Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość jest konferencja
18:19 [zgłoś do usunięcia] ????......... Nie bardzo mnie to obchodzi czy inni wychodzą o tej porze z niemowlakami. Ale zdecydowana większość rodziców jest o tej porze w domu z dziećmi. a samotna matka, sama w mieście, bez rodziny, co ma zrobić , ? nie wyjśc do sklepu , nie zapłacić rachunkó,. nie iść do pracy bo wraca z niej po 17 tej i odbiera dziecko ze żłobka, od niani , może specjalny program rządowy zrobimy zima w domu , pensjka dla matki żeby nie wychodziła z domu dzieckiem od 1 pazdziernika do 1 wietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam ,ze plakaty
powinny byc za granica , powinni naglasniac sparwe w Niemczech i innych krajach ,np. Belgia, Holandia, Dania itp. Polacy mieszkajacy za granicami naglasniac sprawe w ineternecie na roznych forach . Nie wiem czy takie dzialania sa robione . Kurde , ja mysle ,ze to ktos z zagranicy np z Niemiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Owszem wyjść można ale trzeba sobie i dziecku zapewnić bezpieczeństwo!!! Kiedyś na ulicy zatrzymała nas kobieta, żeby ją podwieźć bo boi się sama przechodzić koło stadionu wieczorem,a musi dotrzeć do domu. Autobusy tamtędy nie jeździły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
oni sa wszyscy tacy sami te K**WO KOGO TO INTERESUJE ZE TY NIE WYCHODZISZ ZE SWOIM BACHOREM PO TEJ GODZINIE???? ALE INNI WYCHODZA I K**WA GOWNO CIE TO OBCHODZI !! NIE TOBIE OCENIAC! kurwo bachor super słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest konferencja
ale że co obcych ludzi zaczepiać na ulicy, czy wynająć sobie ochroniarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu rozpieszczone krolewny
Owszem wyjść można ale trzeba sobie i dziecku zapewnić bezpieczeństwo!!! Kiedyś na ulicy zatrzymała nas kobieta, żeby ją podwieźć bo boi się sama przechodzić koło stadionu wieczorem,a musi dotrzeć do domu taaa a jakby wsiadla do auta nieznajomego i by ja zadzgal, to by byl krzyk, ze nieodpowiedzialna idiotka wsiada z dzieckiem do obcego samochodu.. no slow mi brak :o chyba lepiej po taxi zadzwonic jak juz wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam ,ze plakaty
,,Bywam w okolicach Sosnowca Jeżeli na prawdę ktoś chce pomóc, to powinien pomóc rozklejać te plakaty, być może w całym kraju jeszcze ich nie ma. A uważam, że powinny być także za granicą!! Przede wszystkim na loniskach, terenach przygranicznych i w miejscach, gdzie można się dokładnie przyjrzeć zdjęciu np. w autobusie, w poczekalni, w urzędach, w kolejce do kasy itp. Takie miejca mogą być bardziej skuteczne niż np. słup ogłoszeniowy przy chodniku, który mijamy często nie zwracając na niego uwagi,, Tez tak mysle , moze ktos ze znajomych tych ludzi czy tego czlowieka zorientuje sie ,ze cos nie gra, moze sasiedzi , znajomi. Co do miejsc przygranicznych , przejechalam pol Europy i nikt nie sprawdzal paszportu , granioc nie ma , chyba ze przemieszczasz sie droga powietrzna :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam w okolicach Sosnowca
Przecież za granicą też mieszkają Polacy. Jak tylko ktoś ma tam rodzinę, znajomych powinien przesłać zdjęcia Madzi albo chociaż linki do stron o tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miala zapewnic to bezpieczenstwo, twoim zdaniem? Owinac wozek drutem kolczastym? Ona szla przez miasto, doskonale znanymi jej drogami; trase te pokonywala pewnie tysiace razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Mnie zdziwiło to, że zauwazyła, że jest prawdopodobnie śledzona i nic nie zrobiła. Ja bym poprosiła o pomoc od razu gdybym była z dzieckiem. Dla mnie dziecko jest najważniejsze i od razu bym zareagowała jakoś skoro coś by mnie zaniepokoiło. Szkoda małej, 6 miesięczny niemowlak jest bardzo malutki. Co się stało to się nie odstanie, oby wrociła szczęśliwie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
z dnia na dzień szanse maleją niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy jestescie normalne?:D Nie mozna wchodzic po 17, bo na pewno porwa ci dziecko:O Jestescie co poniektore naprawde glupie, zal waszych dzieci. Obejrzalam konferencje i nie widze w zachowaniu matki nic dziwnego:O Jest zalamana, bezradna i pewnie na prochach. Wypowiadala sie bardzo dobrze, konkretnie, rzeczowo. Podobnie ojciec. Co do Rutkowskiego to sobie reklame zrobil:P ale ok chce pomagac za darmo to sie chwali. Jedyne jednak co mnie zaskoczylo to Rutkowski skladajacy deklaracje, ze porywacz nie posiedzi ani dnia w wiezieniu, ale ok moze porywacz to jakis debil i sie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze żeby Madzia
znalazła się jednak żywa i zdrowa. Ale też uważam ze ta sprawa nie jest jasna. Matka jest dla mnie dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Zadzwonić po kogoś z rodziny, niech ktoś wyjdzie po nich, autobus, taxi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa wszyscy tacy sami te
mnie jedynie zadziwilo, ze zostala zaatakowana pod domem matki. tak jakby ktos wiedzial ze one jest juz na mecie i w ostaniej chwili zatakowal. no i ze ten caly detektyw nie tylko obiecal, ze porywacz nie pojdzie do wiezienia tylko dostanie jescze iles tam tysiecy nagrody :-O kurwa za co? a ty ??? znajdz sie w takiej samej sytuacji a POTEM sie chwal jak Ty zes zareagowala prawidlowo !! nie bylas w takiej sytuacji to nie pierdol i siedz z dzieckiem od rana do nocy w domu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonila po brata - mial zejsc na dol. Mysle, ze nie czula sie spanikowana, tylko lekko zanipokojona, nie na tyle, zeby wszczynac alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolotatatomoto
Tak tak matka bardzo dziwna ojciec tez tylko babcia to przezywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten bartek
no dokładnie przecież nie będziesz stawiać na nogi wszystkich bo ktoś idzie przecież w końcu nie było aż tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie halo
Swoje dziecko besziesz nazywac bachorem skoro tak ci sie podoba to slowo.i nie nazywaj innych ludzi slowami,ktorych znaczenia nie znasz idioto.do wszystkich sypiesz "ty ku**o"! Nie piszcie,ze nie mozna z dzieckiem wieczorami wychodzic,bo jezeli ktos o tej porze wychodzi to napewno nie na spacer!jezeli rodzic MUSI wyjsc po zakupy,albo w kazdej innej sprawie to co,ma samo dziecko w domu zostawic?!noz kuzwa trzeba byc kretynka,zeby cos takiego wymyslic,bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Np czemu nie pokazywała twarzy? Ojciec pokazał, babcia pokazała prosili o pomoc w odnalezieniu Madzi, a matka nie chciała. Dlaczego? Wypowiadała się ale z zasłoniętą twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.........
Wiesz dlaczego nie wychodze po 16 godz sama z dzieckiem teraz bo po prostu się boję!!!! Nie boję się o siebie tylko o dziecko, że gdyby ktoś na nas napadł to po prostu nie miałabym szansy na obronę z moim wzrostem i wagą. Boję się o dzieco tak po prostu. Wolę wyjść o 12 godz niz o 18. Wolę zapobiegać takim sytuacjom niż kusić los. Żyjemy w takich czasach a nie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam w okolicach Sosnowca
do: ja tez uwazam ,ze plakaty nie chodzi o sprawdzanie paszportów, ale o to, że na terenach przygranicznych jest dużo ludzi z różnych krajów np. przy Słowacji, Czechach teraz są te miejsca oblegane nie tylko przez Polaków ze względu na sezon narciarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez juz ci tu napisano wiele razy - to nie wychodz. Ale nie odsadzaj ludzi od czci i wiary za to, ze wychodza. Zaloze sie, ze spora czesc tez wolalaby siedziec w cieplym domku z dzieckiem, niz wychodzic na mroz/deszcz, ale z takich czy innych powodow wyjsc MUSZA. Wiec zejdz juz z tej kobiety, ktora wyszla i przytrafilo jej sie ogromne nieszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dlaczego jest dziwna? Niech ktos racjonalnie wytlumaczy. Mowila przeciez, ze twarzy nie pokazywala, bo prokuratura zabronila dla dobra sledztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie halo
Zaden normalny rodzic nie wychodzi z domu z dzieckiem,zeby kusic los!kazdy chroni swoje dziecko jak moze,ale jak mus to mus.jakos trzeba sobie radzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima to taka pora roku, że jednak zmierzch zapada bardzo szybko. Nie zdążysz się obejrzeć, a tu już ciemno. Nawet w parkach o tej porze są pustki. Widuję ewentualnie spacerowiczów z pupilami. Dlatego odpuście sobie łażenie z dzieciakami na nocne przechadzki. Poczekajcie, zaraz przyjdzie wiosna. A teraz do 16 można sobie spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam ,ze plakaty
wiem ,wiem , w kazdym badz razie powinnyb plakaty i zdjecia wisiec , a sprawa naglosniona za granicami , w radio , Tv , internecie .Moze ktos cos by zauwazyl podejrzanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolotatatomoto
Zobaczcie na Onecie ile jest negatywnych opini na temat rodzicow Madzi po tej calej konferencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×