Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość ????.........
nie ogladałam konferencji w tv, rano chyba na wp pisali własnie o biologicznym ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
do: oni sa wszyscy tacy sami te Na początku konferencji detektyw Rutkowski podziękował wszystkim, którzy udzielili wsparcia rodzinie porwanego dziecka. - Interesuje nas wyłącznie wątek kryminalny, nie społeczny. Jakiekolwiek spekulacje, że dziecko mógł porwać biologiczny ojciec, są bzdurą powiedział Krzysztof Rutkowski kurwa jak ktoś tak pisze to chyba logiczne, że ludzi zastanawia czy jest dwóch ojców baranie debliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa wszyscy tacy sami te
kurwa poplakalam sie ogladajac to i tak was nienawidze kiedy was czytam....jacy jeszescie obrzydliwymi potworami bez sensa ktorzy ciesza sie z ludzkiej tragedii normalnie masakra. nie moge zauwazyc zadnego podejrzanego zachowania u tych ludzi, ani u matki ani u ojca ani u babci..jestescie zak obrzydwliwi ze sie rzygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
jeśli to nieprawda to po prostu jest to bardzo niefortunna wypowiedz detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE ZAJMIJCIE SIE
SWOIMI SPRAWAMI A NIE ROBICIE SENSACJE:o:o ZALLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam w okolicach Sosnowca
Są ludzie, którzy na prawdę chcą pomóc w tej sprawie. Rodzice Madzi udostępniają plakaty ze zdjęciami małej, dla tych którzy mogą i chcą je skopiować i porozklejać w bardzo uczęsczanych miejscach. Faktycznie jest sporo tych plakatów, nawet w miejscowościach oddalonych o kilkanaście, kilkadziesiąt kilometrów od Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa wszyscy tacy sami te
to ten bartek TY KRETYNIE JESZCZE RAZ OBEJRZYJ KONFERENCJE ANIE WYRYWAJ JEDNEGO ZDANIA Z NAPISANEGO TEKSTU DO KURWY NEDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOSZ KURWA CO ZA IDIOCI PO TEJ PLANECIE CHODZA!!!!!!!! - Interesuje nas wyłącznie wątek kryminalny, nie społeczny. Jakiekolwiek spekulacje, że dziecko mógł porwać biologiczny ojciec, są bzdurą powiedział Krzysztof Rutkowski TAK I DALEJ TLUMACZY NA TYM WIDEO Z KONFERENCJI ZE TO NIE PRAWDA ZE BARTEK NIE JEST NIOLOGICZNYM OJCEM! KURWA PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ POMYSL A POTEM PIERDOL OD RZECZY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Nikogo nie cieszy ten dramat, a Ty tak nie przeżywaj bo wylewu dostaniesz i będziesz nastepną sensacją. Dziecka jest mi żal strasznie, rodziców mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa wszyscy tacy sami te
TAK I DALEJ TLUMACZY NA TYM WIDEO Z KONFERENCJI ZE TO NIE PRAWDA ZE BARTEK NIE JEST BIOLOGICZNYM OJCEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie a ty lepiej idź już rzygać i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE ZAJMIJCIE SIE
????......... A TY SIE IDZ LECZ:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Nie bardzo mam z czego się leczyć, chyba że z kataru. Po prostu nie bardzo rozumiem napadów wściekłości u niektórych osób... i tych wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
do oni sa wszyscy tacy sami te dlatego zadałam pytanie tępy debilu i wcale nie uważam, że cieszę się z tej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim sie jednak wyrazi zdanie wypadaloby pomyslec. Natomiast oskarzanie rodzicow o najgorsze zbrodnie podpada pod oszczerstwo i tu juz jest problem z prawem do wyrazania opinii. Swoja droga, zastanawiam sie ile z tych plujacych jadem osob powtorzyloby swoje slowa rodzicom Madzi w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa wszyscy tacy sami te
każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie a ty lepiej idź już rzygać i nie wracaj A tY KURWO RAZEM Z ??? ZATRZYMAJCIE SWOJE ZDANIE DLA SIEBIE BO TYLKO SZKODZICIE TEJ RODZINIE A NIE POMAGACIE!! WIEC ZAMKNIJCIE MORDY NA KLODKE I TYLE! SZMACIARZE BEZ WLASNEGO ZYCIA SZUKAJACY SENSACJI NAWET W TRAGEDII!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
czym szkodzę??? ja się spytałam tylko czy to prawda o czym napisali w internecie i tyle, i nie tylko ja to czytałam. Tam żadnych wyjaśnien więcej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiusia.
generalnie to ja m w DUPIE czy ta cała Madzia zyje czy nie zyje czy sie odnajdzie czy nie odnajdzie mam to w DUPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Ja do tej sprawy podchodzę inaczej niż fanatycy tej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
zwykłym pytaniem nikogo nie oczerniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
oni sa wszyscy tacy sami te i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Jest zima, ciemno, bardzo zimno, pusto na bocznych ulicach. Wiesz jak wyglada 6 miesięczne dziecko??? Ja mam właśnie takiego małego synka. Dlatego jestem na nie takim spacerom, czy wyjściom nawet do rodziców czy znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa wszyscy tacy sami te
17:45 [zgłoś do usunięcia] ????......... Mój synek tez ma 6 miesięcy, jest po 17 godz i po prostu nie wyobrazam sobie spacerow o tej porze w taki mróz i w takich ciemnościach. KURWO KOGO TO INTERESUJE ZE TY NIE WYCHODZISZ ZE SWOIM BACHOREM PO TEJ GODZINIE???? ALE INNI WYCHODZA I KURWA GOWNO CIE TO OBCHODZI !! NIE TOBIE OCENIAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie halo
Rodzice dziecka(a przynajmniej matka)sa w to bez watpienia zamieszani i nikt mi nie powie.Zobaczymy "obroncy"co napiszecie jak sie okaze co tak naprawde sie wydarzylo!bo bardzo prwdopodobne,ze sprzedali dziecko dla kasy i tyle na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie halo
Ej,hamuj troche,dziecko to nie bachor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Nie bardzo mnie to obchodzi czy inni wychodzą o tej porze z niemowlakami. Ale zdecydowana większość rodziców jest o tej porze w domu z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam w okolicach Sosnowca
Jeżeli na prawdę ktoś chce pomóc, to powinien pomóc rozklejać te plakaty, być może w całym kraju jeszcze ich nie ma. A uważam, że powinny być także za granicą!! Przede wszystkim na loniskach, terenach przygranicznych i w miejscach, gdzie można się dokładnie przyjrzeć zdjęciu np. w autobusie, w poczekalni, w urzędach, w kolejce do kasy itp. Takie miejca mogą być bardziej skuteczne niż np. słup ogłoszeniowy przy chodniku, który mijamy często nie zwracając na niego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja sprawa. Siedz z dzieckiem od pazdziernika do kwietnia w domu - ale nie kaz innym zachowywac sie tak samo. Nawet jesli idzie sie z malym dzieckiem w srodku nocy, to dalej nie twoj problem - powodow do takiego wyjscia moze byc wiele i nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu rozpieszczone krolewny
do rozpieszczonych idiotek, ktore NIE WYOBRAZAJA SOBIE, ze moglyby wyjsc z dzieckiem po 17tej !!!!!! kurwa jak musicie byc naiwne i nieswiadome faktu, ze sa na swiecie ludzie, ktorzy nie maja samochodu, meza, partnera, babc i tak dalej, i nikt kochajacy nie przynosi im zakupow, nie pracuje na dom.... samotne matki chocby. Moja mama wychowywala mnie sama, pomagala jej mlodsza siostra, bo babcia byla chora, zreszta pozniej zmarla. moja mama musiala pracowac, zostawiala mnie na caly dzien z ciotka, odbierala po 18 i UWAGA!!! musiala ze mna w wozku chodzic kawal drogi na przystanek i z przystanku do domu, lato wiosna jesien zima.. to samo z zakupami, ktore czasem musiala zrobic. jak dostalam goraczki 40stopni zaniosla mnie do szpitala o 1 w nocy!!! To nazywajcie tej matki wyrodna czy zla matka tylko dlatego, ze zrobila cos niektore matki robily kiedys na co dzien. Tylko czasy sie zmienily!!! Dlaczego nie zaostrza sie kar za napady, za rozboje, za morderstwa??? Ludzie sa teraz inni, a ponadto czuja sie bezkarni!! Te kary i w ogole sledztwa to jakis zart. Moze zamiast sie burzyc, ze ktos wyszedl z domu z dzieckiem, warto porozmawiac co mozna zrobic, zeby w koncu bylo bezpieczniej, zeby spacer w miescie o 17 byl czyms normalnym i przyjemnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest konferencja
jesteście zdrowo peierdolnięte zima to trzeba zamknmac soe z dzieckiem w domu :D no kretynki do entej potęgi , :D , zacofane ułomy, boże i tacy ludzie mają dzieci, powinna wam je opieka społeczna odebrać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×