Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość piesssssss
Boze kochany jeszcze teraz wyszlo na jaw ze to jacys satanisci biedne malenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahaha zal
pewnie chce dziewczyna zarobic i tyle 160 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anity
Dzieci nie masz wiec gowno mozesz wiedziec.a Jackowski(bardzo znany jasnowidz)napewno pomoglby w rozwiazaniu tej sprawy.Ja na miejscu tej matki,zwrocilabym sie nawet do szatana,zeby tylko odzyskac swoje dziecko!!!/ Ile to wogole wygladalo tak jak ona to opisuje...bo jakos nie wierze w to porwanie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
?????/.... Oczywiście nikt jej nie miał prawa zabrać dziecka, ale niepotrzebnie też się nie ryzykuje z tak małym dzieckiem. stul morde szmato !!!!!!!!! bo kurwa watpie ze ty masz dziecko !!!! jak kiblowa mucha plotkara kurwa pierdolisz 3 po 3 !!!!!!! wyjscie z niemowlakiem o 17 kurwa na ulice to nie jest zadne ryzyko pizdo glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co to nie wychodzą
mówią krasnale w chorych łbach matron z kafe. Ciekawe ile jeszcze wersji wasza wyobraźnia spłodzi. To jest życie a nie telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesssssss
KUUUUUUUUUUUUUU bo ci zylka peknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anity
A z tym zarobieniem na calej akcji,bardzo mozliwa sprawa.trzeba sie wkoncu jakos odkuc,nie?!heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś było wszystko na konferencji prasowej wszystko opowiedziała dla mnie wszystko pasuje mieszkam tu chodzę tymi samymi drogami wierzę jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikona......
jacy satanisci???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam w okolicach Sosnowca
DERY ma rację!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
KUUUUUU... leków nie wzięłaś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, idz sobie do Jackowskiego, idz. nikt ci nie broni. znam kilka spraw, w ktorych bral udzial i w ZADNEJ nie udalo mu sie odgadnac, co sie stalo z zaginionym. A w jednej nawet oglosil smierc czlowieka, ktory umarl dwa lata pozniej. pomysl, co przezyla rodzina tego czlowieka na taka wiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
o Jackowskim to się załamię pod kątem prostym. Zrozumcie tępe kwoki, że to nie jest żaden gość, który ma moc sprawczą i wystarczy tamn iść i mała się odnajdzie. Wy w to wierzycie, oookkkkkkeeeejjj. Ale dla mnie jest to jak wiara w różowe latające słonie. Zresztą Rutkowski wyniuchał że sprawa jest głośna i można się wylansować to do nich przyjechał, a ten wasz super wróż, wie, ze wówczas cała Polska by na niego patrzyła i kompromitacja była by nie unikniona, On już w sprawie Iwony wieczorek wąchał i nic nie wywąchał. Jak chce to i ja mogę Ci sprzedać historyjkę gdzie jest Madzia, za darmoszke. Tak jak on opowiadał gdzie są zwłoki Iwony: w krzakach pod ziemią koło starych budynków. Noooo trop nie z tej ziemi. Zapewne powiedział by ze dziecko jest bezpieczne, nie ma go z matką, tęskni i właśnie zrobiło kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anity
Oczywiscie,ze wyjscie z dzieckiem o takiej porze to zadne ryzyko!!!codziennie miliony osob wychodzi w wieczornych porach z dziecmi i jakos daja rade.Nie podoba mi sie to wszystko.dziwne,ze AKURAT nie bylo zadnych swiadkow,kamery tez nic nie zarejstrowaly.Jezeli rodzice sa w to zamieszani i jezeli to wszystko zostalo uknute,to niezle im poszlo...bo NIEKTORE PUSTE OSOBY,LYKAJA TE WERSJE JAK PELIKANY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ikona
Bartek ojciec Magdy słucha satanistycznej muztjki, o 17,55 w dzien porwania Madzi, dodał satynistyczną piosenkę taka przerazajaca, o smierci , stad te podejrzenia ich o satanizm , bo słucha muzy ciezkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczymy czas pokaże
Zobaczymy czas pokaże.. niedlugo sie wyda czy kombinują czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACCTA
Czytajac wypowiedzi niektórym mało kulturalnych osób , już wiem dlaczego Tusk chciał aby podpisano ACTA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
To nie nasza wyobraźnia płodzi wersje tylko mama Madzi nam je podtyka. Jak już napisałam godz 17 nie jest żadną późną porą. Szczerze to bym nie zwróciła uwagi gdyby wyszła o 23. Mieszkam w dużym mieście, ludzie wychodzą z dziećmi o różnych porach dlatego mnie to nie dziwi. Też czuję się w swoim mieście bezpieczna. Moze to dziwne ale mam wrażenie ze na ruchliwej ulicy po prostu nic mi nie grozi bo jest tam wokoło wielu ludzi. To akurat nie ejst podejrzane w żaden sposób. Są inne rzeczy które nie są jednoznaczne, ale o nich już wcześniej pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0866k
W tej kobiecie jest coś złego... Widać to w jej oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
kurwa, właśnie że codziennie miliony osób wychodzi z małymi dziećmi i o późniejszej porze i nic w tym dziwnego nie ma. To ze na Twojej wsi latarnie już pogaszone i sołtys zasłonił zasłonki w oknach w związku z tym nawet telewizju nie możecie pooglądać, to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last december
No i co z tego, że słucha ciężkiej muzyki, ja też lubię i co z tego? :o Jestem satanistką? Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ikona
jak jeszcze raz przeczytam dostalam s[azmatycznego śmiechu na twoa wypowiedz leze i kwicze sołtys zasłonki pozasłanial , nie wyrobię, bo sie wyjebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnananan black metal
no zobaczcie jego foty na nk..satanizm normalnie a ona to u jakis misjonarzy na zdj;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Ludzie słuchający satanistycznej muzyki jak to nazywasz, nie żywią się dziećmi i kotami ;) Mam znajomych którzy słuchają podobnej muzyki, mają rodziny, są prawnikami, lekarzami. To nie jest wyznacznik niczego. Gdyby słuchał Krajewskiego albo Rodowicz to by ich zwolniło całkiem z podejrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by wstawił zdjęcie
nie no wymiękam. I takie osoby mają dzieci, któe wierzą w jasnowidzów, mają problem z myśleniem i uważają że jak się słucha ciężkiej muzy to się jest satanistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×