Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość ojtak
a pomysleliscie nad tym dlaczego ten facet zaatakowal pod samym domu matki????? jakby wiedzial ze ona jest juz na mecie i zaraz szansy nie bedzie? dlaczego nie wczesniej? dlaczego od razu byl ktos kolo niej a przedtem ani duszy po drodze? i nikt go nie widzial? może oni sie boją - rodzice bo może być zamieszany ktoś z tej ich sekty? Może dlatego zeznania są lekko niespójne? Tak czy tak ja uważam, ze niewinni. Dajcie spokój im raz na zawsze. Dzieciak się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez patrze z boku
może nie wiedzieli o tragedi pojechali sobie na weeknd? co nei wolno im ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
a nie wpadło wam do głowy, że jak by matka chciała coś upozorować, to polazła by do tego zasranego parku, gdzie zywej duszy nie było, a nie ryzykowała odstawienie szopki pomiędzy blokami? Toż tam bardziej logiczne by się wydawało, ze nikt nie zobaczy napadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez patrze z boku
wiedział gdzie idzie, wiedział ile ma jeszcze czasu i miejsc do zaatakowania, znaczy znał i rodzinę , i dziadków i doskonale miasto, jak to mówią nie złodzieja my pilnujemy ale złodziej nas, i opierdfoli nas na cacy wtedy kiedy chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostek na rzece tez dobre miej
mostek na rzece tez dobre miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtak
oczywiście, ze tak. Nie macie serc, że mieszacie w to matkę. Jak można? Ona od płaczu jest cała spuchnięta ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
żaden mostek. Jak byście naprawdę oglądały jakieś rzetelne informacje, to byście widziały gdzie to się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Skoro są ważnymi świadkami to chyba wiedzieli, zresztą myślę ze cały kraj wie. Moze mają powody nie związane ze sprawą żeby unikać policji. W każdym razie kolejna luka. A co do Rutkowskiego to również nie wierzę w jego cudowne zdolności do rozwikływania trudnych spraw. Ciekawe jak on z tego wyjdzie "z twarzą" kiedy ustali ze nic nie da się ustalić. A na to żeby dziecko się znalazło to z każdym dniem jest coraz bardziej za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
taka pusta gówniara z tej matki. placze.. no a co ma innego robic zeby podejrzenia od siebie odwrócic? mama michalka nie chlipała przed kamerami? strasznie wredna twarz ma ta dziewczyna i bardziej psu bym zaufala niz jej.. mlodzi, bezrobotni.. pewnie dobili jakos targu ze shandluja dziecko za 50 tysi, a zdesperowane bezplodne pary nie takie pieniadze sa w stanie zaplacic za zdowe malutkie dziecko, w dodatku dziewczynkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostek na rzece tez dobre miej
no jak nie mostek kurwa przecież pokazywali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Może matka znikąd nigdzie nie lazła? W końcu nikt jej nie widzial jak przemierzała miasto z wózkiem! Widziano ją tylko zemdloną pod blokiem matki i pusty wózek obok. Moze caly sekret tkwi w mieszkaniu matki do ktoego podobno nigdy nie dotarla. Podobno. Gość zaatakowal matkę bylo pusto nikt nie widzial nikt nie wie a potem nagle ludzie przechodzili kolo nieprzytomnej, znalazła ją sąsiadka, potem nadbiegl chlopak i udzielał jej pierwszej pomocy. Skąd te tlumy? Widocznie to nie bylo takie ustronne miejsce jak np park o 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dajcie linka do nk albo fc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostek na rzece tez dobre miej
nie byli bezrobotni on pracował, wynajmowali mieszkanie, puknij sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
mostek, ale bieda piszczala zobacz w jakim mieszkaniu są, jakies stare budownictwo, kamienica. takim ludziom sie nie przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
To jest sląsk. Wiele osób tak mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
no ok, ale dla mnie źle z oczu im patrzy.. ciekawe co teraz sie dzieje z mała, czy śpi najedzona.. boże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostek na rzece tez dobre miej
nie było ich stac na więcej, ale mieli sowje wynajmowane, robili coś starali, nie leżeli do góry brzuchem, walczyli , to jest Sląsk biedne regiony, a nie ameryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona wiec co robia ludzie w sytuacji, gdy im sie nie przelewa? sprzedaja swoje dzieci. ewentualnie pozbywaja sie ich jakos, bo wiadomo, ze dzieciak kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ilona3003 ciekawe czy sie tobie dorbrze z oczy patrzy piizdo glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
anita wiadomno ze nie kazdy.. ale sa takie oseski jak oni ze to zrobili. Nie widzisz tego po tej jej wrednej mordce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
czy sie tobie dobrze patrzy z oczu piiizdo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
proszę wstaw swoje zdjęcie, ocenimy co masz na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
sa glupilimi małolatami i nie ptrafili sprawy dobrze rozegrac. mogli o tym pomyslec jak w ciazy byla i sprzedac dziecko jako adopcja ze wskazaniem.. nalegalu i teraz takiej szopki odsawiac by nie musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
nic nie mam na sumieniu, ale naprawde podejrzana ta dziewucha i ten chłystek tatuś, jak gimgówna wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Akurat z oczu to im dobrze patrzy. Nawet jeśli coś się stało i całe to porwanie to farsa to nic nie stało się naumyślnie bo widać ze kochali małą i kochali siebie, tak jak to się kocha mając 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×