dało , a mi to rowny rok dzien w dzien wyłam i ryczałam do utratu ptzytomnosci, dlatego dziwi mnie ze oni mowia i funkjconuja normalnie bardzo dziwi , bo mnie nie powstrzymywaly nawet zastrzyki uspokajajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz sama nie wiem co o tym
myslec .Winy tych rodzicow nie bralam pod uwage ,aczkolwiek na skrzyzowane rece i nogi zwrocilam uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×